Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

ogi wrote: Predrag Vujović,
Dejo koje sad pa ovaj?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Predrag Vujovic je veoma kvalitetan igrac sredine terena,o njemu sam jos prosle sezone u par navrata pisao na ovom forumu!Rodjen je u Krusevcu (83) igrao je za Napredak i Wislu Plock!
On i Stosic(OFK) su cinili sjajan tandem na sredini terena u Napretku...Inace stvarno je igrac sa velikim mogucnostima,mozda mu je mala greska bila sto je prerano otisao preko grane,ali jos je on mlad igrac!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

NOVO POJAČANjE VOJVODINE IZ POLjSKOG PLIKA

Vujović na tri godine
Novi Sad - Predrag Vujović (23), bivši igrač Napretka iz Kruševca i Visle iz poljskog grada Ploka, potpisao je juče trogodišnji ugovor sa Vojvodinom. Vujović se odmah priključio ekipi "stare dame" našeg fudbala i trebalo bi da bude u konkurenciji za tim već u sutrašnjoj prvenstvenoj premijeri, u kojoj Vojvodina gostuje u Kuli.

- Po onom što sam do sada video, reč je o veoma kvalitetnom fudbaleru koji bi mogao da bitno pojača desnu stranu našeg veznog reda - kaže trener "lala" Zoran Marić. - U svakom slučaju, na njega ozbiljno računamo.
Novi član Vojvodine je, uglavnom u veznom redu ili kao polušpic, u dresu Naretka nastupao od 2001. do 2004, kada je otišao u Poljsku, da bi, posle nešto manje od dve godine provedene u poljskom prvoligašu iz Ploka, stigao je u Novi Sad.

izvor:Sport
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Dejan wrote:
Predrag Vujovic je veoma kvalitetan igrac sredine terena,o njemu sam jos prosle sezone u par navrata pisao na ovom forumu!Rodjen je u Krusevcu (83) igrao je za Napredak i Wislu Plock!
On i Stosic(OFK) su cinili sjajan tandem na sredini terena u Napretku...Inace stvarno je igrac sa velikim mogucnostima,mozda mu je mala greska bila sto je prerano otisao preko grane,ali jos je on mlad igrac!
Ako se secate a ima i zabelezeno na forumu imao sam zelju po dolasku u Vosu da dovedem 4 igraca Napretka iz Krusevca:Stosic(Ofk),Novakovic(golman),Lazarevski(l.bek otisao u inostranstvo) i Predrag Vujovic .Normalno tada nije bilo novca da se oni dovedu ali evo Vujovic je postao clan Vose.Mogu da vam kazem da je izuzetno dobar igrac koji igra na poziciji desnog veznog.Posedije izuzetnu brzinu i sa njim je Vosa mnogo dobila.Generalno mislim da je Vojvodina u ovom prelaznom roku napravila izuzetno dobar tim i ocekujem da se to potvrdi i na rezultatskom planu,normalno treba biti strpljiv.
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

I sta se na kraju desilo sa Brownom :?:
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Dejan wrote:I sta se na kraju desilo sa Brownom :?:
Izgleda da je otpevao svoju pesmu
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vojvodina će u sredu prema svemu sudeći igrati kontrolni duel u Bijeljini s prvoligašem BiH Radnikom. Taj susret biće i poslednja prilika za Mičela Brauna iz Hondurasa da pokuša da uveri trenera Zorana Marića da je kvalitet za Vojvodinu, koju u ovoj sezoni očekuju velika iskušenja.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Dejane gde se igra ta tekma ?
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

Danas sam bio na treningu i video sam Brown-a da trenira i nije nesto dobro igrao bar po mojoj proceni.Da znate samo kakve su ovi nasi grbe niko ni majicu da da razocarali su me isto kao i u subotu.
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Ne znam kako stvari sada stoje ali su pre (znam za prolećni deo) zaduživali celokupnu opremu i bili odgovorni za nju. Pa im nije baš po volji da to plaćaju. Jbg.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ono sto mene brine je da se citava prica oko pojacanja vrti oko toga da li ce Braun ostati ili ne. Pa prelazni rok traje, kako je neko vec objavio, do 31. avgusta. Da li to znaci da mi nemamo vise nikakvih ambicija sto se tice pojacanja u napadu? Realno, sa ovakvim napadom nemamo sta da trazimo u prvih 6, mada i dalje tvrdim da je mali Ubiparip strasan napadac, ali je jos klinac.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Pa ljudi sta je sa borom filipovicem on je slobodan igrac !!!
bio je na pripremama u slovackoj i onda slomio nogu pa nije potpisao ugovor sada bi trebalo da se oporavi ako vec nije !!

Isto tako Nenad rajevic koji je prosle sezone igrao u slovackoj (jako dobro igrao ) trazi novi angazman a za sport je izjavio da mi je zelja da jednog dana zaigra za prvi tim fcv . da napomenem rajevic igra u veznom redu !!!

tu dvojicu kvalitetnih igraca po meni realno mozemo dovesti do 31. 8. !!
Drakula
Posts: 12
Joined: Sun Jul 24, 2005 1:08 pm

Post by Drakula »

Stefan Babović napustio Partizan
Kako saznaje B92 mladi reprezentativac Srbije i prvotimac Partizana Stefan Babović nije više član beogradskog kluba.

On je dan ranije zajedno sa još nekoliko standardnih prvotimaca izbrisan sa spiska za prvi tim, pa je danas zatražio ispisnicu iz kluba.

"Svako ko traži ispisnicu dobiće je. Ko želi da ide iz Partizana neka ide slobodno. Babović je tražio i mi smo mu je sa velikim zadovoljstvom dali", rekao je direktor beogradskog kluba Nenad Bjeković agenciji Beta, "Nisu to nikakve disciplinske mere, već odluka trenera koga će da uvrsti u tim. On ima sistem rada i to je takav proces. Ko izdrži i zasluži, ući će u tim. Potpuno podržavamo trenera."

Još uvek se ne zna gde će Babović nastaviti karijeru, ali se pretpostavlja da bi to mogao da bude beogradski prvoligaš OFK, u koji je Babović trebalo da ode na pozajmicu.

Stefan Babović prošao je sve kategorije u Partizanu a u prvi tim uvršten je pre oko godinu dana.
Priredili: Željko Čačija, Miloš Šaranović

EVO SANSE DA SE POJACAMO!!!!!!!!!
DECKO JE JAK POTENCIJAL!!!!!!!!!!!!
MOGAO BI BITI ZAJEBAN IGRAC!!! :roll: Image
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

jeste dobar ali vec je rezervisan za ofk tako da tesko dodje kod nas
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Stefan Babovic je jedno najobicnije razmazeno deriste!Svaki mladi igrac da ima da placa novinske clanke bi bio jos veca zvezda!Stefan njegovim drskim ponasanjem katastrofalno utice na atmosveru u ekipe...nije njega Jesic slucajno oterao!Pa kada se tako ponasao u partizanu u novom klubu bi trazio status bozanstva i nedodirljive zvezde...A zar ne mislite da mi imamo mnogo bolje i kvalitetnije "klince" u nasoj omladinskoj skoli...(Kacar,Pavlovic,Vukobratovic,Tadic,Ubiparip....)
p.s.Po meni licno tesko bi (tatin)Stefan prosao pored Bozovica u OFK-i...
Post Reply