Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Locked
Snowman
Posts: 8
Joined: Sat Dec 10, 2011 7:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Snowman »

Ајде реците објективно, а ово питам без икакве провокације, шта бисте рекли да је нама досуђен пенал какав је вама синоћ против ДС? И то ни мање ни више него у петом минуту надокнаде.
Пошто видим да сте одмах почели да тражите неке теорије завјере, не бисте ли нас изједначили са црним близанцем, те Јаворови играчи се склањали да им дамо гол, те неће да избију лопту... Па зашто нам онда стрпаше 4 комада? Шта, толико су бољи од нас да су могли себи да дозволе луксуз да нам поклоне 2 гола и рутински нас добију?!
А то што смо их угазили шансама у првом полувремену, то ништа, е сад, то што нам је одбрана бушна као ементалер, то је наш проблем, изгубили смо часно и поштено и крај приче.
Притом, само да напоменем да је постојао договор да се евентуални измишљени пенал за нас шутира у аут (инфо из поузданих извора, а не прича рекла-казала). А постојале су индиције да ће тако покушати да компензују ону бруталну крађу на ЈНА, и драго ми је да се исте нису обистиниле.

Најискреније вам ово кажем, а знам да моје мишљење дијели и добар дио Звездаша, да је мој клуб одиграо меч какав је одиграо Партизан против НП, мене би била срамота, али срамота, у црну земљу бих пропао од муке, огадио би ми се фудбал. Милион пута ми је дражи частан пораз него срамна побједа, и ако је једини начин да узмемо титулу затварање пола првенства, не морамо никад више да будемо шампиони.

Банујте ме слободно, ако сматрате да за то постоји основа, а слободно удрите и са пљувачином и напушавањем, уопште ме не дотиче, уосталом, то би више говорило о вама него о мени.

Qr0nJa wrote:Dokle ce nam bre soliti pamet ovi moralni pigmeji :?:
Хах, управо овакав "одговор" сам и очекивао, штавише, изненадила би ме аргументована реплика.
Знам да је тешко гледати кроз призму објективности, али ето, цијенио бих барем покушај. ;) И поново ћу да вам кажем, и то најозбиљније, нити провоцирам, нити некоме солим памет, а ви то схватите како год хоћете.
Last edited by Snowman on Mon Aug 12, 2013 1:16 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Qr0nJa »

Dokle ce nam bre soliti pamet ovi moralni pigmeji :?:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Boske87 »

Prestao sam da te pratim kod prve rečenice. Majstore a šta kažeš za penal protiv ofke, kada je proletos Kasalica u svom stilu pao. Da ne nabrajam dalje preokrete od prošle sezone, golove Mudrinskog u 95., izmišljanje penala, kornera, a pre toga eliminacija Banat u 100. minutu itd Soli pamet i moral na drugim mestima, imate ih vi čergari i previše na netu. Musavi i crni su isti, to je jedan klub napravljen za zamajavanje širih narodnih masa i udomljavanje stranačkih kadrova, blizanci, ako to ne možeš da shvatiš onda nemoj pisati na ovom forumu. O tebi dovoljno govori to što si došao na ovaj forum, kreirao nalog, napisao kilometarski post o nekim glupostima koje su skinute i sa vaših foruma ( rsb-ova teorija o penalu :shit: ), ako stvarno veruješ u to onda ti je IQ u debelom minusu, nije pljuvanje kada ti to kažem.

Jadnici ne znaju šta će sa sebe jer im klub puca po svim šavovima, ako Palma ne pusti ima da ih i Jagodina naguzi u sred romodroma, oni to znaju pa se okrenuli klubu sa kojim dele boje a stalno ga simpatišu, prema Vojvodini. Verovatno su očekivali topao doček pa da zajedno krenemo u borbu protiv crno obojenog saveza :pegla: . Gade mi se više i od grobara, sa njima barem znaš na čemu si od početka
Last edited by Boske87 on Mon Aug 12, 2013 1:24 pm, edited 1 time in total.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by PanonskiFantom »

Snowman wrote:Ајде реците објективно, а ово питам без икакве провокације, шта бисте рекли да је нама досуђен пенал какав је вама синоћ против ДС? И то ни мање ни више него у петом минуту надокнаде.
Пошто видим да сте одмах почели да тражите неке теорије завјере, не бисте ли нас изједначили са црним близанцем, те Јаворови играчи се склањали да им дамо гол, те неће да избију лопту... Па зашто нам онда стрпаше 4 комада? Шта, толико су бољи од нас да су могли себи да дозволе луксуз да нам поклоне 2 гола и рутински нас добију?!
А то што смо их угазили шансама у првом полувремену, то ништа, е сад, то што нам је одбрана бушна као ементалер, то је наш проблем, изгубили смо часно и поштено и крај приче.
Притом, само да напоменем да је постојао договор да се евентуални измишљени пенал за нас шутира у аут (инфо из поузданих извора, а не прича рекла-казала). А постојале су индиције да ће тако покушати да компензују ону бруталну крађу на ЈНА, и драго ми је да се исте нису обистиниле.

