Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Krle »

Ona dvojica na krajnjoj desnoj strani... Nude severozapad za 800 dindži...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by N13 »

U 13h mnogo veci red nego na slikama, do onog parkinga sa druge strane ulice, neverovatno. A sto se tice one dvojice tapkarosa, prodaje karte za zapad za 700 din, a za istok za 500 din. Tako da mi i nije jasno... osim ako te za zapad nisu ulazi na boku, pa zaradjuju tako 200 din po karti.
Zapalo mi za oko, jedan lik u majici crvene zvezde ceka u redu i kupuje kartu?! I to bas za utakmicu Vojvodine, ne onu za Srbiju.
Bilo je par osoba koji su trazili karte za sever, pa se ispalili... tako da mislim da ce i sever biti puniji nego inace.

Takodje primetih veliku sliku Karadjordja ispred stadiona :D tamo kod gradilista... pitam se sta bi bilo da je ta slika bila postavljena i pre utakmice sa Bursom :mrgreen:

@Edit: Hah Krle, dok sam stajao u redu, prisli su nekoj devojci i pitaju je sta joj treba. Ona kaze hoce karte za utakmicu u cetvrtak za druga koji nije iz ns, oni joj kazu, ima dve tribine, istok 500 i zapad 700. Mozda devojkama daju popust :D
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Krle »

ILi su shvatili da ne vredi dizati cenu dok još ima karata na blagajni... :zandar:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by lazarr »

Ima li neko info u vezi mog problema?
Na mojoj godišnjoj karti ima numerisano mesto. Ono se nalazi u sektoru 3/F (ulaz 3, sektor F).
To mesto je u centralnom delu zapada (700 din) ali ja ne želim tamo već na svoje omiljeno mesto na severozapadu (500 din).
Da li ću sa tom kartom moći da uđem na ulaz 5 ili 6, s obzirom da će tu tribina biti podeljena?
Ne želim da sedim u pozorištu već da navijam celu utakmicu.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Passion »

Ма ни не гледају који улаз ти пише на годишњој, погледа само годину на њој да види да ли је овосезонска или покушаваш да провучеш прошлогодишњу.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Firmson89 »

Био сам око 12 по карте, одушевила ме је гужва. 20ак минута сам чекао, а узео сам 6 карата без проблема на моју личну. Ред се одржавао стално, чак се и повећавао, тако да имам утисак да ће баш доста карата отићи данас, ваља обезбедити се на време.
N13 wrote:Zapalo mi za oko, jedan lik u majici crvene zvezde ceka u redu i kupuje kartu?! I to bas za utakmicu Vojvodine, ne onu za Srbiju.
:evil:
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by lazarr »

Passion wrote:Ма ни не гледају који улаз ти пише на годишњој, погледа само годину на њој да види да ли је овосезонска или покушаваш да провучеш прошлогодишњу.
Nisu gledali do sada, ali sada je tribina podeljena zbog različite cene karata pa kontam da će i na to obratiti pažnju.
Moja prednost je što imam kartu za skuplji deo tribine a hoću na jeftiniji, pa se možda i provučem uz malo diplomatije.
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Camel »

Навијачка група Фирма1989 наставља са прикупљањем помоћи за,нашег другара,Стојана Коларова и на овој утакмици.Наиме,њему је потребно још 7000€ да оде на операцију у Француску.Прошли пут смо скупили доста,али овај пут мора то боље и више.Хајде да дамо све од себе и да помогнемо нашем Столету да оде на операцију и да му омогућимо бољи живот.Нека пође свако од себе,једно пиво мање,једна паклица цигарета...то је тако мало за нас,а њему ће то пуно значити.Прошли пут су се жалили неки да момци са кесама нису ни дошли до њих и да на тај начин нису били у могућности да учествују у акцији.Овај пут смо подигли саму организацију на виши ниво и требало би да се прође поред сваког.Ако и не буде тако,немојте да вам буде тешко да се померите пар столица,редова и када видите момке који прикупљају новац убаците свој део.
Момци ће ићи на полувремену и молимо вас да дате и ваш допринос акцији.
Раширите причу,нека сви знају због чега се дају паре.Како на северу,тако и на другим трибинама.По завршетку акције,биће објављен тачан износ прикупљених средстава.
Сви заинтересовани који су ради да помогну у прикупљању помоћи на западној трибини,могу ми се јавити приватном поруком.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Krle »

@ Lazarr Kolko sam shvatio, danas u redu bilo je i starih navijačkih legendi koje su, i pored sezonske (kao tvoja, za centar zapada) kupovali karte za severozapad, jer su karte numerisane, pa misle da će biti problema s mestima...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Plavim Dunavom »

Ha, ovakve slike davno nisu viđene kod nas. :cheers:

