Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Chana »

PanonskiFantom wrote:Eto našeg mentaliteta, zato nećemo ni dobiti nikad prenos, niko se na stranici rts a ( osim dvojice) nije bunio.
Mrzi nas da se cimamo.
Ljubomir postavio link a niko da se iscima...
JA SAM IM SE "ZAHVALIO" NA INTERNET PORTALU :shit: SA POSTAVLJENOG LINKA...

"KAKO VAS NIJE SRAMOTA I DA KOMENTARIŠETE... DINAR JEDAN VAM NIKO VAN BEOGRADA NE TREBA DA UPLATI - NIKADA !!! REŽIMLIJE !!! VAŠE PRAVO DA ZNATE SVE - SPRDNJA OD IZJAVE !"

Momcima, Marku i svima iz kluba VELIKO HVALA što su mi ulepšali povratak u Novi Sad...

Javljajte kada se vraćaju u Novi Sad - MORAMO DA IH DOČEKAMO, PA DA NAPUNIMO "KARAĐORĐA" U NEDELJU :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Boske87 »

Ja još ne verujem da se ovo stvarno dešava :shock: . Da li je ovo onaj naš nesrećni klub koji nas je navikao na velika razočarenja, kome uvek malo fali i sl ili neka druga Vojvodina. Jbt pa ja ne znam ni da slavim, nisam navikao, prvi put sam u situaciji da imamo i igru i rezultat :D . Velika noć za sve nas slaninare, svaka čast treneru i svim igračima, sjajno otvaranje stogodišnjice :cheers:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by nssale »

Mislim da na sledećoj tekmi treba da se ori ČAPELJA NAPOLJE, počev od njegovog žvalavog najavljivanja sastava timova... :greenbutt:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Toto Riina »

Zar nije zabranjeno postavljanje slika sa FB :?: :?:
Sada ce pojedini da kvare temu prepucavajuci se sa slikom umesto da se radujemo pobedi!? Sad je bitano odgovoriti onom polupismenom uredniku ili sta je vec. Ko ga je#e bre!

Ako postoje pravila foruma treba ih u svakoj prilici postovati :idea:
Last edited by Toto Riina on Thu Aug 08, 2013 10:51 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Milan
Posts: 4289
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Milan »

Lepi Capikini maniri, nema sta. Bravo majstore! U ozbiljnom klubu bi za ovakav postupak istog momenta dobio radnu knjizicu...

Ttham ne bih voleo samo iz jednog razloga (izvini Gari! :mrgreen: )- trebaju nam vize, a ova generacija je zasluzila veliku podrsku na sledecem gostovanju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by N13 »

Sta reci u ovom trenutku, sa ovoliko emocija i pomesanih osecanja. Sta reci osim... kako je lepo veceras biti slaninar!

Vec sam u svom prvom postu na ovo, forumu rekao da ne navijam za Vojvodinu ceo zivot, nisam rodjeni Novosadjanin, odrastao sam u drugom gradu, u gradu u kojem (kao i skoro svakom drugom gradu) te uce da navijas za one crvene ili crne Beogradjane... izaberes jedan od ta dva kluba i kako odrastas, tako sve vise podrzavas (na daljinu!!!) klub koji si izabrao, a sve vise mrzis onaj drugi klub, koji nisi izabrao. Ali tu nema ljubavi, nema emocija. Jedino sto ima je mrznja prema drugima. I koliko sam sad samo ponosan sto me je zivotni put pre par godina odveo ka Novom Sadu, koji mi je otvorio oci, naucio me je sta znaci prava ljubav prema klubu posle samo par utakmica provedenih na nasem Karadjordju, gledajuci sa koliko emocija pravi slaninari podrzavaju svoj tim, bilo da gubi ili pobedjuje. Vojvodina ima to nesto sto niko drugi nema, i to nas cini jedinstvenim. Zato sam je i zavoleo.
Vojvodino hvala ti za ovo divno vece!

