Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2691
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Neka neka, samo neka on potpise! Ipak je on vrhunski igrac za ovu nasu ligu, i ne moze da naskodi timu nikako!
On i Stepanov ako potpisu, mozemo da se nadamo i nekim rezultatima ako udjemo u Ligu UEFA.
Ako nam Abu stvarno ode, Lane bi smirio malo strasti i lakse bi podneli razlaz!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 5097
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Stexman wrote:Ako nam Abu stvarno ode, Lane bi smirio malo strasti i lakse bi podneli razlaz!
Uvek treba razmisljati o dovodjenju proverenog igraca, ako ti je omladinac pred ulaznim vratima u tim :!: Makar neko moje misljenje...

Neka odigra Lane ovu sezonu za nas, neka Mijat uci od njega, i dogodine ga samo forsirati forsirati forsirati :cheers:
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Dovesti mladog beka u19 reprezentacije iz OFK-e kako znamo i umemo! Golubovic cini mi se.

Kljuc uspeha u situaciji kakvoj smo mi gde smo prinudjeni na prodaju najboljih je naci pravovremene zamena na svakoj poziciji.
Decko je fantastican i mlad sto je najvaznije. :idea:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

playmaker wrote:nego da Laneta dovodimo koji je realno raspad, da zna bilo sta vec bi ga neko davno uzeo.
On je svoje odigrao!
Eh, jebiga, sad ga i ti pretera, čovek je poslednje dve godine bio najbolji igrač belgijske lige i uzeo dve titule. Sa svoje 32 godine još uvek može do odigra sasvim dovoljno fudbala na visokom nivou, a za našu raspalu ligu je Kristijano lično i bio bi neverovatno pojačanje. Doduše, ni ja ne mislim da je neophodan, otprilike se slažem sa tim što je FKV napisao, jednostavno možda bi nam stvarno bio "previše", ali ako potpiše definitivno bismo mnogo bili pojačani.

Golubović zaista veliki potencijal, ali nažalost mislim da je totalno nerealno da mi njega dovedemo, nije Terzić sisao vesla i zna da mu je to zlatna koka, Vojvodina ne može da plati ni deseti deo novca koji će Terzić za njega dobiti iz inostranstva sad ili kroz godinu - dve, a naročito nakon ovog EP. Realno, ni mi ne bismo prodali Gaćinovića OFK-i.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ne bih se slozio da bi sa Lanetom imali previse igraca. Realno ljudi, postoji mogucnost da igramo grupe Lige Evrope. Dodajte kup, i to podrazumeva konstantan sistem cetvrtak-nedelja. Ako cemo igrati dve utakmice nedeljno treba nam jos igraca. A dovodjenjem jos i Laneta i Stepanova recimo, imali bismo 2 tima (sto naravno zavisi i od odlazaka ali recimo da odu samo Abu i Trajko): Delac - Vule/Baric, Stepanov/Djuric/Fatic, Lekovic/Nastic - Radoja/Milinkovic-Savic/Adjuru, Poletanovic/Tumbasevic, Vranjes/Kosovic, Lane/Denkovic/Mijat, Alivodic/Vukcevic - Kaludjerovic/Skuletic. To je sve naravno uslovno, ali hipoteticki gledano, imali bismo po dva ravnopravna igraca za svaku poziciju. U Superligi malo vise sanse omladincima, u Evropi malo vise sanse iskusnim. Kad se zavrsi Evropa najjaci tim da zgromi protivnike za titulu, malo slabiji tim da rutinski uzme kup. :deal:

Uf jbt, ja moram nesto za smirenje uzeti. :mrgreen:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Nisam mislio "previše" u brojčanom smislu, nego ono nekako bili bismo "previše jaki". :mrgreen: Mislim, znam da je glupo tako nešto reći, ali takav neki osećaj mi prođe kroz glavu kad pomislim na Lanetov potpis. Ali da se ne zezamo, igrački bio on bio ogromno pojačanje, tim pre što praktično jednako kvalitetno igra i na krilu i u špicu, čime bi potpuno pokrio Abuov odlazak i nemerljivo ojačao tim na dve pozicije. Ali dobro, da ne trošimo previše energije na priču o njemu kada nema nikakvih informacija da je on blizu potpisa, a u VB i onako trenira već dva meseca i to nije ništa novo. A ni Abu još uvek nije otišao, osim što je u Žurnalu Varegem naprasno promenio ime u Beveren.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ih kako nema, Drakula izjavio da ako ne pronadje klub do 25. avgusta potpisuje za nas. ;)
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Iskreno meni jos uvek nije jasno kako to da nema ni jednog poznatog ozbiljnog kluba koji je zainteresovan za Abua??!!
Zar je moguce da legenda novije Vosine ere max sto moze da postigne , je nepoznat klub iz Belgije iz mesta koje nije vece od Temerina...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Ok je Lane igrac za nas pod uslovom da ga ne preplatimo, pogotovo ako bude igrao za benzin jer mu pare ne trebaju, kako on kaze ;) Ali je problem u tome sto je Vukcevic levo krilo kao i Gacinovic. Mozda moze da ulazi onda umesto Envera na desno krilo,samo se iskreno nadam da ne bi bilo zapostavljen jer zaista bi bilo jako lose drzati na klupi takvog igraca i takav talenat!
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Mislim da preterujete .. svaka cast Mijatu ali on je jos dete zeleno .. zar vi stvarno ocekujete od njega prevagu na terenu?
Polako ,uz ove poznate igrace tipa Lane ,Simon ,Mijat moze samo da napreduje ,nikako da nazaduje.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

I sta ti predlazes, shecky?! Da sedi na tribinama?! Dovoljno je zreo da igra utakmice jls, to je pokazao i prosle polusezone, kako tako brzo zaboravljas?! Dominirao je protivnicke bekove kao pravi. Ne mora da igra od pocetka ali definitivno mora bar na svakoj drugoj tekmi da igra po pola sata, minimum!
Image
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post by Firmson89 »

Слажем се за Мијата, мора играти што више јер је још прошле сезоне почео да показује зубе (одмах се сетим дриблинга и продора против петокраке последње коло), а ово освајање првенства са омладинцима му само може дати додатан узлет! Велики је потенцијал, наравно да је још доста млад и неискусан да износи сам ту позицију свуда, али сматрам да ЈСЛ мора играти редовно.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Pa moj post je sam reko sta predlazeum ,da uci od iskusnijih ,a najmanji problem je da zaigra kad je reza sigurna.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Nemoj da se ljutis, ali samo cu da kazem: Ju, gospode! :roll:
Image
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

19 godina a dete, to samo jos u Srbiji i Tole super ligi.
Svuda u svetu sa tim godinama vec ozbiljno se konkurise za sastav, ne treba da pricam koliko je tamo fudbal ozbiljniji.
Ako je talenat (a jeste) vec sada ce pokazati nivo. Naravno da sa 19 godina niko ne ocekuje da bude konstantan i da sve nosi na ledjima ali mora da ima znacajnu minutazu ako hocemo da on postane igrac.
Post Reply