Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

http://www.fkvojvodina.rs/2013/12/izloz ... odisnjice/" onclick="window.open(this.href);return false;
Fudbalski klub „Vojvodina“ ovim putem poziva navijače, ljubitelje fudbala, kolekcionare i sve one koje u svom posedu imaju : predmete, originalne dokumente, fotokopije dokumenata, fotografije ili snimljeni materijal (audio, video) vezane za istoriju FK „Vojvodina“, da svojim učešćem pomognu u organizaciji izložbe koja će biti upriličena u čast jubileja, stogodišnjice od osnivanja kluba.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Marketing kluba

Post by zapad »

Minja wrote:Ovo je valjda prvi put za sve godine postojanja kluba, da se publikuje casopis o FKV (mada tu ima ponesto i o drugim sportovima) a da nema nikakve veze sa klubom.
Lepo sam ti rekao.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Marketing kluba

Post by the Gari »

Ako je klub postao privatni biznis jedne porodice, zasto ne bi i neki tamo casopis...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by limanfkv »

Lepo sroceno d gari.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Firmin mali »

Pojavile su se po netu (facebooku) slike kalendara kako bi valjda trebao da izgleda i raduje me sto su pretezno klinci (generacija omladinskih sampiona) na njemu u kombinaciji sa legendama kluba,s' obzirom sta se desava u i oko kluba,prelaznom roku itd. isl.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Marketing kluba

Post by Matador »

Firmin mali wrote:Pojavile su se po netu (facebooku) slike kalendara kako bi valjda trebao da izgleda i raduje me sto su pretezno klinci (generacija omladinskih sampiona) na njemu u kombinaciji sa legendama kluba,s' obzirom sta se desava u i oko kluba,prelaznom roku itd. isl.
Image
:roll: Надам се да је ово била само нека пробна верзија, пошто нема никаквих датума не њему... Није нам Калуђер тренутно највећи проблем, али, боље нпр. Сергеј да је ту... Калуђеровић, ипак, иде у јануару, па би било боље без њега.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

ultra komso, kako ti se dopada jedna od slika iz kalendara? 8)
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Matador wrote: :roll: Надам се да је ово била само нека пробна верзија, пошто нема никаквих датума не њему... Није нам Калуђер тренутно највећи проблем, али, боље нпр. Сергеј да је ту... Калуђеровић, ипак, иде у јануару, па би било боље без њега.
Mislim da je ovo naslovna kalendara! Ako vec mora da je na kalendaru onda bolje tu nego da mi visi mesec dana na nekoj od 12 stranica ;)
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Alan Ford »

Minja wrote:Jedino sto bi mogao da kazem jeste da bi bila velika nepravda a da se na istom ne nadje Abubakar Oumaru. Vecina ovih kinaca tek treba da zasluzi da se nadje na kalendaru, a Abu je svoje mesto u istoriji FKV davno obezbedio, a pruzio nam je ove polusezone ULTIMATIVNU radost, skoro u ravni sa srecom nakon pobede nad zvezdom 1989. kada smo i prakticno osvojili titulu.

Prikazan je tek deo kalendara pa se nadam da je na preostalih par stranica pronadjeno mesto za legendarnog Abua..
+1
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Marketing kluba

Post by One and only »

Uzasno. Vecini tih klinaca je Vojvodina usputna stanica, a verovatno i ne osecaju nikakvu ljubav prema njoj. Mesto na takvom kalendaru pored legendi kluba treba da se zasluzi. Ako vec nemamo igrace koji zasluzuju da budu na takvom kalendaru, onda su trebali da naprave neko online glasanje i da se izabere top 11 igraca i najbolji trener u nasoj stogodisnjoj istoriji i da te osobe budu na kalendaru. Marketing je jos jednom dokazao svoju nesposobnost i siljenje nekih stvari samo da bi se uradile. Mogu samo da zamislim na sta ce liciti proslava stogodisnjice. Vojvodina zivi jos samo u srcima sacice zagrizenika, kao klub je odavno pokojna.
United of Vojvodina
ultra komsa
Posts: 427
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Marketing kluba

Post by ultra komsa »

gospodo urednici ovih kalendara imam toliko toplih reci za vas da bi me banovali odmah odavde.jedna od ovih divnih stranica vasim prelepih kalednara, koji kao prvo su smesni,jadni,nikakvi,je posvecena jednoma malom ridjem momku.e sad taj mali momak je svaku utakmcu zvezde pratio na marakani,prati i dan danas,zatim prati i u novom sadu jednu,kada dodje zvezda i to sa istoka,a danas je clan jedne navijacke grupe sa njihivog divnog severa,tako da gospodo urednici pustio bih vam :shit: na kucnu adresu al bogu fala ne znam ko ste...vi ste sramota kluba i hvala vam sto nam uvelicavate nas ljubilej ovakvim :shit: a samim tim ste i vi :shit: i nista drugo...budite pozdravljeni i puno srece u radu,nadam se da cete brzo dobiti otkaz.JOS JEDNOM POZDRAV ZA LAKIJA :deal:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1294
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Pankov, Kaludjer, mogli su i Mrdju da stave. :pegla:
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Marketing kluba

Post by Matador »

Stexman wrote:
Matador wrote: :roll: Надам се да је ово била само нека пробна верзија, пошто нема никаквих датума не њему... Није нам Калуђер тренутно највећи проблем, али, боље нпр. Сергеј да је ту... Калуђеровић, ипак, иде у јануару, па би било боље без њега.
Mislim da je ovo naslovna kalendara! Ako vec mora da je na kalendaru onda bolje tu nego da mi visi mesec dana na nekoj od 12 stranica ;)
Koliko sam povezao, naslovna je, ipak, ovo:
Image

Uslišena je želja svakog normalnog Vojvodinaša-tu je i Abu, kao i Krasić i Nastić.
Image
Biće na kalendaru još i Đurić, Radoja i Georgije Ilić.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

Jebi, Nasto, glupe cigane!!
Image
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Marketing kluba

Post by lala1914 »

ovu gnjidu pankova sam trebao prebiti kad sam imao priliku :evil: kako klub ne proverava ko evropski klubovi fb profile svojih omladinaca, Klopp je dvojicu omladinaca oterao jer su navijaci drugih klubova, kvari atmosferu... sramota za klub
Post Reply