Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved, četvrtak 20:30h

Post by Sima Strahota »

Možemo biti više nego zadovoljni. Valjda nam neće uleteti Bursa.

Ne bih da se zalećem, ali ova sezona mi iz nekog razloga miriše dobro. Dobrim delom zbog prvog našeg skroz realističnog pristupa i sagledavanja stvari u poslednjih 5-6 godina, uprkos proslavi stogodišnjice.
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Tancha »

Ја већ гледам wizzair за Гетеборг ;)
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Ljubomir1996 »

Izbeći Bursu i po mogućnosti Standard, u ostalim mečevima imamo šansu!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Helm »

Ja sam recimo krajnje nezadovoljan. Bilo je toliko protivnika koje bismo prosli bez mnogo muke, ili barem bili favoriti. Ovde licno mislim da su svi jaci od nas. Onda pogledam zvezdine protivnike i razocaram se kako njih tako k*nja uvek.
Ne znam ni kome se nadati, ali pretpostavljam da bi nam Standard, Bursa i Sparta bili kraj. A onda opet, Portugal je Portugal, jedina sansa tu je sto ovi prvi put igraju evropsko takmicenje i sto su po svim prilikama mali klub za portugalske standarde. Rozenborg je prosle godine imao zapazenu rolu u grupi LE, dve pobede (obe protiv Rapida), dva tesna poraza protiv Leverkuzena i Metalista, u kvalifikacijama su izbacili Legiju od jacih.

Kad se sve sabere, mozda bi nam ti portugalci bili najbolja varijanta, cak i pocinju od 3. kola tek tako da bismo imali prednost od 4 takmicarske utakmice.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Neizlecivi »

Moze link za pracenje zreba i ako moze kada je informacija?
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Djisa »

Neizlecivi wrote:Moze link za pracenje zreba i ako moze kada je informacija?

Zreb je u 13h a link je http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kup je nas!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by nboya »

Helm wrote:Ja sam recimo krajnje nezadovoljan. Bilo je toliko protivnika koje bismo prosli bez mnogo muke, ili barem bili favoriti. Ovde licno mislim da su svi jaci od nas. Onda pogledam zvezdine protivnike i razocaram se kako njih tako k*nja uvek.
Ne znam ni kome se nadati, ali pretpostavljam da bi nam Standard, Bursa i Sparta bili kraj. A onda opet, Portugal je Portugal, jedina sansa tu je sto ovi prvi put igraju evropsko takmicenje i sto su po svim prilikama mali klub za portugalske standarde. Rozenborg je prosle godine imao zapazenu rolu u grupi LE, dve pobede (obe protiv Rapida), dva tesna poraza protiv Leverkuzena i Metalista, u kvalifikacijama su izbacili Legiju od jacih.

Kad se sve sabere, mozda bi nam ti portugalci bili najbolja varijanta, cak i pocinju od 3. kola tek tako da bismo imali prednost od 4 takmicarske utakmice.
Rosenborg bi prvo morao izbaciti Skote. Na svom terenu je izgubio sa 1:0, u revansu u gostima to mora nadoknaditi. Ni Sparta nije sigurna. Na svom terenu su igrali 2:2 sa Svedjanima
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by One and only »

Bilo bi idealno kada bi izvukli Spartu, koja je posle Portugalaca verovatno najslabiji protivnik. Bilo bi lepo gostovanje, a i idealna prilika da se obnove odnosi sa Slavistima.
United of Vojvodina
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Helm »

nboya wrote:Rosenborg bi prvo morao izbaciti Skote. Na svom terenu je izgubio sa 1:0, u revansu u gostima to mora nadoknaditi. Ni Sparta nije sigurna. Na svom terenu su igrali 2:2 sa Svedjanima
Iskreno ne verujem da ce ispasti ni jedni ni drugi. A pogotovo ne Sparta koja je vodila 2-0 i nemam pojma sta im se desilo posle. Ono sto je karakteristika nase grupe je da sa svakim mozemo igrati i da od svakog mozemo ispasti. Ovako bih poredjao protivnike pocev od najgorih:
1. Standard
2. Bursa
3. Sparta
4. Rozenborg
5. Estoril

