Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Para vrti gde burgija nece :deal:
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Cela ova priča i svi komentari o upravi su potpuno zaludni i besmisleni dok se ona bira na način na koji se bira. Način izbora članova skupštine kluba, koja o svemu odlučuje, je upravo smešan i sigurno neviđen bilo gde u svetu. Takav način omogućuje da svaka interesna grupa za nekoliko hiljada eura ili pod nekim političkim ili policijskim pritiskom i ucenom može da zavlada klubom, a najgora je situacija koja se nama sada događa: borba više takvih grupa za prevlast i međusobno miniranje.
User avatar
никад агенција фкв
Posts: 30
Joined: Fri Nov 29, 2013 8:42 pm

Re: Uprava

Post by никад агенција фкв »

Љиге љигаве,које сам до скоро сматрао својим саборцима са трибине! :shit:
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

pedjans wrote:Cela ova priča i svi komentari o upravi su potpuno zaludni i besmisleni dok se ona bira na način na koji se bira. Način izbora članova skupštine kluba, koja o svemu odlučuje, je upravo smešan i sigurno neviđen bilo gde u svetu. Takav način omogućuje da svaka interesna grupa za nekoliko hiljada eura ili pod nekim političkim ili policijskim pritiskom i ucenom može da zavlada klubom, a najgora je situacija koja se nama sada događa: borba više takvih grupa za prevlast i međusobno miniranje.
Peđa, potpuno si u pravu.
Klub kao Udruženje građana je relikt jednog sistema (kada su partija i država bile vlasnik svega) danas potpuno apsurdan.Prava je Meka za mešetara da dođu do velikih para.
Stari sistem nije zamenjen novim, nego je zamenjen sistemom bez sistema, a sa starim ,,kadrovima".I tu smo gde smo.Eh, da je samo u fudbalu :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

Направљене су бројне грешке: у години великог јубилеја за шефа струке је постављен елоквентан човек чија је референца била рад у фк Рад. На првој кривини забио нам је нож у леђа што је било и за очекивати! Да ли би нам то исто урадили Загорџић, Џими Марић, Ивица Брзић или Милан Ђуричић? ОГРОМАН ПРОПУСТ!

Није направљен одбор за прославу 100 годишњице од оснивања клуба! ОГРОМАН ПРОПУСТ!

Ако је Синиша Михајловић постао persona non grata због фотографија из Темпа шта онда рећи за Трајковића и Вулићевића? Ако и један играч под уговором пређе код близанаца онда комплетна управа, заједно са господом из скупштине морају да поднесу оставке.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

podbara wrote: Ако је Синиша Михајловић постао persona non grata због фотографија из Темпа шта онда рећи за Трајковића и Вулићевића? Ако и један играч под уговором пређе код близанаца онда комплетна управа, заједно са господом из скупштине морају да поднесу оставке.
Ja trajkovica vec smatram za nepozeljnu osobu, cak mnogo vise od toga, a sto se tice prelazaka u blizance: pa to se dogadjalo od kad blizanci postoje, ispravi me ako gresim, osim za vreme dok je Bata bio na celu kluba. ( Ne kazem da je Bata dobar, los, ovakav ili onakav, samo komentarisem da je on zaustavio prelazenje igraca u blizance. Sad vidimo koliko nam je samo znacilo sto je to bilo uradjeno a dok je on bio na celu kluba to nismo toliko primecivali jer je vec godinama trajala ta "zabrana" pa nam je to bilo postalo normalno. )
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Minja wrote:Cetvorica vodja te zaj*bavaju u zdrav mozak godinama unazad. Tu lezi ozbiljan deo skupstinskog problema.
Neki dobili poslove, a neki i najblizu rodbinu zaposljavaju. Ukinuti marketing sektor :!:

Da rade posao u interesu kluba i navijaca ne bih imao problem ko god bio u klubu.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1294
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Ljudi, ja ne znam cemu sad taj pesimizam, kao da je nekad bilo bolje. Situacija uvek bila crna, samo sto se predstavlja belom. A i stariji Slaninari su bili i u gorim sitaucijama, ali su ostali verni klubu, pa i danas su na stadionu. Ne zaboravite:
Sto ljubav stvori, to vekove zivi. Vekove, ne jedan.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post by Boske87 »

Setite se slučaja Kizito i načina na koji je to Bata rešio. Gde je taj Kizito sada?! Ako uprava proda tj pusti bilo kog igrača pod ugovorom u blizance treba ih govnjivim motkama oterati iz kluba, njih i one koji su ih doveli.

A to za ljubav, vekove i slično nema smisla pričati i ponavljati, nećemo valjda da se takmičimo u tome ko je veći mazohista dok gledamo kako nam uništavaju klub razni probisveti.
Ako kažete da ništa ne možemo uraditi protiv lopova u lopovskoj državi onda uvek ostaje opcija tipa "United of Manchester", klub ionako čine navijači pa da vidim da li će mešetarska Vojvodina moći bez njih kada ovi naprave svoju Vojvodinu
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Boske87 wrote:A to za ljubav, vekove i slično nema smisla pričati i ponavljati, nećemo valjda da se takmičimo u tome ko je veći mazohista dok gledamo kako nam uništavaju klub razni probisveti.
Ako kažete da ništa ne možemo uraditi protiv lopova u lopovskoj državi onda uvek ostaje opcija tipa "United of Manchester", klub ionako čine navijači pa da vidim da li će mešetarska Vojvodina moći bez njih kada ovi naprave svoju Vojvodinu
To sam bas pre dan-dva hteo da napisem. Kao i AFC Wimbledon, ili nesto blize nama, Varteks iz Varazdina...

Kad stvar ode dodjavola, formiramo klub F.K. Vojvodina 1914 i mars u ku*ac svi lopovi, menadzeri, prote, mafijaske porodice i ostali...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

A ko ce da igra za taj klub? Mi sa foruma?
Image
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

laki wrote:A ko ce da igra za taj klub? Mi sa foruma?
S' obzirom na kvalitet lige, sto da ne? Evo ja se nudim. :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Red Marquis, ofanzivni vezni, na usluzi.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Tehnicki mogu bolje nego Enver... samo sa snagom nisam bas najbolje... desno krilo :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

laki wrote:A ko ce da igra za taj klub? Mi sa foruma?
Iznenadio bi se koliko bi kvalitetnih momaka nasao medju navijacima, a koji nisu uspeli kao fudbaleri.

Ja kontam da bi ta varijanta skroz zazivela, i da bi imala dobar odziv i kod veterana poput Davidova ili Belica npr.

Golman tu. Mogu i u spic po potrebi, gori od Kaludjera nisam, samo da skinem 3-4 kile :cheers:
Post Reply