Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by PanonskiFantom »

Da budem iskren i meni deluje da veštački dižu tenziju, ali mislim da će oni na kraju izgoreti u toj želji da nam se osvete kako u fudbalskom tako i u navijačkom smislu.
Vise nista nije isto!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by shecky »

Pazi kad pogledas nemaju oni sta da se svete ,jer to sto im se desilo na terenu je bila razlika u kvalitetu ,a sto se tice navijaca tu nek se zale MUPu ,sta mi imamo sa tim...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Radoye »

I da ne ode niko od nasih navijaca na revans mi bi opet prosli. Ako Madjari pocnu da prave sranja pa bude prekid zbog njih onda opet mi prolazimo. Tako da sa te strane im je slaba racunica. Jedino ih spasava ako neko od nasih napravi bas neku kolosalnu glupost pa sudija prekine utakmicu zbog nas. Sto ne verujem da ce se desiti.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by borrissey »

shecky wrote:... Sve u svemu ne treba previse paznje posvecivati ovome jer ja imam osecaj da oni zele da se na revansu naprave incidenti ,da bi oni sluzbenim rezultatom prosli dalje,jer znamo da sa 3-0 idu dalje.
Pamet u vugla.
Mudar post Shecky. Slažem se da uopšte ne treba da se bavimo njima. Samo nam još fali da nas isprovociraju tamo i da napravimo neko sranje. Mislim da bi svi to jedva dočekali. Zato svi koji idemo u Peštu, samo pametno, odnavijamo i odgledamo 90 min i mirna Bačka... Samo bez tenzija... Verujem da je Nikolić to osetio i da će igračima posebno skrenuti pažnju na takav moguć scenario.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by severozapad »

Ima li ko,ko ide kolima/kombijem za Budimpeštu mesta da pokupi jednog usput?
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Протомајстор »

Прошле године у Бечу није било ни воде на трибини бесплатно, бар ја нисам нашао. А на пишање си морао у оне пластичне кабине. Пар година пре тога, против Аустрије, смо били смештени на нормалној трибини са уредним WC-има.
Треба подсетити да нас је лане мађарска полиција стражарно спровела кроз целу Мађарску без пиш-паузе, тек по уласку у Аустрију смо стали да протегнемо ноге.
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Avangarda »

PanonskiFantom wrote:Da budem iskren i meni deluje da veštački dižu tenziju, ali mislim da će oni na kraju izgoreti u toj želji da nam se osvete kako u fudbalskom tako i u navijačkom smislu.
Sto bi nam se svetili u navijackom smislu? Sta smo im mi to pa uradili da nam se svete? Njihovih (gostujucih) navijaca je bilo vise nego nasih (domacih) na severu... Jedino mogu da se svete novosadskim grobarima zbog onih zastava.
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Radoye »

Avangarda wrote:Jedino mogu da se svete novosadskim grobarima zbog onih zastava.
Ko zna kako oni to kontaju, mozda su za njih sve to isti kurva ciganj Rac banda...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Tony Starks »

Na "Karađorđu" je briljirao a hoće li u četvrtak nastupiti u Budimpešti, veliko je pitanje. Abubakar Oumaru, najbolji strelac Vojvodine i miljenik njenih navijača, više vremena provodi na terapijama kod dr Borka Vukosava, klupskog lekara novosadskog superligaša, nego na treningu.

Ne zna se hoće li njegovo ime biti na spisku fudbalera za put u prestonicu Mađarske, gde Novosađani u četvrtak igraju revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope i brane prednost od 2:0 sa svog terena. On, zapravo, trenira individualno zbog povrede skočnog zgloba desne noge, a medicinska služba Vojvodine čini sve da ga osposobi.

- Postoji mogućnost da Oumaru igra u Budimpešti - kaže dr Vukosav. - On je u posebnom tretmanu i pod terapijama a utisak je da to ne izgleda tako loše. Međutim, moramo videti kako će se i u kom pravcu sve razvijati u naredna dva dana.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by lexa »

Ako se sasvim ne oporavi i jos pogotovo ako je na stolu neka ponuda, ma nema sanse da
igra u revansu. Imam osecaj da ce ga klub postedeti jer u slucaju eventualne povrede tamo,
mogli bi zaboraviti na bilo kakvu prodaju i zaradu. Ipak, i bez njega mislim da smo u velikoj prednosti.
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by ultra komsa »

ako se ovde iko boji osvete madjara on ni ne treba da ide.gde god se ode postoji rizik,pa sta?koga se vi bojite?alo?avangardija alo kakve osvete i bakraci,kakav crni gns?u kojem vi svetu zivite?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3913
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Red Marquis »

Da li sutra u šopu i kad mogu da se pokupe karte za nas koji idemo svojim prevozom?
Njaks, javi se :wink:
Io odio Belgrado
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by Neizlecivi »

ima li zainteresovanih da podele troskove puta.....?
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by njaks »

Njaks nista ne zna... :mrgreen:

0655551989 pitajte.
milancl
Posts: 496
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina (0:2), četvrtak 20:30h

Post by milancl »

@ Red M.
čini mi se da sam čuo da rekoše sutra od 17-20h, ali nisam siguran, nemoj me držati za reč, bolje proveri.

Gledam ovu kartu i kontam da smo smešteni na nekom zapadu, tako nešto. Ako grešim neka me neko ispravi, to mi je jako čudno.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Locked