Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/04/lale-kod-lala/" onclick="window.open(this.href);return false; po koga su ovi dosli?
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

ДушанСП wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2014/04/preds ... vojvodinu/
Ово није првоаприлска шала, сад кад ми кренемо,уз подршку друга председника :D
Dres namenjen Petru, Marku ili Tomi-diplomi?
:mrgreen:
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Poceli su da nas oblecu ko kobci oko pilica,svi kontaju da smo finansijski slabi i hoce da nas opustose.Nadam se da aktuelna uprava nece docekati sledeci prelazni rok,jer mislim da ce sve sto bude imalo ponudu prodati za kikiriki i time nas trajno unistiti.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Transferi

Post by Stefke »

Ајде ставићу овде.... Ретко лепа вест :cheers:

http://www.fkvojvodina.rs/2014/04/vanja ... esionalac/" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Ja bih njega na gol za prvi tim u prvu postavu pa neka gresi godinu dana a posle da uzivamo... Znam da ne razmisljam mozda objektivno ali bas me briga.
Image
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post by Firmson89 »

laki wrote:Ja bih njega na gol za prvi tim u prvu postavu pa neka gresi godinu dana a posle da uzivamo... Znam da ne razmisljam mozda objektivno ali bas me briga.
+1

Ја бих њега на шпица, јеси видео ту шутчину :mrgreen:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Da izvodi slobodnjake kao Cilavert! :lol:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stefke wrote:Ајде ставићу овде.... Ретко лепа вест :cheers:

http://www.fkvojvodina.rs/2014/04/vanja ... esionalac/" onclick="window.open(this.href);return false;
Čestitka i puno sreće.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Ugovor tri godine.
Prvu godinu nece braniti.
Drugu ce biti rezerva.
Trecu kad konacno krene da brani nece hteti da produzi ugovor.

Klince uvek treba obavezati na malo duze ugovore.
Naravno ako ne postoji neko pravilo da to ne sme da se radi.

Nisam gledao tu utakmicu sa Nemackom ali realno ovaj Jovanic niti smrdi niti mirise.
Mozemo Vanju unaprediti u prvog golmana. Ako ne odmah barem nakon sto osvojimo kup :)
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ne moze duze sa maloletnim igracem,tri godine su maksimum..takvo pravilo...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Verovatno je ovo vec negde napisano ali tema ima preko 900 strana ko ce to pretraziti.
Iskustvo me je naucilo da nase bivse i sadasnje uprave "najbolje" rezultate ostvaruju u sferi ugovorne politike pa me interesuje da li neko zna kada isticu ugovori ovim nasim potencijalnim zlatnim kokama?
Gacinovic, Milinkovic, Poletanovic, Radoja, Babic...

Znam da to nema neke veze jer ce ih uprava prodati cim dobije neku ponudu ali eto...znatizeljan sam.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ukoliko se moze verovati transfermarketu, Sergeju i Stojanovicu u decembru 2015, Nasticu i Zivkovicu u junu 2016. a Poletanovicu u junu 2017. Za ostale nema informacija.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Gacinovic do juna 2017 ,Babic do juna 2016
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Zahvaljujem.

Nije tako lose kako sam mislio ali cak kad i uprava ne bi htela da prodaje igrace (utopija) problemi bi krenuli vec na zimu.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Samo treba blagovremeno pratiti to i produziti ugovore. Sergej ce nazalost verovatno biti prodat na leto jer ce ponuda biti sigurno a ugovor mu istice za godinu ipo dana. A normalno bi bilo da mu produze na jos 5 godina. Pitanje je koliko bi on hteo da potpise ugovor do svoje 24. godine jer verujem da mu je cilj da ide napolje, ali je cinjenica da bi najkasnije bio prodat za 2, 3 godine. Zato nam sad treba jaka uprava vise nego ista, da ne bismo profulali ovu generaciju jer se ocigledno sve sklopilo tako da bi ovaj sastav kroz 2 sezone uzeo titulu koliko god da je namesteno prvenstvo. Jednostavno bi za 2 klase bili bolji od svih ostalih.

Mislim da se sad najbolje vidi koliko je Grba bio u pravu kada je govorio u prethodnih godinu, dve da je nedospustivo sto ti omladinci ne dobijaju sansu.
Post Reply