Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Helm »

Sta reci za ovaj gest, naklon do poda ljudino!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by madda fakka »

prijatelj fudbala wrote:Delač, što se mene tiče, ne mora više ništa da uradi za Vošu. Ovo je više nego dovoljno da mu budemo zahvalni za sva vremena i da se njegovo ime pominje dok postoji Vojvodina!

Pravi covek i profesionalac ovim gestom me je totalno kupio :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

Delac :klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Ja bih rekao da je pored njegovog velikog srca, ovo mozda i njegov odgovor na prijem koji doziveo u Novom Sadu.
Od prve utakmice smo bili uz njega, pozdravili svaku njegovu intervenciju i nagradili ga aplauzom.
Mislim da je on to osetio i zeleo da uzvrati ;) Svaka mu cast.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Krle »

Svaka čast Matej. Dobro se dobrim vraća...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by trelos gia fcv »

Matej, Gospod Bog znaće da ti vrati za ovaj gest!
Ti si oličenje profesionalizma i na terenu i van njega - u svakom pogledu!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Владика »

Још једном, свака част људино!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Radoye wrote:
Rivelinjo wrote:
Minja wrote:Humanost se ne naplacuje, humanost se ne reklamira. Kada se pravi cirkus od toga onda je to najobicniji bljutavi marketing.

Delac je pokazao koliko srce ima ali kao sto sumnjam da je zeleo publicitet, jos sam sigurniji da ne bi zeleo bilo kakvu majicu, transparent, poklon.... Neke stvari dolaze iz srca i to je to. Nista ne traze kao kompenzaciju. Samo cete pokvariti. Ako sve prodje dobro sa covekom za kojeg je novac skupljan, onda ce i njemu srce biti puno.

Veliki aplauz iz srca na sledecoj utakmici ce mu biti nejveca nagrada.
Poptisujem od reči do reči - ako je Delač normalan momak (kako verujem da jeste), moglo bi mu samo biti neprijatno.
+1
Još jedan potpis.
Slažem se da će jedan iskren aplauz, pred početak meča sa Spartakom, najviše prijati našem mladom golmanu.
Međutim, ipak, mislim da mi treba da spremimo neki simboličan poklon Mateju Delaču (sa ovog Foruma) i da mu se to uruči kada bude napuštao Vošu.Nešto što neće zauzimati velik prostor u sportskoj vitrini Mateja, ali će biti draga uspomena na Novi Sad i Vojvodinu (u nedostatku boljih ideja, i standardna plaketa od navijača Vojvodine, emotivno značiće mnogo).

PS
Matej, još jedno bravo za sve rečeno u intervjuu datom listu Telegraf.
Ziveli :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Baltazar »

Mateja, nema reči koje mogu da opišu moja osećanja u ovom trenutku.
Želeo bi da potsetim da je naš golman Žilić branio u Hrvatskoj u Rijeci više godina. I on je bio lepo primljen. Biće mi krivo ako ostaneš samo godinu dana. Ali drago da ideš svojim putem. Sve najbolje ti želim. Da staneš jednog dana na gol Čelzija i na gol svoje reprezentacije! Bog da te čuva! Živeli!
Vojvodina, jedna jedina!
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Ljubomir1996 »

Baltazar wrote:Mateja, nema reči koje mogu da opišu moja osećanja u ovom trenutku.
Želeo bi da potsetim da je naš golman Žilić branio u Hrvatskoj u Rijeci više godina. I on je bio lepo primljen. Biće mi krivo ako ostaneš samo godinu dana. Ali drago da ideš svojim putem. Sve najbolje ti želim. Da staneš jednog dana na gol Čelzija i na gol svoje reprezentacije! Bog da te čuva! Živeli!
*Matej, ne Mateja...
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Tony Starks »

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Evo jos jedan intervju sa nasim golmanom:

http://www.vesti-online.com/Sport/Fudba ... nspiracija" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by the Gari »

Još jednom, svaka čast tom momku. Jedan od značajnijih trenutaka bio je kada je u poluvremenu utakmice sa Spartakom Delač (nekoliko minuta posle te male ceremonije i fotografisanja sa Stoletom) uzeo samostalno da popravlja onu sajlu koja drži mrežu na golu. Mi smo na tribini dali predlog da se u sledećoj fazi rekonstrukcije stadiona, Matej stavi na mešalicu pošto očigledno sam rešava sve problemo u klubu.
:mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Mare »

Izvor: http://www.kurir-info.rs/lala-ni-u-ludi ... nak-964083" onclick="window.open(this.href);return false;
Znači ciga do koske... :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Samo da se ne pocne saplitati na utakmicama protiv "svojih" ko Nikola Lazetic... :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply