Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Transferi

Post by Tancha »

Е, Симон већ спада у категорију играча који би "правили разлику". Озбиљан, али озбиљан играч за наше услове. Питање је само колико је прича реална...
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

trelos gia fcv wrote:
zapad wrote:Blizu potpisa: Stefan Denković, Pekarić i Kaludjerović.
Imao sam izuzetno visoko mišljenje o Pekariću dok je bio kod nas, ali ne želim ni da pomišljam da bismo ga mogli dovesti kao pojačanje!
Koje pojačanje? Daj nemojte nas zjbvt bre više!
Kakav je Denković?
Pekaric je dobrodosao u klub. Bolje da dodje on nego neki tamo Jokic, pa ranije neki drugi KAO igraci koji su pravili razliku... ali na klupskoj kasi. Naravno, tesko da bi imao zagarantovano mesto u prvom timu, ali, ako je zdrav, moze da odigra svoju minutazu u rotaciji. Ima iskustvo, odigrao je dovoljno utakmica za Vojvodinu, i to sto je isao u zvezdu, u njegovom slucaju, meni licno nista ne znaci. Kada je Vojvodini bilo tesko, on je dosao kod nas i bio vise nego odlican. Vodja te ekipe. Kao osoba je PRVA LIGA, jos jedan pozitivac kakvog svaki trener zeli da ima na svom spisku.

Naravno, uslov broj jedan je da je zdrav.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Slažem se Minja u potpunosti za Pekarića. Zbog svega toga sam ga neizmerno i cenio.
Samo kažem da nebi bio pojačanje. Za rotaciju u krajnjoj nuždi - da.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post by FCVNS »

N13 wrote:@FCVNS
Ako ti je Traks budala i sve ostalo sto si nabrojao... ko je po tebi dobar igrac (i covek), ko bi mogao da po tebi bude uzor?
Ako dodje do Pekaricevog potpisa dobicemo igraca za kojeg ja smatram da moze da bude uzor mladjima...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ono sto bode oci je da imamo previse igraca na raspolaganju u ovom trenutku. Umesto da planirano dovedemo par igraca, imam utisak da se pravi nepotrebna guzva u ekipi. Nekako mi se ne cini da se tu Nikolic pita previse. Takodje, imena pojacanja su krajnje diskutabilna. Jedino mogu da se slozim za Pekarica, Lekovica i donekle Ibea. Denkovic je ciganski isprdak, Vukcevic vedeta tipa Djurovski, Kaludjerovic buduca persona non-grata...Ne znam...Sve se namesta za odlazak nekolicine igraca nakon ispadanja iz kvalifikacija.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
BOKI
Posts: 30
Joined: Wed Apr 03, 2013 7:09 pm

Re: Transferi

Post by BOKI »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false; :deal:
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

I koliko na kraju Stojic trazi za Lekovica?
Ovde se barata terminima od Skup do Smesno Male Pare.
Da li neko uopste zna koja je cifra u pitanju?
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

stepanov je objasnio kako se to radi,kazes kratko i jasno zvezda NE,u srbiji samo za vojvodinu,stvarno mi je narastao u ocima kao covek.ja bi voleo da pekara dodje kod nas,cudilo me kad se vratio u srbiju da ga nismo mi odma doveli.on i djuric kad su ranije igrali zajedno u vojvodini cinili su najjaci tandem stopera u ligi,mozda sad ne bi bili na tom nivou al vujacic,petric i kovacevic bi dobili najbolje ucitelje.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Transferi

Post by DUB »

Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Nevernik wrote:I koliko na kraju Stojic trazi za Lekovica?
Ovde se barata terminima od Skup do Smesno Male Pare.
Da li neko uopste zna koja je cifra u pitanju?
Sustinski, koje god pare da se traze skupo je. Ne mozemo ni 100 evra da platimo za njega dok smo u blokadi, a i opet se pokrece pitanje da li mi ikoga mozemo da platimo ili moramo da ciljamo samo slobodne igrace. Mada licno i mene zanima koliko ovi traze, cisto informativno.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Za Kaludjera sam ravnodusan .. za ovog drugog nem pojma kakav je , a sto se Pekare tice ,voleo bih da ga opet gledam u nasem dresu.
Jeste gari igrao za ciganje ,al mante te price .. kao prvo decko je beogradjanin ,i sigurno mu nije Vosa decacki san ali ocigledno se ovde oseca najprijatnije.
Na svakoj tekmi je davao maximum ,igrao je profesionalno ,nikada ni pre ni posle Vose nista ruzno nije rekao o klubu .. jeste da je sad stariji i da su ga mucile povrede ,ali ako Trax ode a oticice, imacemo Djuru Pekaru i 2 klinca kao stopera ,taman da obojica se upare sa klincima i da se rotiraju po potrebi.

Inace za Stepijevu izjavu naklon do poda!!! :) :)

Sto se Tumbe tice on je univerzalac i moze igrati i bekove i stopera sta god hoces, takvog igraca svaki trener voli,i nece zauzimati mesto klincima jer takvog klinca mi nemamo jos od Kacara ,sto se svestranosti tice

O da.. sto se onog Johna tice sa klipa sa prethodne strane ..eluje dobro, podseca na Kataija,samo se nadam ako dodje,da nece i u glavi biti ko 69 ,koga jos jednom moram reci smatram za fantasticnim fudbalerom koji ni sam nije svestan toga.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako smo vec doveli Kaludjera, onda nek' dodje i Sveti Simeon...