Најискреније вам ово кажем, а знам да моје мишљење дијели и добар дио Звездаша, да је мој клуб одиграо меч какав је одиграо Партизан против НП, мене би била срамота, али срамота, у црну земљу бих пропао од муке, огадио би ми се фудбал. Милион пута ми је дражи частан пораз него срамна побједа, и ако је једини начин да узмемо титулу затварање пола првенства, не морамо никад више да будемо шампиони.

Банујте ме слободно, ако сматрате да за то постоји основа, а слободно удрите и са пљувачином и напушавањем, уопште ме не дотиче, уосталом, то би више говорило о вама него о мени.
Mislim da bi trebao da pročešljaš malo temu sa Donjim Sremom i da vidiš koji je stav većine povodom penala koji nam je dosuđen.
Vi tražite promene u fudbalskom savezu, a ako se kad tad desi da oterate toleta, doćićete vi i onda jovo nanovo sa drugom garniturom. Nama i ostalima iz "provincije" će biti isto... Postaćete isto što i partizan sada.
Vise nista nije isto!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by the Gari »

PanonskiFantom wrote:Postaćete isto što i partizan sada.
Misliš vratiće se na staro. Kao da se ne sećamo ko je bio crni blizanac pre crnog blizanca. To je to "doživotno smenjivanje" kako je lepo objasnio bivši predsednik Republike.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by PanonskiFantom »

the Gari wrote:
PanonskiFantom wrote:Postaćete isto što i partizan sada.
Misliš vratiće se na staro. Kao da se ne sećamo ko je bio crni blizanac pre crnog blizanca. To je to "doživotno smenjivanje" kako je lepo objasnio bivši predsednik Republike.
:cheers: komšija
Vise nista nije isto!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Firmson89 »

Сјаши Курта да узјаше Мурта. Најкраћи могући одговор госту овог форума.
Овде терате правду да дође до смене, а ако дође до исте, бацамо коцкицу да видимо кога ће следећег да гурају. Јел дошао ваш ред сада, нисам пратио календар?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Molim sve navijace blizanaca koji dolaze ovde ,posto su vec na osnovu same cinjenice sto navijaju za njih ,ocigledno ne bas inteligentni ,da proooobaju na neki nacin da shvate sledeci post.

Vi, ste iz istih muda izasli , jedina je zal sto ta muda nisu napravila jos po kojeg blizanca u Srbiji , jer bi se tada svi medjusobno verovatno pobili i tako spasili ono, sto ovde neki zovu fudbalom.

Citajuci saopstenja veoma niskog morala oba vasa kluba ,kao i vas samih navijaca , sto sve zajedno ima veze uopsteno sa moralom , osecam potrebu da pomognem ljudima koji su u nevolji da shvate da su ta 2 kluba i napravljena ,da bi upravo sva frustracija koju ova drzava cini svaki dan svom narodu, najlakse bila izbacena kroz sport tj fudbal gde ima i najvise ljudi/publike.

Onog dana, kada budete shvatili da ste vi jedno i to je Vasa snaga , tada cete biti i svesni svega cega sada niste.

Nasa Vojvodina je osvojila 2 trofeja jos davnih dana ,na najposteniji moguci nacin,dok vi sa vasim silnim trofejima i npr pokusajima da otmete bukvalno Abua zimus ,ili ako ste gledali SOS kanal ,mogli ste od Kosana cuti na kakav nacin ste hteli ukrasti Mihajlovica .. i bog samo zna koliko jos takvih primera ima , a sto se vase sestre retardirane tice ,kod njih je svaki vojnik morao igrat bez obzira dal zeli ili ne ..
Naravno o vasim dugovima i vecitim politicarima u klubu i da ne pricamo...

Dakle posle svega ovog recenog/napisanog , meni se place kad vidim da lopov optuzuje lopova da je lopov.