Izvinjavam se na ovoj patetici u ovom postu, ali u ovakvim trenucima ja ne umem obuzdati svoje emocije, jbg takav sam.
Jos jednom: kako je lepo veceras biti slaninar

Sto se tice Turaka... nije ni blizu pakla kakav su najavljivali, ali sam pozitivno iznenadjen zbog njihove publike, dobili smo aplauze na kraju meca, nisam primetio uvredljive parole i ostalo... a svaki nas dobar potez je takodje ispracen aplauzom. Cak i Abuovo radovanje drugog gola su ispratili aplauzom. Svaka cast.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by djape_ns »

Jos uvek trosite tastature na tog ***, posle ovakvog meca?
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by stevan »

SVAKA CAST IGRACIMA NA PROLAZU I TRENERU NA IZVANREDNOJ TAKTICKO TEHNICKOJ POSTAVCI EKIPE.BRAVO MARKO ,BRAVO IGRACI.

Vidim da vas dosta spominje Totenhem ,ali ja bi voleo da nas malo sreca pogleda i da dobijemo tim nizeg rejtinga.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by nboya »

Toto Riina wrote:Zar nije zabranjeno postavljanje slika sa FB :?: :?:
Sada ce pojedini admini da kvare temu prepucavajuci se sa slikom umesto da se radujemo pobedi!? Sad je bitano odgovoriti onom polupismenom uredniku ili sta je vec. Ko ga je#e bre!
+1

Jebo upravu, ne moramo i veceras o njima. Imate Abua, Vuleta, Envera, Vranjesa, Delaca, Lekovica, Radoju, Poletanovica, Trajka, Djurica, Tumbasevica, Skuletica, Kaludjerovica, Nikolica a vi pricate o upravi i Capelji
UPRAVA NAPOLJE!!!
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by ФКВ »

One and only wrote:Da li je moguce da je ovaj Capelja do te mere jadan??? Zalim ga, on je zreo za neku ustanovu.

Navijaci su tu da sude kada je lose i hvale kada je dobro, a oni koji rade u klubu i zive od kluba moraju da trpe kritike.
Jedno ko mi smeta u klubu su trenutno Capelja i Rabrenovic, kad oteramo te ..... stanje u klubu ce biti gotovo savrseno. :cheers:
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Mare »

Kakav ***, treba ga najuriti iz kluba pod hitno. Da se jedan zaposleni tako obraća, primitivcima nije mesto u GOSPODSKOM KLUBU KAO ŠTO JE VOJVODINA.
Momcima i Nikoloću sve čestitke na prikazanom večeras u nedelju svi ali svi na stadion, zaslužili su da im pokažemo koliko nam ovo znači. *** zaboraviti večeras a u nedelju mu jasno reći šta mislimo o njemu, puno je *** uzleteo.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Chana »

Teksas wrote:Never thought I'd be on a Serbian forum as well received :D
:cheers:
You are great guys and fans, and I can only respect your attitude towards sport !

Bursaspor is proud to have such supporters and I wish all well in the future...


Teşekkür ederim :!: :!: :!:
( My wife is a Turkish language student... )
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by shecky »

N13 svaka ti cast na postu :) i ne treba nikom ovde da se izvinjavas.

I ja sam primetio ,osim ociglednog aplauza na kraju tekme ,da je i u toku utakmice bilo aplauza za dobre poteze nasih ,stvarno nesvakidasnje, jos kad su ovde poceli da postuju Turci ,odmah sam vido da je rec o ok likovima ,pa mi pomalo i smeta kada ih neko ovde provocira.
Bursa jos jednom pokazala koliko ima zajednickog za Vosom... , igra bolje u gostima :)
User avatar
Srbendinho
Posts: 96
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by Srbendinho »

Нисам навијач Војводине. Али најискреније честитке за ово што су вечерас фудбалери Војводине урадили, капа до пода за момке и тренера Николића.

Много нас из Републике Српске је вечерас гледало текму и навијало за нашу Вошу. Стварно сам одушевљен односом и тактиком једног српског тима на страни у евро утакмицама ово дуго није виђено...

Срећно сутра на жријебу, дабогда Вошу гледали у групној фази ЛЕ.
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Liga Evrope Q3R: Bursa-Vojvodina, četvrtak 19:30h

Post by nssale »

Napomenuo bih jednu bitnu stvar, a to je da nismo dobili ni jedan žuti karton!
Bojao sam se da će Trajković ili Đurić, a možda i obojica požuteti i tako u eventualnom prolazu biti van ekipe za sledeću utakmicu, ali smo zaista sportski i fer odigrali i prošli dalje, svaka čast! :cheers:
Locked