Mlada reprezentacija Srbije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Schteph_F89 »

http://sportal.rs/news.php?news=120652&c=6381

Napokon lep naslov i priznanje za nase igrace!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Toto Riina »

Ovakvi biseri bi klubu trebali da donesu zapazene igre, rezultate i oko 10 miliona u buducnosti, a pilicari nece uspeti da ostvare nista od navedenog.

Podrska za nase mlade igrace, ali uprava napolje!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by ДушанСП »

Могу они да буду невиђени бисери кад стасају за младу репрезентацију,терена видети неће поред разноразних Ћурчића
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by budababa »

http://fss.rs/index.php?id=2021&aid=4705

Gol reprezentacije branio je Vanja Milinković-Savić.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Daljac »

Oмладинци играју последњи меч квалификација на Карађорђу против Немачке у, чини ми се, понедељак. Као и на претходном турниру овога узраста, претпостављам да ће улаз бити слободан, вреди доћи и видети на делу и наше клинце и елф интернационал маншафт :D
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Helm »

Kako stojimo sa omladinskom od nasih igraca? Osim Babica, Gacinovica i Milinkovic-Savica, bili su pozivani i Spremo i Ilic ako ne gresim?
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Forza Voša »

budababa wrote:http://fss.rs/index.php?id=2021&aid=4705

Gol reprezentacije branio je Vanja Milinković-Savić.
Igrao je i mali Lazar
„Hasta la Victoria Siempre!“
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by fare »

Jel gleda neko reprezentaciju do 17 godina Srbija-Nemacka ? Brani nas Vanja Milinkovic-Savic obratite paznju kako ispucava(degazira) loptu i bekovske lopte :D . Mozda nam to bude tajno oruzje u buducnosti :wink: . A oficijelni spiker nas Capi :x .
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Forza Voša »

Ja sam bio na utakmici i sa nje poneo sledeće utiske:

- Od naših je Vanja bio ubedljivo najbolji na terenu (biće strašan golman), a pored njega se ajd da kažem istakao još Šaponjić koliko je to moguće da se napadač istakne u onakvoj sramotnoj igri u kojoj smo 4x prešli pola za 80 min (vidi se da ima fudbala u njemu).

- Što se tiče drugog igrača Voše u ovoj reprezentaciji (Lazar Zličić) mogu reći da ja od njega nisam video ništa, ali obzirom da je mali ofanzivni vezni i da se igra odvijala u i oko našeg kaznenog prostora ja nisam pesimista.

- Tri dobra igraca u Nemackoj:
br. 16 Porath
br. 8 Henrichs
br. 7 Ferati
„Hasta la Victoria Siempre!“
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by limanfkv »

Vanja ako pojaca ispucavanja davace par golova po sezoni. Ima predispozicije, deluje mi dobar, cuo sam i da je "budala" u pozitivnom smislu od ljudi sto ga poznaju, sto je po meni vrlo bitna karateristika za golmana. :mrgreen:

Capelja briljantin. Kakav asskisser gospode :popa:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Grba_NS »

limanfkv wrote:Vanja ako pojaca ispucavanja davace par golova po sezoni. Ima predispozicije, deluje mi dobar, cuo sam i da je "budala" u pozitivnom smislu od ljudi sto ga poznaju, sto je po meni vrlo bitna karateristika za golmana. :mrgreen:

Capelja briljantin. Kakav asskisser gospode :popa:
Vanja je sušta suprotnosti Sergeju - temperamentan i emotivan...
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Stefke »

Сада тек видим колико је Ђуми био у праву када јер рекао да је Вања један од најбољих голмана његовог годишта на свету :klanjanje:
Да ја одлучујем, озбиљно бих размислио о његовој позицији међу стативама првог тима.... Има најјаче и најпрецизније испуцавање од свих наших голмана, хватање ништа лошије. Захваљујући његовом испуцавању пред шеснаестерац смо дали гол.
Што је најбоље, има непуних 17 година :klanjanje:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Firmson89 »

Јел ме то сећање вара или је било негде речи о томе да је управо Вања нешто сулудо висок, поготово узевши у обзир да му је тек 17?
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Stefke »

Firmson89 wrote:Јел ме то сећање вара или је било негде речи о томе да је управо Вања нешто сулудо висок, поготово узевши у обзир да му је тек 17?
Ако се не варам, 202 цм :mrgreen:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Daljac »

Вања Милинковић-Савић је најимпресивнији чувар мреже којег сам ја за својих 20 година разумног и свесног гледања фудбала видео. Он је сам 50% тима. Импресиван на линији, сигуран у истрчавању, лопту дегажира до Електровојводине или до Суда без проблема, имам утисак да би и руком могао да пребаци терен, а информисан сам и да пенале изводи неодбрањиво. Страшан бисер имамо, непроцењиве вредности. Чињеница да смо ми довели зимус голмана, а да овакав момак, без обзира што је седамнаестогодишњак, није у комбинацији за први тим, алармантна је. Овај момак ће бити најбољи српски голман у року од 3 године, само ако му се пружи шанса на време.

Зличић је исто потенцијал, вредан и пожртвован момак, али још увек у складу са својим годиштем: добио је смешан и непотребан жути картон због сулудог чупања за дрес противничког играча на противничком делу терена, у ситуацији у којој на тај начин није заустављао изгледну контру или чинио тим потезом ма какву корист своме тиму. Тренер (дилетант и незналица, са катаначом испуцалим по шавовима, тактички способан да иначе добар тим спреми за пролаз у друго коло интертото купа у двомечу са неким просечним прибалтичким полупрофесионалцима 1996. максимално) га је и извео из игре да је би и други жути због превеликог хтења и залагања добио. Биће и то добар фудбалер, за сезону-две спреман да покуц ана врата првог тима.

Са Вањом на голу и Бабићем као командантом одбране, ми би имали венац Сијера Мадре пред нашом мрежом. Уколико ико овог момка пусти пре него што на голу Војводине упише више наступа барем од Бркића (100+ значи), лично ће ми се замерити.
Post Reply