Prvi je diskutabilnog kvaliteta, nismo se bog zna kako usrecili, ali bi Simon napravio razliku na terenu.

Pekaric me jako raduje, sjajan momak, profesionalac, i definitivno jedan od kapitena koji su ostavili jako pozitivan utisak na mene. :cheers:
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Helm wrote:
Nevernik wrote:I koliko na kraju Stojic trazi za Lekovica?
Ovde se barata terminima od Skup do Smesno Male Pare.
Da li neko uopste zna koja je cifra u pitanju?
Sustinski, koje god pare da se traze skupo je. Ne mozemo ni 100 evra da platimo za njega dok smo u blokadi, a i opet se pokrece pitanje da li mi ikoga mozemo da platimo ili moramo da ciljamo samo slobodne igrace. Mada licno i mene zanima koliko ovi traze, cisto informativno.
Zapamtite jednu stvar! Mi, FKV, nismo u stanju da placamo i obestecenje i platu igraca.
I verovatno necemo biti jos neko vreme. Troskovi su ogromni i mi jednostavno nemamo lufta
ni prostora da dajemo bilo kakvo obestecenje jer bi time brzo potonuli, iako ni ovako nismo daleko.
S druge strane, svaki prelazni rok ima masa slobodnih a kvalitetnih igraca, samo treba malo vise
vremena i truda da se pronadju i angazuju. Nazalost, oni koji su zaduzeni za to, ne obavljaju
to na najbolji nacin, narodski receno, nemaju pojma.

Od ex-yu ekipa, taj luksuz ima samo Dinamo. Sto i ne cudi. Mamic proda jedan prelazni rok nekoliko
igraca i uzme 30 miliona, pa naravno da ce imati i za obestecenja i za nenormalno visoke plate igracima.
Kod nas je tanka linija izmedju finansijski stabilnog i finansijski ugrozenog kluba, i jedan pogresan
potez i eto katanca u najavi. Trebamo biti oprezni s tim.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

E jbg gari u pravu si ,ali sa nase strane gledano nas to ne treba uopste da zanima.

A nek mi neko kaze na koju foru je Mamic dosao do nivo da svakog shaban moze da proda za nekoliko miliona a mi ne mozemo Abua ni za 700.000 ...?
Cigani prodaju onog klempavog sto ga je Abu presisao kao brzi voz za milionce ..bas me zanima za koliko cemo mi Traxa prodati ..

Dakle ime kluba ima dosta veliku ulogu u svemu ,pa i u tome da mozes nekog pajsera prodati a da uzmes dobre pare.
To sto nasi klubovi nemaju para krivi su oni sami..ne drzava ,ne FSS nego oni sami!
Jer ako neki veci strani sponzor ne zeli da recimo dodje u Vosu ,taj ima i razlog za to,a to moze biti recimo sto nema pojma kako klub funkcionise tj ciji je ,dal su mu pare sigurne itd itd .. a ako tu temu sami klubovi ne potegnu ,zasto bi drzava ili FSS radila to umesto njih?

Dakle klubovi su sami krivi sto nemaju para ..dakle sve se svodi na varijantu trazim posao a molim boga da ga ne nadjem i onda cu kukati kako nemam para ..
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

za pocetak krenimo od toga da klubovi traze mlade i perspektivne igrace, onda Abua ne mozemo prodati za 2m koliko je on prema transfermarktu vredan... a to sto ne mozemo da ga prodamo je, kao sto je vec receno problem svih klubova u drzavi.. Rad prodaje svoje igrace za cifru koja je u Evropi smesna, ali eto i nama, "velikoj" Vojvodini je to ogromna suma. Problem je u tome sto nismo prisutni na Evrosceni kao Dinamo....smesno je da taj jedan podatak toliko finansijski znaci, ne samo da oni dobijaju pare od UEFE nego jos i reklamiraju svoje igrace, mi Melega prodamo za manje od milion a oni dvojicu za 30 (ako gresim ispravite me).... dobro, nama je i taj njegov ugovor pravio problema, ali da li je Tadicev ugvor predstavljao problem da se on proda za vece pare..dok na celo kluba ne sedne neko ko se razume u "fudbalsku trgovinu", koji ume da ceni igraca i ne zeli da ga proda ispod cene zbog kojekakvih procenata, i neko ko istinski voli ovaj klub, mi cemo ziveti na ivici provalije...
ja sam optimista i uvek cu smatrati da bolje sutra nase prve ljubavi postoji, ali to nece doveka trajati, jer kakvo je trenutno stanje, tome ce vrlo brzo doci kraj, jer je sa dolaskom beogradskog sljama poceo da se kopa grob Vojvodini... nikad necu voleti Beograd jer je sve njihovo lose, bezdusno, te osobe ne umeju da cene ono sto imaju i uvek ce igrati prljavo, a moja Vosa nikad nije niti ce biti klub ukaljane casti... koliko god smo se branili od njih, toliko sad dopustamo.. dosli smo do te tacke da najveceg lopava oslikavamo na stadionu a coveka koji je zasluzn za to sto postojimo zaboravljamo, i klinci koji pocinju da navijaju za klub gledaju tu osobu a ne znaju ko je osnovao klub... nadam se da je ovo samo jos jedna od "kriza" i da cemo je prebroditi jer mi smo INSTITUCIJA, a ne leglo mafije... znam da sam malo promasio temu ali je moralo da izadje iz mene... uzdravlje :cheers:
Post Reply