4. kolo: Vojvodina-Partizan 1:0

User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Dejan wrote:Image
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Znao sam da ce partizan odigrati lose, ali sam se bojao da mi to OPET necemo znati da iskoristimo. Onu pobedu protiv zvezde sam nekako predosecao ali ovoj pobedi se nisam nadao. Mislio sam da ce u najboljem slucaju biti 0:0.
Partizan je bio los ali njemu u skrbavosti su parirali Primac Dobric i Ofsajd Boskovic. Sva sreca tu je bio Mateus (da imam onaj smajli sa zastavama, ubacio bih ga). Svaka cast Milutinovicu. Zbog njega se danas osecam ponosniji sto sam Sapcanin nego obicno.

Inace, moja prva u ovoj sezoni, i najsladja, uopste, pobeda u Tip Ligi. I to zahvaljujuci ovom mecu. 8)
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

nboya wrote: Sva sreca tu je bio Mateus (da imam onaj smajli sa zastavama, ubacio bih ga). Svaka cast Milutinovicu. Zbog njega se danas osecam ponosniji sto sam Sapcanin nego obicno.
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: POOOOOOOBEDAAAAAAA!!!

Post by Turija »

021 wrote:I još nešto:Đumi,ti si doveo u Vošu Milutinovića,Đurića,Kizita..;ti si ubacio u prvi tim Kačara,i još mnogo toga.HVALA TI!!!
Ovde fale još samo 2 bitne reči:BEZ NOVACA.
To je ono, što ja kao navijač, ne zaboravljam Djumiju.Isto, kao i izlazak na oficijelni Forum i kasnije ostala dva, ne računajući koliko će ga skupo koštati pomeranje klatna u stranu običnog naroda, navijačkog.
Djumi je pokrenuo taj trend približavanja Kluba narodu, tako što je sišao u narod, a Bata nastavio pozivajući narod da dođe u Klub (FC Vujadin Boškov).
Djumi, ne treba da žališ.Ipak, VREDELO JE.I, sve će više vredeti.
Delo ostaje da živi i kad čovek nije fizički prisutan na mestu novih događanja, za neke kao dobri, a za neke kao loši duh, koji će jednako da prati i jedne i druge.
PS Valjda će i Mačvu da krenu bodovi.Vreme je...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

Svaka cast igracima na borbenosti.Igrac utakmice po meni je naravno Milutinovic zbog datog gola a naravno istakli su se i Kahriman i Kizito.Odlicno navijanje.Pokazali smo grobarima po ko zna koji put kako se navija.Pozdrav za sve koji su bili danas na tekmi !!!

NAPRED VOJVODINA !!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Vosa : Zvezda 1:0 Kizito
Vosa :OFK 1:0 Djuric
Vosa : Partizan 1:0 Milutinovic

Sta reci................
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

podbara wrote:Da bi pobedu ostvarili moramo svi verovati u nju i ona će doći!
Dosta je bilo tuge, vreme je da slavimo!!!!
Velik smo klub i to smo dokazali,bez igre i tima došli smo do tri boda!
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

:D :D :D
8) 8) 8)
:D :D :D
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

u tri slike

Image
Image
Image
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

1. Uvod
2. Razrada
3. Zaključak
VOŠA ZAUVEK !!!
VosaGazi
Posts: 29
Joined: Mon Aug 07, 2006 9:41 pm
Location: nOVI sAD

Post by VosaGazi »

S J A J N O !

SVAKA CAST EKIPI JUCE


Kacar sjajan u vezi, Radovic do jaja borben, Djuric odlican kao zadnji, Milutinovic car, ma sjajno...bio je fenomenalan osecaj osetiti ludilo na stadionu posle golu i po zadnjem sudijskom zvizduku
Noooooovi Saaaaad
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Posle Zvezde, pao je i Partizan. Cini se da je vreme potpune dominacije beogradskih klubova na stadionu “Karadjordje” ruzna proslost, i najveca dobit koju imamo iz danasnje utakmice nisu tri osvojena boda, vec uverenje od strane igraca da postoji kvalitet i zelja da se na terenu oguli koza i ostavi dusa za navijace koji verno prate svoj klub godinama. Iznenadjuje i odlicna postavka igre, rekao bih da je Partizan procitan do sitnica, i zaista sam imao utisak tokom citavih 90 minuta da ne mozemo da primimo gol, izuzev u slucaju vanrednih okolnosti (naravno, mislim na sudiju kome je falilo nekoliko belih pruga na dresu da ga potpuno razotkrije). Fenomenalna odbrana predvodjena Djuricem i Kacarom, vezni red sa Kizitom i Nasticem koji su odigrali kao da imaju stotine utakmica iza sebe i natprosecnusnagu, Boskovicem koji je, doduse, dosta gresio, ali uvek odvlacio dvojicu igraca protivnicke odbrane... I naravno, povrh svega, Milutinovic sa potezom koji je resio utakmicu. Pohvale svim igracima koji su danas izasli na teren, i verujem da smo se kao navijaci oduzili na pravi nacin. Posle ovakve predstave, svi cemo biti malo veci optimisti, a nas san (koji, na osnovu danas vidjenog, moze postati java) o Evropi trajace barem do utakmice sa Banatom. A dotle, radujte se slaninari!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Lutajući netom naišao sam na ovu zanimljivu sliku! Pogledajte zabrinuto Pekarićevo lice!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo i mene napokon malo ovde,iako sam ceo dan u frci i jako sam umoran.Zelim samo da zahvalim FK VOJVODINA na najlepsem rodjendanskom poklonu koji sam mogao dobiti!!! Em je bilo iznenadjenje,em je poklon drag i mio.HVALA VAM!!!!

p.s.eto nisam uspeo stici na mec sa zvedom 27. novembra i mi ga dobismo 1:0,a juce namerno nisam hteo doci... nije da sam vracao,ali... ma nema mi vise ni na jednom derbiju,samo da ih meljemo....

p.s.s. pozdrav za sve koji su mi sinoc pesmom preneli deo slavljenicke atmosfere (live,putem mobilne telefonije)
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Eh da, srecan rodjendan!
UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked