Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: Transferi

Post by Sima Strahota »

Kad smo vec kod Mađara... Secam se da nam je ovaj (bar na forumu) jedno vreme bio aktuelan, ili bar predmet nase diskusije. Sad je slobodan, navodno nije hteo da produzi ugovor s Debrecinom jer je hteo vecu platu, a sad ne moze da nadje klub koji bi mu nudio uslove kakve hoce.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/adamo ... 53399.html" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Kaludjer i Biblija i Bog je Slaninar.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

postman wrote:Citam,citam i ne verujem.Pojedini (sta pojedini,skoro svi) ucesnici ovog foruma bili bi zadovoljni samo kad bi u Vosi igrala samo nasa deca,igraci koji su oduvek navijali za Vojvodinu i neki nadprosecno nadareni stranci koji bi mogli da dodju ako ne za dzabe ono , za tepsiju ribe.Za mene je jedino merilo teren i nista vise,ne zanima me ko sta radi kad izadje sa stadiona i za koga privatno navijaju ako to ne potenciraju bas na svakom koraku,oprostio bih i Kataiu i Runiju i Supicu i Skuleticu i svima sve njihove gafove i gluposti kad bi igrali dobro,borili se svim srcem i izgarali na svakoj utakmici.Svim novopridoslim igracima zelim svako dobro i zelim da mislim da su sjajni i izuzetni dok me ne uvere u suprotno.Mislim da je Kaludjerovic sasvim kvalitetano pojacanje za nas u ovom trenutku,Delac takodje,Baric me na osnovu one jedne utakmice nije uverio u to,ali to je samo jedna utakmica,bice vremena da dokaze da nije zalutao u nas klub.Denkovica ne poznajem,ali moram ,bar na pocetku,verovati nasem treneru da je dobar.To je moje misljenje i niko me nije nagovorio da to kazem :D .
Svaka cast postman :cheers:
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Leković opet aktuelan, očekuje se do kraja nedelje.

Kaludjerović i Leković su Nikolićeve želje.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

lexa wrote:
postman wrote:Citam,citam i ne verujem.Pojedini (sta pojedini,skoro svi) ucesnici ovog foruma bili bi zadovoljni samo kad bi u Vosi igrala samo nasa deca,igraci koji su oduvek navijali za Vojvodinu i neki nadprosecno nadareni stranci koji bi mogli da dodju ako ne za dzabe ono , za tepsiju ribe.Za mene je jedino merilo teren i nista vise,ne zanima me ko sta radi kad izadje sa stadiona i za koga privatno navijaju ako to ne potenciraju bas na svakom koraku,oprostio bih i Kataiu i Runiju i Supicu i Skuleticu i svima sve njihove gafove i gluposti kad bi igrali dobro,borili se svim srcem i izgarali na svakoj utakmici.Svim novopridoslim igracima zelim svako dobro i zelim da mislim da su sjajni i izuzetni dok me ne uvere u suprotno.Mislim da je Kaludjerovic sasvim kvalitetano pojacanje za nas u ovom trenutku,Delac takodje,Baric me na osnovu one jedne utakmice nije uverio u to,ali to je samo jedna utakmica,bice vremena da dokaze da nije zalutao u nas klub.Denkovica ne poznajem,ali moram ,bar na pocetku,verovati nasem treneru da je dobar.To je moje misljenje i niko me nije nagovorio da to kazem :D .
Svaka cast postman :cheers:
Bravo postman, bravo!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

trelos gia fcv wrote:
lexa wrote:
postman wrote:Citam,citam i ne verujem.Pojedini (sta pojedini,skoro svi) ucesnici ovog foruma bili bi zadovoljni samo kad bi u Vosi igrala samo nasa deca,igraci koji su oduvek navijali za Vojvodinu i neki nadprosecno nadareni stranci koji bi mogli da dodju ako ne za dzabe ono , za tepsiju ribe.Za mene je jedino merilo teren i nista vise,ne zanima me ko sta radi kad izadje sa stadiona i za koga privatno navijaju ako to ne potenciraju bas na svakom koraku,oprostio bih i Kataiu i Runiju i Supicu i Skuleticu i svima sve njihove gafove i gluposti kad bi igrali dobro,borili se svim srcem i izgarali na svakoj utakmici.Svim novopridoslim igracima zelim svako dobro i zelim da mislim da su sjajni i izuzetni dok me ne uvere u suprotno.Mislim da je Kaludjerovic sasvim kvalitetano pojacanje za nas u ovom trenutku,Delac takodje,Baric me na osnovu one jedne utakmice nije uverio u to,ali to je samo jedna utakmica,bice vremena da dokaze da nije zalutao u nas klub.Denkovica ne poznajem,ali moram ,bar na pocetku,verovati nasem treneru da je dobar.To je moje misljenje i niko me nije nagovorio da to kazem :D .
Svaka cast postman :cheers:
Bravo postman, bravo!
Podržavam ovakve zdravorazumske stavove!
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Transferi

Post by Sale »

Baš lepo što su se fanovi rada uprave našli na jednom mestu, ali mislim da vam treba jedan uvid u realnost...
Prelaznik rok je komplet katastrofa u poređenju sa najavljivanim!
Fijero - konačno smo uspeli da potpišemo ugovor sa igračem i opet ga ne dovedemo :shock:
Sem njega, nisu dovedene glavne želje, igrači čiji je dolazak bio dogovoren pa u poslednjem trenutku otkazan - Lukač i Josimov.
I onda, umesto da dovodimo igrače u usponu karijere, mi spašavamo karijere Kaluđerovića i Delača (moš' mislit' Čelzi) i nekog tamo Barića i Denkovića... Za "AK99" ću samo reći da se nismo ranije usrećili sa dovođenjem "legendi" blizanaca, nadam se da se neće ponoviti "DR MO" i da nećemo baš puno plakati za Abuom.
Pompezno najavljivani povratnici iz inostranstva su na kraju ispadoše Tumbasević i Pekarić, a ne Stepanov i Kačar kako je najavljivano i kako smo se nadali.
Uglavnom, od velike 100godišnjice klube, juriša na titulu i napada na grupni deo Lige Evrope ostade samo stidljivo odštampano "100 godina postojanja" na nepotrebno poskupelim kartama koje smo platili da bi strepeli od Honveda. :oops:
Last edited by Sale on Thu Jul 18, 2013 5:33 pm, edited 1 time in total.
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Pročitaj moj potpis, pa onda kvalifikuj.
Jednoumlje nikom nije dobro donelo, a od sna do jave je izuzetno dug put. Obično na kraju se čovek budi s nogama u lavoru...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Nije da mračim ali Kaluđerović je jedan spori balvan sa osećajem za gol. Znači on može samo da menja Škuletića, nikako Abubakara. Sreća pa je samo pozajmica. Za njega sam čuo samo ružne stvari i to od ljudi koji su sa njim odrasli, nikakav čovek, navijao uvek za nkp a kasnije javno lagao i kleo se u čergu, priglup, umišljen, oženio spozorušu itd... Znači poređenje sa Branom Ilićem, sjajnim momkom, nikako ne stoji. Ali kao što rekoh, barem je pozajmljen pa nas (tj mene) neće nervirati dugo.

Nadam se da je @zapad u pravu u vezi Lekovića, on bi nam legao kao budali šamar, moramo ga dovesti ako postoji šansa.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
BOKI
Posts: 30
Joined: Wed Apr 03, 2013 7:09 pm

Re: Transferi

Post by BOKI »

:deal: Zadju ili ti drugu titulu smo osvojili sa 3 igraca iz c.z. Sestic,Punisic,Joksimovic tako da to nije bas tacno igrac je igrac ma odakle dosao ako se uklapa u kolektiv. Oni extra igraci mogu sa bilo kim zato im je i ta cena a oni prosecni kojih je i najvise e tu je lutrija milion je takvih primera.|Kaludjerovic je pre Kine bio najbolji strelac sezone zadnji nas prvi strelac je Vesko Mihajlovic dosao iz Proletera Zrenjanin davno to bese. :deal:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Pominjati Seleta u istoj recenici sa Kaludjerovicem je blago receno uvreda. Sestic tokom svoje karijere nijednim gestom nije uvredio Vojvodinu i Vojvodinase za razliku od ovog mandrila. A suvisno je pricati koliko je veci majstor fudbala, ma njih dvojica nisu ni na istoj planeti po tom pitanju...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Boske87 wrote:Nije da mračim ali Kaluđerović je jedan spori balvan sa osećajem za gol. Znači on može samo da menja Škuletića, nikako Abubakara. Sreća pa je samo pozajmica. Za njega sam čuo samo ružne stvari i to od ljudi koji su sa njim odrasli, nikakav čovek, navijao uvek za nkp a kasnije javno lagao i kleo se u čergu, priglup, umišljen, oženio spozorušu itd... Znači poređenje sa Branom Ilićem, sjajnim momkom, nikako ne stoji. Ali kao što rekoh, barem je pozajmljen pa nas (tj mene) neće nervirati dugo.

Nadam se da je @zapad u pravu u vezi Lekovića, on bi nam legao kao budali šamar, moramo ga dovesti ako postoji šansa.
Spori balvan koji je na 88 utakmica Superlige za Rad i zvezdu postigao 40 golova. ;) Ili ako se drugacije preformulise 9 vise od Abua za 2 utakmice vise, i to jos ako ne racunamo Abuove utakmice za zvezdu i OFK.

Ali jedan njegov gest svakako nije nesto sto ga preporucuje nama. Samo se nadam da ce se izviniti za to sto je uradio.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Bio je i i Ivica Iliev najbolji strelac lige, prošle sezone Popaj iz Jagodine, toliko je ta titula prestižna i teško ostvarljiva. Meni izvinjenje Kaluđerovića ne treba, onakvo "radovanje" normalan i odmeren čovek ne bi sebi dozvolio, kao što kažu nadrealisti "materi se izvinjavaj" :mrgreen: . Eto kad smo svi u fazonu praštanja mogli bi dovesti Tejga u špic. Slobodan igrač čiju karijeru treba oživeti, jeste da nam je malo pokazivao srednji prst u finalu kupa ali ipak je ostavio dobar utisak u nkp, dao 3 gola u dva el communistico-a bla bla bla.... :roll:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Nase najvece pojacanje je dovodjenje trenera Nikolica!!!

Nase najvece pojacanje ce biti stvaranje svih uslova da ovaj tridesetpetogodisnji trener sto duze ostane u nasem klubu!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Zbog fonta ne smem da citiram Milanov post, ali potpisujem. ;) Zaista, ja sam bio medju onim opreznijim koji ga nisu od starta dizali u nebesa. No, po prikazanom danas, kapa dole!
Post Reply