Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Neizlecivi wrote:Zanima me da li su ovim igracem musavci izmirli sve sto su trebali da daju za crnogorca i kockara?
Upravo sam hteo da pitam, za koliko smo ga pazarili. Kontam da je cifra 450.000e :evil: :evil: :evil:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Ma je****i im m***r svima od reda, ovo je vrhunac bezobrazuka, :shit: jedna najobičnija :evil: :evil: :evil: .

Smetalo mi je kada se pre par dana priča na forumu povela u pravcu sastava tima, transfera, omladinaca i "neke budućnosti". Ljudi sa ovom upravom nam neprijatelji ne trebaju, klub neće doživeti 101 rođendan ako ove ne najurimo što pre :!:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

SVE treba motkom terati sto dalje iz kluba od kuvarice pa do promuklog pusaca! SVEEEE AAAAA!!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Mi sad prakticno imamo dva deteta na beku, koji jos pride nisu nasi! M****u im **** lo****u!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ima li i sad još naivnih da pišu..."neka neka sad će barem naša deca da igraju" :frown:
Io odio Belgrado
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

A najjači je cinični naslov na transfer sekciji blic sajta "partizan pojacava Vosu"... Jbt, dokle može ovo da ide...
jackson
Posts: 34
Joined: Wed Feb 10, 2010 2:45 pm

Re: Transferi

Post by jackson »

Rizikujuci da navucem gnev vecine ovde ali ja ne vidim nista lose u poslednjim potezima uprave.Druga je stvar sta ja mislim o njima i njihovim namerama ali ako cemo principijelno ne vidim sta tu ima da im se zameri.Zamerke oko toga ko za koga navija su mi totalno irelevantne, to se desava svuda i zna se kako se to resava u velikim klubovima.Ja uopste nisam za to da se tera uprava bez ikakvog plana, to uopste nije lak posao i bojim se da bi na taj nacin dobili jos gore stanje.Mislim da bi bilo bolje da se insistira na otvaranju karata tako da kazem, odnosno da se jasno prikaze finansijsko stanje, provere ugovori, procenti, vlasnistvo nad igracima...Kada bi imali jasnu sliku onda bi ovo drugo bilo mnogo lakse, a i tako bi neke naredne uprave naterali da razmisljaju kako ce da rade.Mozda sam malo utopista ali sta nam drugo preostaje. :D
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Sta mislite kakav je dogovor povodom Radojinog buduceg tranfera kada se isti ostvari i prebijanja onog novca koje je ono ***e Pavlovic "poklonio" klubu bez ikakvog interesa?! Ne mogu dalje o tome ali toliko zelim da kazem, mislim da je pamentnom dosta. Samo da kazem jos vezano za taj buduci transfer je ono najgore sto svako od vas moze da pomisli. Toliko.

Tako da nema sanse da ovi odu milom, oni toliko sada imaju interesa u klubu i toliko ocekuju da izvuku para iz nase Vose da ni pol****** k****a te pojedince ne bi oterala iz kluba!!
Image
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ja sam cuo da nije Radoja jedini kod koga su se procenti vlasnistva menjali...e sada da li su to samo price..ne znam..
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

____________
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Nisu samo price.

________________________ ;)
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Svakako da ova uprava mora leteti iz kluba na čelu sa uspešnim, poslovnim, elokventnim Balšom i prepoštenim Brkatim. Ali ne treba preterivati u vezi igrača.

Mondo finansira Vesa i nije slučajno što se pojavila "greška" u kojoj piše o pozajmici i navodi masu na filijalu njihovog protivničkog kluba. Sam Živković dolazi iz Smedereva i ne mislim da je vatreni navijač bilo kog kluba. Pre nekoliko godina je povremeno išao sa Despotima.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

По мени је најбитније било сачувати мотор екипе(Полетановић,Радоја,Врањеш,Аливодић) мада како ова управа ради не би ме чудило да неко од младих играча везног реда напусти клуб.У сваком случају ако ова постава остане,не видим да ћемо бити много слабији.Фалиће Вулићевић,али што се тиче напада сматрам да је Веселиновић квалитетнији од Шкулетића.Мислим да чак и одбрану можемо добру да скоцкамо,у овом моменту,али мислим да Пекарић и Ђурић заједно неће моћи да играју.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

jeremy wrote:
lala1914 wrote:kako neko moze iskoristiti Omega i dobar u istoj recenici?
evo - opel omega je bio dobar auto devedesetih.
:cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Pričom o "našem detetu" iskusno nam podvališe Milka Novakovića... Ne znam preko koje veze i šeme je dobio ugovor, ali znam da je njegov kvalitet toliki da (eventualno) može da igra u srpskoligašu!
Post Reply