Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

stormer wrote:Predlog za naslov knjige "Sve se menja, samo brkovi ostaju"
La moustache (2005), odlican film!

[video]http://www.youtube.com/watch?v=45YGahDV50w[/video]
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

One and only wrote:Neko ko je kapiten Vojvodine i ko je u klubu 4 godine, neko ko razume mrznju svojih navijaca prema najvecem olosu i neko ko je preziveo ogromnu torturu i oduzimanje trofeja od iste te mafijaske tvorevine, ne bi smeo sebi da dozvoli da predje u taj klub. Ukoliko to ucini... :frown:
Potpis!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Milan wrote:
One and only wrote:Neko ko je kapiten Vojvodine i ko je u klubu 4 godine, neko ko razume mrznju svojih navijaca prema najvecem olosu i neko ko je preziveo ogromnu torturu i oduzimanje trofeja od iste te mafijaske tvorevine, ne bi smeo sebi da dozvoli da predje u taj klub. Ukoliko to ucini... :frown:
Potpis!
Znas kako kazu u onom prastarom crtanom filmu, "ako ne mozes da ih pobedis ti im se pridruzi!"

Image

Jebemliga.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Nikolić je na pitanje da li odlazi ili ostaje izjavio da će sve biti poznato za dan-dva...
Znamo šta je bilo dan-dva posle toga :!:
Ali on je iz Bgd-a :!:

Vulićević na pitanje da li odlazi u Partizan (o čemu sam nažalost "slušao" - a ne čitao) odgovara: "Sve će biti jasno u narednih desetak dana..." :?:
Ali, Vule je naš 4,5 godine i kapiten je tima, da ne idem u sitna, životna "crevca"...

Ovo mu je fotografija od prošle srede:
Image

Ako neko posle toliko jada i čemera koji lično doživi - i razmišlja na istu temu... :frown:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ja na ovoj slici vidim mnogo pozitivniju stvar, a to je radost dvojice momaka u prvom redu. To je nasa buducnost, ostali su epizodisti :cheers:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Transferi

Post by Passion »

Оде ли, још једна персона нон грата дефинитивно! Нема ту превише полемике. Или си наш или си њихов, крај приче.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Passion wrote:Оде ли, још једна персона нон грата дефинитивно! Нема ту превише полемике. Или си наш или си њихов, крај приче.
+1

Vrlo jednostavno. Vule je bio ispraćen ovacijama sa svih tribina nakon meča sa Napretkom. Zna i on dobro da ga, vrati li se na Karađorđe u grobljanskom dresu, svaki put čeka 90 minuta paklenih zvižduka. To je prosto tako!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by One and only »

borrissey wrote:Zna i on dobro da ga, vrati li se na Karađorđe u grobljanskom dresu, svaki put čeka 90 minuta paklenih zvižduka. To je prosto tako!
Eh da je tako. Navijaci Vojvodine boluju od kolektivne amnezije i mazohizma. Zvizdao sam onom lazeticu kao debil, pa su se ljudi okretali i gledali ko je ta budala sto jedini zvizdi. Tako bi verovatno bilo i u slucaju da Vule predje u partizan. Kakvi pakleni zvizduci, mi smo mlakonje najobicnije, mogu da se popnu na krov zapada i popisaju se po nama, mi cemo sledece nedelje vec zaboraviti na to ili cemo gundjati sebi u bradu.
United of Vojvodina
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

KADA COVEK PREDJE ONDA GA PLJUJTE KOJIKO HOCETE,DOK NE PREDJE NEMA POTREBE PRICATI O NJEMU JER JE ON LJUDINA PO MENI! :argue:
srkins
Posts: 1465
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Nikolicem" onclick="window.open(this.href);return false; koliko ja shvatam on bi u inostranstvo pa ako se to ne ostvari ide u partizan, http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Trajkovic" onclick="window.open(this.href);return false; i odlaze ova dvojica ali u inostranstvo ...nista ne ocekivano,ocekujem mladji tim ,jeftiniji mnogo ...par pojacanja tipa Zoran Marusic koji su mladi i koji bi doneli pare u buducnosti uz to ocekujem ipak jednog iskusnog napadaca tipa Ognjen Damjanovic
fare
Posts: 2851
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Evo po recima naseg predsednika zbog cega nije hteo Vule da pristane na produzetak ugovora - U situaciji u kojoj se nalazimo, mi, nažalost, nismo mogli da ispunimo njegove uslove za produžetak ugovora. Ne bih o detaljima onog što je Vulićević tražio za nastavak saradnje, posebno zbog toga što je rastanak bio zaista korektan, prijateljski - dodaje Jokić. Mada nije to sve ima tu jos http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Trajkovic" onclick="window.open(this.href);return false; a spominju se i Mare i Radoja :frown: znaci uzas sta nam rade na 100 godisnjicu eeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 100 godina kluba a oni nas unistavaju :evil: :evil: :evil: :evil:
srkins
Posts: 1465
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

U klubu je jos uvek vecina ljudi koja je dovela do ove situacije ali realnost je sledeca blokada racuna oko 600e i cak i kad pojeftinimo tim trebace oko 1m evra barem za funkcionisanje kluba...ajde nesto sitno se dobije od sponzora i za nagrade kup i prvenstvo ali ostaje 1.5 m koje moramo dobiti transferima,jednostavno ili to ili krediti ili prodaja igraca agencijama ...Opet prosta matematika za Skuletica i Trajkovica necemo dobiti 1.5 milion fali i treci a to ce biti ili Radoja ili Poletanovic ili Alivodic ili Vranjes a ono sto bi bilo najgore da budu Gacinovic I Milinkovic-Savic. Ne krivim predsednika sto ih prodaje, moramo. Krivim ga sto drzi u upravi i dalje ljude koji su nas direktno kostali milione evra...
fare
Posts: 2851
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Oglasio se i Trajkovic Veeeeeeeeeeliki Vojvodinas koji ce preci u Zvezdu ili Partizan u nekom drugom zivotu kako je izjavljivao dok je pokojni Bata jos bio ziv http://www.zurnal.rs/2013/12/10/trajkov ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false; E moj Bato da znas sta se desava sada sa nasom Vosom :( .
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Trajkovic je pre manje od mesec dana odgovorio na te novinarske patke preko facebook-a "Novinari lazu..!!!!!" i ja zaista mislim da je to samo novinarsko podvaljivanje.Ljudi , blokirajte te sajtove tipa ruznal i novosti i sl. Kada se desi nesto , ne daj boze, onda recite svoje misljenje jer svejedno vi njihove odluke ne mozete da promenite komentarisanjem i nagadjanjem po fejzbucima i forumima.
Ko nije zavoleo Vosu i ko je gleda samo kao jednu kratku besmislenu stavku u svojoj karijeri i treba da ode sto pre i ne treba zaliti sto je otisao jer on nema sanse da postane legenda kluba vec samo neki igracic o kojem ce se pricati par meseci, a za 2 sezone ga se niko nece secati.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Kako je tužno buditi se ujutru a da ti je prva pomisao da ti se klub za koji celog života navijaš potpuno raspada...
Potpuno...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Post Reply