E to se zovu cinjenice , a dal vama to prija ili ne,dal vas je sramota toga ili ne, dal vas uopste zabole sto je to tako ,to samo moze govoriti o vama kakvi ste ljudi.

A nasu utakmicu ne komentarisi ,jel ocigledno je nisi ni gledao ,za razliku od npr mene ,koji sam sa uzivanjem gledao kako vas Javor kara.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8930
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Radoye »

Ima nas ovde koji pamtimo duze od veverice, secamo se na primer i kradje u finalu kupa 1997. nista manje perfidne nego ove od 2011.

Otkad postojite i vi i blizanac vam kradete nas i sakom i kapom, a danas vam je jedini problem to sto crni krade vise i bolje od vas.

Isti ste i jedni i drugi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4092
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Rabba »

Puno im 6 godina bez "postene titule" :D Ali pre toga je sve bilo ok, naravno ... Pa isteruju svoju pravdu, zamazuju javnosti oci... Nije ih sramota, ne bi me cudilo i da je ova tekma sa Javorom stelovana da bi imali "argument protiv". Sada sledi namestanje na sve strane, ne zna se ko im jos nije filijala. Ocekujem 1 ili 2 pojacanja i odjednom igru ko Barselona, herojsko nadoknadjivanje 3 boda od starta sezone ... Uz naravno protivnike vozdovac(sa babarogom na celu), napredak(miskovic) itd. Muka mi je samo kad pomislim o tome.

Ali ja sam otupeo na to. Jedine vazne utakmice u prvenstvu su protiv njih. Sa Nikolicem na celu, jedino sto zelim je ponizenje jednakijih od ostalih! Ali znate kako kazu, nikome nije doveka gorela, nece ni njima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Snowman
Posts: 8
Joined: Sat Dec 10, 2011 7:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Snowman »

Boske87 wrote:Prestao sam da te pratim kod prve rečenice. Majstore a šta kažeš za penal protiv ofke, kada je proletos Kasalica u svom stilu pao
Могао је, а и није морао да свира. Исто као овај ваш пенал јуче, или као оба пенала на мечевима са Черноморецом. Слободно судијско увјерење, поента је у томе да је постојао контакт и основ за пенал, и то је кључна ствар. А на одлуку подсвјесно утиче више фактора, домаћи терен, "пеглање" претходних одлука, репутација тимова, комплексна једначина процјене и психолошког момента.
Проблем је у томе кад су те одлуке тенденциозне, и када је навлачење на страну једног тима више него очигледно, до те мјере да вријеђа интелигенцију.

Boske87 wrote:O tebi dovoljno govori to što si došao na ovaj forum, kreirao nalog, napisao kilometarski post o nekim glupostima koje su skinute i sa vaših foruma ( rsb-ova teorija o penalu :shit: ), ako stvarno veruješ u to onda ti je IQ u debelom minusu, nije pljuvanje kada ti to kažem.
Ево рећи ћу ти, кад сам рекао из поузданих извора, нисам мислио на РСБ, а ти вјеруј у шта год хоћеш, заиста не желим да се трудим да те убјеђујем у било шта.

Boske87 wrote:golove Mudrinskog u 95., izmišljanje penala, kornera, a pre toga eliminacija Banat u 100. minutu itd Soli pamet i moral na drugim mestima, imate ih vi čergari i previše na netu. Musavi i crni su isti, to je jedan klub napravljen za zamajavanje širih narodnih masa i udomljavanje stranačkih kadrova, blizanci, ako to ne možeš da shvatiš onda nemoj pisati na ovom forumu.
Реци ми због чега је гол Мудринског нерегуларан? Конретно, који пенали и корнери, које судијске одлуке за које се са поприличном сигурношћу може рећи да су тенденциозне? Мрзим генерализовање и уопштавање. :)
Дај молим те, а који је то клуб поштеђен уплитања страначких кадрова, особа сумњиве биографије (да се благо изразим), опортуниста и лешинара?
Већа бара, више крокодила, симпл ез дет.
Boske87 wrote:Jadnici ne znaju šta će sa sebe jer im klub puca po svim šavovima, ako Palma ne pusti ima da ih i Jagodina naguzi u sred romodroma, oni to znaju pa se okrenuli klubu sa kojim dele boje a stalno ga simpatišu, prema Vojvodini. Verovatno su očekivali topao doček pa da zajedno krenemo u borbu protiv crno obojenog saveza :pegla: . Gade mi se više i od grobara, sa njima barem znaš na čemu si od početka
Нисам ја очекивао никакав топао дочек, и знам одлично како с друге стране, ви "симпатишете" нас. А што се тиче борбе против савеза и за регуларност лиге, нико вас не приморава, слободно нас искулирајте као прошли пут, ко вас је*е, па се чешите по глави након новог отетог Купа/титуле, па онда самоиницијативно тражите промјене. Зашто на лакши, кад увијек може на тежи начин.


