Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Liman 1 »

Camel wrote:Ako se vratimo na izgurivanje Kordića, zbog "neiskustva", a ovde došli do zaključka da je upravo to i največi nedostatak Delača, pojavljuje nam se veliki znak pitanja nad glavama... Ili nam je to ipak igumanski doprinos neostvarenom "velikom projektu u Vojvodini".
I dalje sam mišljenja da smo trebali trpeti Kordića, jer Delač kada mu istekne pozajmica odlazi, a ovog mladog momka ipak imamo na ugovoru i potencijalno možemo da zaradimo nešto na njemu, suprotno od pozajmljenog igrača.
Ti prijatelju ili si bio na moru ili imas amneziju na desavanja na mecu sa Hiberniansom u Novom Sadu kada se ceo stadion smejao ispadima mladog Kordica. Decko jednostavno nema ni blizu dovoljnu zrelost da bude prvi golman Vojvodine. Delac je kvalitetniji golman od Zakule i to je zaista ocigledno. Ne samo zbog znatno boljih fizickih predispozicija i mladosti vec se jednostavno bolje postavlja i posebno je bolji u igri nogom sto je Zaksu zaista predstavljalo problem do sada. Iskreno se nadam da ce u subotu Delac na gol a da u napadu konacno uguramo zvezdi taj 4. gol. :cheers:
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Camel »

Poenta mog pisanja je bila da Delac nije branio nista posebno od leta, a imao je par kikseva. Mozete me podsetiti neke njegove odbrane iz zadnjih par utakmica kada je dobro branio ili utakmice u kojoj nas je spasao, ne racunajuci letosnje utakmice?! Dok sa druge strane Zakula je konstantan. Ako pogledate bodovanje za igraca utakmice, videcete i sami kako ste ocenjivali i shvaticete da Delac nije dobio ni jedan bod od avgusta. Siguran sam da bi i Kordic imao isti takav bodovni saldo na polusezoni, plus sto bi razigrali igraca cija prodaja je 100% klupski profit. Ovo moje razmisljanje ne umanjuje njegove ljudske kvalitete.
Logicno je da klinac pravi greske na pocetku karijere, zato sam i napisao da sam misljenja da smo ga trebali istrpeti.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Turija »

Camel, ceo tim nam je igrao loše od avgusta, uz par solidnih izadanja, pa je i golman, kao sastavni deo ekipe, bio na tom nivou.Ja mu ne zameram ništa. Naprotiv, smatram da se radi o odličnom golmanu.
Sličnu situaciju smo imali i sa Brkićem, kada su ga mnogi ovde kritikovali, a ja sam i tada tvrdio da je Brka odličan golman i da će braniti u najjačim evropskim ligama.Delač je veoma sličan Brxu, generalno kao golman, sportista i čovek.I njemu predviđam uspešnu golmansku karijeru.
Što se tiče Žakule, radi se o kvalitetnom i iskusnom golmanu, pogotovo na penalima.Vidi se da čovek zna da brani.Međutim, u nekim situacijama se vidno primećuju i godine.Recimo, ne znam kako je ranije ispucavao nogom, ali sada je to, pored istrčavanja, njegova najslabija tačka.Da li zbog hladnoće, manje elastičnih mišića ili nešto drugo, ali teško da čovek može da prebaci nogom loptu preko polovine igrališta.Nije to toliko bitno, ali je primetno.Inače, zadovoljan sam odbranama Žakule, kao i njegovim odnosom prema našem Klubu.
Kordić je imao šansu.Bio sam na njegovoj strani, ali je dečko baš i nije iskoristio valjano.Sada se već nameću neki naši drugi mladi golmani, pre svega Lazović, pa Rockov, tako da će Kordićev povratak biti teži od očekivanog.Uz iskusnog Žakulu, mislim da ćemo sa golmanima imati najmanje problema.Probleme očekujem na drugim mestima (i ne samo u ekipi).
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by vosa do groba »

Ja gledam na to na ovaj nacin. Nasi su znali jos ranije da ce Delac posle ove pozajmice od 6 meseci da napusti klub. Logicno je da se spremi njegova zamena, a ocigledno da ce to biti Zakula, pa ga Nikolic stavlja zbog toga, jer ce nam on od sada biti prvi golman. Po meni jedini logican zakljucak...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Rivelinjo »

vosa do groba wrote:Ja gledam na to na ovaj nacin. Nasi su znali jos ranije da ce Delac posle ove pozajmice od 6 meseci da napusti klub. Logicno je da se spremi njegova zamena, a ocigledno da ce to biti Zakula, pa ga Nikolic stavlja zbog toga, jer ce nam on od sada biti prvi golman. Po meni jedini logican zakljucak...
Logično, ako nije već potpisao na godinu dana, je da NAJBOLJEG golmana, koji je doveden da podigne kvalitet ekipe (barem je to jedini logičan razlog, s našima se nikad ne zna) zadržiš do kraja jer su dve najvažnije utakmice na kraju polusezone. Biće dovoljno vremena za vreme pauze za razigravanje zamene.

Osim ako su doveli Delača samo da se kvalifikujemo za kup UEFA, a za domaću ligu, kup, pa i same igre u kupu UEFA ih zabole patka. To meni tako izgleda. Ja gledam, nerviram se, a oni stave B-tim da igra protiv Zvezde. Nije baš b-tim, ali karikiram - ovo s golmanom mi je totalno kretenski, uz ogradu da nisam trener i ne znam stanje u klubu, možda je Nikolić znao nešto što ja ne znam.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Radoye »

Rivelinjo wrote:...možda je Nikolić znao nešto što ja ne znam.
Pa, znao je da ide u partizan, recimo za pocetak i to je dosta. 9 bodova prednosti, malo li je???? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Stexman »

Ja koliko znam Delac je dosao na godinu dana, a zasto odlazi posle 6 meseci to mi nije jasno!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by zapad »

Stexman wrote:Ja koliko znam Delac je dosao na godinu dana, a zasto odlazi posle 6 meseci to mi nije jasno!
Zato sto nije zadovoljan radom sa trenerom Todicem pored koga je stagnirao ovih 6 meseci (to su njegove reci). Delac nije prvi koji se zalio na Todicevu nestrucnost u radu sa golmanima.
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Stexman »

Eto to nisam znao, citam ovde stalno hvalospeve na racun Todica ali eto...
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by zapad »

Cabricev pulen.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Grba_NS »

zapad wrote:Cabricev pulen.
Da li je i Nikola Kovacevic (jedan od trenera u omladinskoj skoli) isto tako njegov pulen?
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by zapad »

Da
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Kamenica »

Nije me bilo jedno vreme. Pozdrav svim "Firmasima". Golema je pobeda Vose u kupu, a poraz u prvenstvu je zanemarljiv. Nikolic odlicno radi svoj posao. Mi cemo opet kroz Kup pokusati izaci u Evropu. Red je vise i da ga uzmemo.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Voja »

Kamenica wrote:Nikolic odlicno radi svoj posao.
:)
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Toto Riina »

Kamenica wrote:Nije me bilo jedno vreme. Pozdrav svim "Firmasima". Golema je pobeda Vose u kupu, a poraz u prvenstvu je zanemarljiv. Nikolic odlicno radi svoj posao. Mi cemo opet kroz Kup pokusati izaci u Evropu. Red je vise i da ga uzmemo.
Preko bare nije stigla vest da smo smenili Nikolica i da stize Piksi?
Locked