17. kolo: Vojvodina-Voždovac 2:0

srkins
Posts: 1468
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by srkins »

Nema Djurica,laksa povreda...
fare
Posts: 2854
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by fare »

Opet stara prica drugo poluvreme padamo, pa to je vise neverovatno prvo lepo odigramo a drugo spasavaj zivu glavu :frown: .
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by lazarr »

Fare, gledalaca je bilo tačno između te dve cifre. Znači standardnih 1500-2000.
Jako važna pobeda, prvenstveno zbog samopouzdanja ovih mladih momaka. Vidi se da znaju i mogu, ali jako nedostaje iskustvo u nekim situacijama. Nije bilo previše prilika ni kod jedne ekipe. Prvi gol iz lepe akcije, drugi iz penala. Bolji od ostalih, Gaćinović, Veselinović a posebno mi se dopao štoper Babić. Odličan u postavljanju, skoku, čak je nekoliko puta vrlo lepo izneo loptu do protivničke polovine.
Alivodić je odigrao lošu partiju. Zalaganje, kao i uvek dobro ali napravio je previše grešaka. Ostali dosta dobri.
"Uprava napolje" se konstantno provlačilo sa svih tribina, ali premalo da bi donelo neki rezultat na tom polju.
Zvanični spiker se danas nije pojavio na radnom mestu. Valjda se uplašio prozivki pa je dobio zamenu.
U poluvremenu uđem u wc na zapadu ali nema ni jedne sijalice. Kako u muškom, tako i u ženskom. To je ispod svakog nivoa u bilo kom rangu takmičenja.
Na kraju, zaslužen aplauz sa tribina momcima. Vidi se da im dosta znači podrška.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by Box »

Iz mog ugla... Standardna utakmica bez mnogo uzbudjenja. Dali smo brz gol i onda davili do samog kraja.Pred kraj stisli izvukli penal i to je to. Vozdovac je imao dve sanse , jedna je dosla slucajno a drugu je sam sebi stvorio "Srpski Pirlo" ali na srecu Jovanic je bio na visini zadatka.
Gacinovic se preporodio u odnosu na proslu sezonu , par lepih prodora i veoma je siguran sa loptom. Veselinovic,osim golova, me je razocarao i mislim da nam on nije pojacanje nego samo jedan ispod prosecan igrac koji zauzima mesto nekom talentovanom klincu. Jako lose kretanje , los prijem lopte i stalno pada po terenu. Jovan Stojanovic je , po meni , pravi igrac. Igra na dodir i odma prosledjuje loptu bez mnogo komplikacija,a kada treba prelazi igraca takodje bez mnogo komplikacija.Izgubio je samo jedan duel glavom za celu utakmicu (dok nije izmenjen).Pekaric je tunjav,a Srdjan Babic je odlican stoper! Ti igraci su se istakli ,po mom misljenju , a ostali su odigrali standardno (neki malo bolje , neki malo losije (Alivodic je lose centrirao) , ali bez vecih odstupanja od standarda). :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3924
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by Red Marquis »

@Box
Složio bi se sa većinom rečenog sem za Veselinovića.
Ovaj tim neće stvarati mnogo šansi, ni sad a ni ubuduće, i timu baš treba jedan klasičan egzekutor kakav je po meni Veselinović.

Alivodić drugi slab meč zaredom. Bojim se da će njemu Vule baš faliti, ovaj mali grobarko ne ide baš u napad. Da li je do njega ili do taktike ovog našeg trenerskog maga, nisam siguran.
Io odio Belgrado
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1493
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by Neizlecivi »

Po meni je Veselinovic sasvim, sasvim dobar. Ne znam sta je bilo lose u njegovom kretanju, mislim da je bilo dosta dobro. Solido je jak, ume da zagradi loptu i da povratni pas. Babic je malo nesiguran bio, ali mlad je par utakmica i bice super :) Alivodic je bio nesto losiji, ali opet borben. Sve u svemu cini mi se da je ovo jos uvek sasvim dobra ekipa, cini mi se nista losija igra nego u prvom delu prvenstva. Imamo male padove u igri, ali je neki realan razlog za to veoma mlada i poprilicno neiskusna ekipa, te im treba dati vremena. Napred mladici! :cheers:

I da, makar kod kuce nas mora biti vise, takodje atmosfera mora biti vrelija da bi oterali ove pilicare!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by Toto Riina »

Imao sam informacije da je Zakula u boljoj formi, ali Jovanic je odlican kada je to najpotrebnije.
Svaka cast. Odlicni Nastic, Babic, Gacinovic.

Ocekivale se parole na severozapadu, jugozapadu i istoku, ozbiljni minusi za njih :!:
Vidimo se u Subotici, prilika za neke da se iskupe :idea:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4896
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by gospodinFKV »

Po meni sasvim smo fino i korektno odigrali. Vidi se da klinci ne da imaju slifa nego haos prave, samo im jos malo snage i mu*a treba za neke jace duele malo i to je to. Alivodic ispod proseka danas.