@shecky
Вашу утакмицу уопште нисам коментарисао, чак нисам ни рекао да пенал није постојао, само сам затражио ваше мишљење.


Да не цитирам сад сваког појединачно, не дај Боже да за коју годину постанемо ово што је сада Партизан, за мене ће то бити највећи пораз откако пратим Звезду, и на сваку од тих титула ћу да пљунем.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8930
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Radoye »

Snowman wrote:Да не цитирам сад сваког појединачно, не дај Боже да за коју годину постанемо ово што је сада Партизан, за мене ће то бити највећи пораз откако пратим Звезду, и на сваку од тих титула ћу да пљунем.
Vi ste to sto je partizan sada vec bili!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by kowalski »

Decko je verovatno mlad, i poveden pricama o odbrani pravde, srpstva, cojstva i junastva, koje mu plasira nebojsa covic, gad kakvog majka retko radja.
Image
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by FCVNS »

Snowman wrote:Ајде реците објективно, а ово питам без икакве провокације, шта бисте рекли да је нама досуђен пенал какав је вама синоћ против ДС? И то ни мање ни више него у петом минуту надокнаде.
Пошто видим да сте одмах почели да тражите неке теорије завјере, не бисте ли нас изједначили са црним близанцем, те Јаворови играчи се склањали да им дамо гол, те неће да избију лопту... Па зашто нам онда стрпаше 4 комада? Шта, толико су бољи од нас да су могли себи да дозволе луксуз да нам поклоне 2 гола и рутински нас добију?!
А то што смо их угазили шансама у првом полувремену, то ништа, е сад, то што нам је одбрана бушна као ементалер, то је наш проблем, изгубили смо часно и поштено и крај приче.
Притом, само да напоменем да је постојао договор да се евентуални измишљени пенал за нас шутира у аут (инфо из поузданих извора, а не прича рекла-казала). А постојале су индиције да ће тако покушати да компензују ону бруталну крађу на ЈНА, и драго ми је да се исте нису обистиниле.

Најискреније вам ово кажем, а знам да моје мишљење дијели и добар дио Звездаша, да је мој клуб одиграо меч какав је одиграо Партизан против НП, мене би била срамота, али срамота, у црну земљу бих пропао од муке, огадио би ми се фудбал. Милион пута ми је дражи частан пораз него срамна побједа, и ако је једини начин да узмемо титулу затварање пола првенства, не морамо никад више да будемо шампиони.

Банујте ме слободно, ако сматрате да за то постоји основа, а слободно удрите и са пљувачином и напушавањем, уопште ме не дотиче, уосталом, то би више говорило о вама него о мени.

Qr0nJa wrote:Dokle ce nam bre soliti pamet ovi moralni pigmeji :?:
Хах, управо овакав "одговор" сам и очекивао, штавише, изненадила би ме аргументована реплика.
Знам да је тешко гледати кроз призму објективности, али ето, цијенио бих барем покушај. ;) И поново ћу да вам кажем, и то најозбиљније, нити провоцирам, нити некоме солим памет, а ви то схватите како год хоћете.
Pa kad ste takve postenjacine,sto ne uradiste na keca sa klubom isto sto i vasa ostrvska braca policajci,i ne sidjoste u najnizi rang...verovatno cete uskoro to i uraditi,pa cete se busati u svoje postenje,ali cete pre toga unistiti pola drzave ne bi li se spasli iz govana...a ako prezivite,to ce tek biti zlocin,ko ce bre da plati ovo sto ste pokrali...trenutno je manje zlo sto ovi kradu po terenu,nego sto vi otimate sve zivo ne bi li opstali,ko bre jos moze da kupi igraca sa takvim finansijskim stanjem...stvarno ste retardiran skup,a nazalost ima vas najvise u drzavi...
Last edited by FCVNS on Mon Aug 12, 2013 1:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Passion »

Охохо, најновији титов моралиста и реалиста. Дај бре иди међу удбашку браћу и тамо води ''аргументовану дискусију'', пошто стварно не могу ни да читам твоје постове, а камоли да реплицирам. Једноставно - душмани одје*ите!!! :pegla:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Locked