Naravno, u slucaju da neko od ovih ispadne to drasticno menja stvari, samo ne verujem da ce se to desiti.
One and only wrote:Bilo bi idealno kada bi izvukli Spartu, koja je posle portugalaca verovatno najslabiji protivnik. Bilo bi lepo gostovanje, a i idealna prilika da se obnove odnosi sa Slavistima.
To je ista ona Sparta koja je prosle godine prosla grupnu fazu LE (u grupi koju nije prosao Atletik Bilbao) i umalo izbacila Celsi u daljoj fazi kada je Azar u 92. minutu sprecio produzetke.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Marcello »

Ja ne mogu da shvatim da ima ljudi koji nisu zadovoljni jučerašnjom utakmicom i pobedom.

Ljudi, igrali smo sa 10 igrača skoro celu utakmicu.

Drugo, pomirite se, već jednom, da smo mi na samom dnu evropskog fudbala, do kojeg su nas doveli Karadžić i drugovi funkcioneri.

P.S. Ja sam oduševljen jučerašnjom tekmom. Srce mi je puno!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by srkins »

od 8 timova sa kojim mozemo da igramo recimo da su samo islandjani otpisani tako da 7 preostaje moje zelje su ovakve 1. st. jonhson 2. haken 3. rosemborg 4. estoril 5. sparta 6 . bursa 7. standard
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by ssnigd »

Abubakar povredjen, svi ste videli posle utakmice zavoj na njegovom zglobu, i poluspreman opet znaci za ekipu. Da je bio u potpunosti spreman, Honved bi bio isprasen sa vise komada.
Nastic, ruku na srce bio je preostar start, mogao je da mu oprosti i da samo zuti, posebno sto je mali odmah shvatio da je pogresio. No, iz svega ovoga se uci i postaje i bolji covek i bolji igrac. Posebno ce sada da nauci da se ne zalece kao mazga, jer mu ovo nije prvi put da pogresno procenjuje nicije lopte. Verujem da ce mu Nikolic na to skrenuti paznju. Glavu gore, covek se uci dok je ziv :!:

Sto se tice mogucih protivnika, Standard nikako ne bismo smeli da izvucemo a nekako se pribojavam Sparte i Burse. Tako da je bolje Rozenborg ili Estoril, za njih je igrao Evandro prosle sezone :greenbutt: Fudbalski gledano naravno.
Navijacki Sparta i niko vise :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by lala1914 »

PRESREĆAN :)))) Igrači odlični, borbeni, nisu poklekli kod crvenog i to je za svaku pohvalu... Nikoliću, kapa dole... Golman nam je odličan (konačno jedan koji prebacuje pola ;) ), Djurić, Trajče, Vule izvanredni, Nastić super igrao dok ga mutavi sudija nije izbacio, start je bio za žuti ne za crveni, Radoja i Poletanović se uigrali, od Vranješa očekujem više, napadači svi super... meni samo nije jasno što tribine uvek skandirju samo jedno ime, Abuovo... to nije fer prema ostalima, razumem, ovo mu je možda bila poslednja utakmica, ali zar i Trajče i Alivodić nisu zaslužili pohvale za borbenost, Nastića smo trebali da podržimo dok je izlazio sa terena, tako bi mu možda lakše palo a i on je mlad, mislim da bi mu značilo...
Utakmica je bila super, ali ipak da se ne zalećemo, čekamo četvrtak 90 min i prolaz dalje...
UZDRAVLJE :cheers:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by madda fakka »

Izvukli smo Bursaspor?

Ja se nosim mislju da smo izvukli jednog od tezih nosilaca...
Last edited by madda fakka on Fri Jul 19, 2013 1:22 pm, edited 3 times in total.
I Bog je Slaninar...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Honved 2:0

Post by Helm »

Bursa! Bice jako cupavo, ali oni tu pocinju, mislim da imamo kakve-takve sanse. :?
Al naravno, baksuzi smo. :frown:
Locked