Nego, prodaju li se karte i za jug, čisto me zanima da znam hoće li biti podrške i sa te strane?
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Casual »

Upravo se vratio sa blagajne, nema neke guzve mozda 20ak ljudi ali non-stop pristizu.
Inace, rade dva saltera i na oba se prodaju karte za nasu utakmicu, na jednom od saltera sam upravo uzeo BUKVALNO poslednju kartu za severozapad. Licnu kartu traze ako uzimate vise ulaznica.
Volem Vošu!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by ogi »

Ide prenos na RTV1! :cheers:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by budababa »

Sa sajta RTV-a:
Вучевић је поновио да ће град подржати иницијативу навијача да буде постављен видео-бим у центру града за праћење реванш утакмице Војводине са Шерифом, уколико буде обезбеђен телевизијски пренос из Тираспоља идуће седмице.

Потпредседник Управног одбора ФК Војводина Душан Влаовић рекао је новинарима да би преноса требало да буде јер је "цена рапидно спуштена" и прихватљива је за наше прилике тако да, како је додао не види разлога за то да га Радио-телевизија Војводине не прихвати.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Divlji Zapad
Posts: 19
Joined: Fri Aug 09, 2013 1:16 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by Divlji Zapad »

A i ovi nasi nisu mnogo bolji od RTV-a po pitanju organizacije.. :frown:
Imam godisnju za zapad, ulaz 4, hocu da kupim jos jednu kartu i zanima me da li sa godisnjom moram da udjem na ulaz 4 kao sto pise, ili mogu da idem i na neki drugi.. Da bih znao koju kartu da uzmem.. Zovem ih na fiksni, javi se neka ljubazna devojka/zena, objasnim joj sta me muci, i kaze mi da stvarno ne moze da mi pomogne i uputi me na nadleznog za ta pitanja, dragog nam spikera Mr. Cap(e)lju.. :mrgreen: Objasnim njemu sta me muci, kaze on meni: "nemam ja pojma sta i kako, nije to do nas, to rade momci na ulazima, oni ce odluciti.." Pitam ga da li mogu da se informisem negde drugde, da li moze da me uputi i dobijam odgovor: "niko ti ne moze pomoci, dodji u cetvrtak, pa kako bude.." Jebeni horor film.. :frown: :frown:
Nije problem u tih 200 din, nego sam hteo da budem sa drugarima koji nemaju sezonske.. Oni ce verovatno uzeti ove od 500, pa sam kontao da i ja uzmem jos jednu od 500, a da sa godisnjom udjem na taj bocni ulaz.. I najmanji problem sto sam se ja po hiljaditi put iznervirao i razocarao, na stadionu sam skoro 20 god i navikao sam na svakakve gluposti.. Evo za utakmicu sa Bursom, drugar je dobio 2 karte preko sos kanalizacije i rekli su mu da moze da ih podigne na nasoj blagajni.. Ode covek na blagajnu, kazu mu: "nisu ovde karte, u Veterniku su, donecemo ih, dodji sutra".. Dodje sutra, opet nista.. Nahvatamo Capelju na trgu kad su dolazili igraci, kaze: "u Veterniku su karte, dodji da ih uzmes, taman malo i da vidis kako izgleda Vujadin Boskov.." Inace i drugar je, kao i ja na stadionu 20-ak god i potpisujem da je na tom Boskovu, proveo vise vremena, od gosn spikera.. Posalje drugar caleta u Veternik.. Cale koji je ranije isao na utakmice i kojem su kao i mnogima, vremenom ubili zelju da dolazi na stadion se iscima, ode, resi i on da ponovo dodje na stadion, da pogleda utakmicu, kazu mu: "nema karata.." Covek naravno odlepi, zove Capelju koji mu se izvinjava, objasnjava da nije do njega, bla, bla i obecava da ce mu pokloniti dve karte za sledecu utakmicu ako prodjemo i da ce se klub na taj nacin iskupiti.. Danas zove Capelju, a ovaj se pravi blesav i kaze da ne zna o kakvim se kartama radi.. Tako da mi drugar kaze da je cale totalno prso i da ce danas ili sutra ici kod Balse na razgovor.. :mrgreen: :mrgreen: Nadam se da ce gosn caplja i njemu slicni koji nisu u stanju da pokazu malo profesionalizma, ljubaznosti i dobre volje sto pre biti najureni iz kluba.. :shit: :shit:
Last edited by Divlji Zapad on Tue Aug 20, 2013 4:40 pm, edited 3 times in total.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1294
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, četvrtak 20:30h

Post by MiSmoFKV! »

Sad kad sam kupovao kartu ispred mene kad sam dosao njih 20, kad sam zavrsio opet 20 iza mene.
Locked