Veselinovic odradio posao skroz korektno, malo ga prijem je*e, ali doci ce to na svoje. Nije on los igrac, klasicna devetka. Stojanovic je super igrac, ali je Mijat klasa za sve njih. Mali ce sledece sezone biti terorista, pod uslovom da ostane...
Slozio bih se sa Boxom za Babica. Samo da ga sto vise gledamo, i nema zime za Jovanica :)

EDIT: Toto, dok sam sedeo na zapadu, cuo sam od drugara da su ljudima na severu kerovi pouzimali sve parole sto su hteli da unesu, i da su ih zato pravili u poluvremenu.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by Toto Riina »

U svom postu nisam pisao o severu, vec o zapadu i istoku!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by laki »

Ja sam prezadovoljan. Znam je nemoguce da ovi klinci u ovom ritmu odigraju celu polovinu sampionata , ali niko mi ne moze zabraniti da se nadam da gresim u tome. :cheers:
Image
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by lazarr »

Box, baš si me iznenadio sa kritikom Veselinovića.
Meni se čini da je baš dobar špic. I u Pećincima i danas sam stekao takav utisak. Jak je na lopti, odlično se gradi, zna da zadrži loptu i vrati povratni pas. Niko od njega ne očekuje da predribla šestoricu i da se ušeta u gol, već da rutinski rešava situacije koje mu stvore saigrači. Danas na primer: 2 šanse - 2 gola. Doviđenja - prijatno!!!!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by Box »

Zaboravio sam da napomenem da je jos rano donositi ikakve zakljucke jer tek je pocetak i druga takmicarska utakmica ovog mladog tima. Ovo sto sam napisao je neki prvi utisak. Sto se tice Lazara, konkretno , najvise mi je smetalo sto nije nijednom uspeo da se oslobodi cuvara ,osim kada je postigao taj prvi gol koji nisam najbolje ispratio pa ne znam tacno sta se desilo. U situacijama 1na1 sa cuvarom kojih bilo 3-4 svaki put je zaustavljen.Nadam se da ce, kada Alivodicu proradi centarsut, Laza pokazati zasto je doveden. Toliko :)
srkins
Posts: 1468
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by srkins »

Od 14 igraca koji su igrali na ovoj utakmici ,9 ih ima izmedju 17-22 godine. Ocigledno da nekim igracima godi ponovna saradnja sa Kosanovicem...A malog Babica bi ja licno forsirao pre Djurica...Djuricu svakako istice ugovor na leto...treba Babica polako spremati...I da Laza je igrac koji na utakmici udje u dve sanse ali od te dve jednu ce iskoristiti,nije atraktivan za gledanje ali radi posao...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4896
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by gospodinFKV »

Toto Riina wrote:U svom postu nisam pisao o severu, vec o zapadu i istoku!
Sorry, ucinilo mi se...

Momci samo neka se svaku utakmicu ovako bore, to je jedino sto se od ovako mlade ekipe trazi :cheers:

Popara malo izgoreo u svojoj premijeri pred domacom publikom. Svuda ga bilo u tih par minuta sto je igrao, i gde treba i gde ne treba, a i zuti je bezveze dobio deset sekundi do kraja tekme. Kad saberem utiske malo, imam osecaj da cemo pored malog Babica brzo zaboraviti onog 'a vi kako te' mutavca 8)
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: XVII kolo: Vojvodina - Vozdovac, subota, 13.30 časova

Post by Robi_D_Slanna »

Ne znam kako drugi, ali ja sam oduševljen. Na momente mi se nije sviđao način branjenja (svi na svoju polovinu, zadnja linija na 10 m), ali igra, zalaganje, način na koji su klinci ove slali po ćevape... Nemam reči. Babić odigrao korektno (svaka čast treneru na potezu), Nastić se drastično popravio u odbrani, Gaćinović definitivno postao zmaj. Veselinović je u odnosu na škuntelara Ronaldo i istinsko je pojačanje, dok za Stojanovića ne znam šta da kažem, nekako se nije ni video, za razliku od Serđa, koji je pokazao klasu - igra nepogrešivo iz prve, deli pasove kao na tacni... Po meni je on trebao početi, ali neka, biće dana... Fali ekipi iskustva, i kada to dođe (pod uslovom da uopšte dođe, da ih ne rasprodaju sve), ovo će biti ekstra. Nekako imam utisak da su Radoja i Poletanović prodisali kako je otišao Vranješ. U ovoj priči fali samo Kića, i jedino mi je žao što je on prodat, realno, za tepsiju ribe. Enver mi je nekako delovao indisponirano danas, vidi se da mu fali Vule na toj strani, ali mu i generalno nije bio dan, kao da je teško trčao. Nadao sa se da ću u nastavku videti Sprema na toj strani, ali dobro sad... Ajde da vidimo kako će ovo da ispadne...
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
Locked