Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Marketing kluba

Post by Владика »

И РТВ ради свој део за анимацију људи за окупацију на Марков дан.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=nQM8qrmu8L4[/video]
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: Marketing kluba

Post by Jataganac »

Fina reklama na RTV-u ,efektivno , kratko ,ali jebitačno , jedino malo kvari socko glas Laza Bakmaza,al ne smeta previše .
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Marketing kluba

Post by Brick Liman »

Red Marquis wrote:
Schteph_F89 wrote:E sad,u kom kontekstu je ovo :) https://www.youtube.com/watch?v=jUu1hKM ... aw&index=1
Punk, heavy metal i Voša...i Boškić koji skače i viče Voša...ova epizoda me je baš ubola gde sam najslabiji :D
Takođe, uhvatili su suštinu!
Ovo je ono što se izgubilo u poslednje vreme i što mi neverovatno smeta, a što živi još samo na marginama. Siguran sam da će to preživeti i zaživeti ponovo i tada ćemo biti jači nego ikad. Ne možeš tek tako ubiti duh.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Marketing kluba

Post by FCVNS »

Sustina je da se DJ ozderao i postao buntovnik bez razloga,a klinci koji navijaju za Vosu i slusaju zestoku muziku su mu sjebali fasadu od 3 soma evra da bi duh ziveo...
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Na trenutke sam bio za, na trenutke protiv, ali me je jucerasnja utakmica uverila da je besplatan ulaz pun pogodak. Podignut je prosek za par hiljada u odnosu na raniji period kada se placalo, a sto je najvaznije (bitnije), uspeli smo da animiramo flegmaticni deo publike (one za koje nismo bili ni sigurni da su nasi), pa smo od nezainteresovanog sedenja i grickanja semenki dosli do toga da prilikom gola tribina eksplodira, kao i da samo pracenje utakmice bude mnogo zivlje. Naravno, tome su doprinele i mnogo bolje igre, interesantnije utakmice, ali postignut je efekat da se ti ljudi vracaju svaku sledecu...


p.s. Juce sam kasnio na pocetak, dolazim do blagajne gde mi gari kaze da nema vise zapada. Prilazim jednom od ulaza, kad pored stoji ciga od 30-ak godina i valja karte po ceni od 200 kinti!? Kada sam usao, vidim da na zapadu ima mesta za jos sigurno hiljadu dusa, a karata nema. Ko to uzme, gde te karte zavrse...?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by djape_ns »

Na blagajni dele karte i sakom i kapom, samo da sto pre podele, sto neki mentoli koriste da ugrabe po 5 karata viska. Juce sam video na zapadu kako gari vadi 4 neiskoriscene karte iz dzepa...
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Marketing kluba

Post by Drina »

Milan wrote:Na trenutke sam bio za, na trenutke protiv, ali me je jucerasnja utakmica uverila da je besplatan ulaz pun pogodak. Podignut je prosek za par hiljada u odnosu na raniji period kada se placalo, a sto je najvaznije (bitnije), uspeli smo da animiramo flegmaticni deo publike (one za koje nismo bili ni sigurni da su nasi), pa smo od nezainteresovanog sedenja i grickanja semenki dosli do toga da prilikom gola tribina eksplodira, kao i da samo pracenje utakmice bude mnogo zivlje. Naravno, tome su doprinele i mnogo bolje igre, interesantnije utakmice, ali postignut je efekat da se ti ljudi vracaju svaku sledecu...


p.s. Juce sam kasnio na pocetak, dolazim do blagajne gde mi gari kaze da nema vise zapada. Prilazim jednom od ulaza, kad pored stoji ciga od 30-ak godina i valja karte po ceni od 200 kinti!? Kada sam usao, vidim da na zapadu ima mesta za jos sigurno hiljadu dusa, a karata nema. Ko to uzme, gde te karte zavrse...?
Ovo sto pre mora da se resava.. Nasao je na cemu ce da zaradjuje!
TM88
Posts: 13
Joined: Fri May 03, 2013 1:39 am

Re: Marketing kluba

Post by TM88 »

Fazon je u tome sto na blagajni moze 5 ulaznica da se preuzme, a obzirom na to da ce te tesko neko zapamtiti, mozes doci sutra po jos 5 i tako dalje... Bilo bi ok da moze do dve da se preuzme, ali stvarno ne znam ko ce pet komada inace dizati?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Marketing kluba

Post by madda fakka »

TM88 wrote:Fazon je u tome sto na blagajni moze 5 ulaznica da se preuzme, a obzirom na to da ce te tesko neko zapamtiti, mozes doci sutra po jos 5 i tako dalje... Bilo bi ok da moze do dve da se preuzme, ali stvarno ne znam ko ce pet komada inace dizati?

ja :D 2 za drugare iz SU i dve za drugare koji nisu u NS do ponedeljka i za mene :P
I Bog je Slaninar...
TM88
Posts: 13
Joined: Fri May 03, 2013 1:39 am

Re: Marketing kluba

Post by TM88 »

madda fakka wrote:
TM88 wrote:Fazon je u tome sto na blagajni moze 5 ulaznica da se preuzme, a obzirom na to da ce te tesko neko zapamtiti, mozes doci sutra po jos 5 i tako dalje... Bilo bi ok da moze do dve da se preuzme, ali stvarno ne znam ko ce pet komada inace dizati?

ja :D 2 za drugare iz SU i dve za drugare koji nisu u NS do ponedeljka i za mene :P
Cast izuzetcima :P
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Marketing kluba

Post by Firmson89 »

Чекај о којим картама је сада реч? Прича је почела за карте за јучерашњу утакмицу, а имам осећај да сада већ причате о овима за финале купа :mrgreen:
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Marketing kluba

Post by severozapad »

Ja uzmem 8 karata i svaki put ih dam onima kojima treba, nije stvar ni u kakvom bahacenju nego pokusavam da ljude animiram da idu na tekme. Nadam se da ce jednom sami otici i pokupiti ali do tada cu da ih guram.
Izvinjavam se onima koji zbog toga nemaju svoju na vreme ali isto tako moze da se postavi pitanje zasto oni cekaju pocetak utakmice da pokupe kartu da udju.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Marketing kluba

Post by Brick Liman »

FCVNS wrote:Sustina je da se DJ ozderao i postao buntovnik bez razloga,a klinci koji navijaju za Vosu i slusaju zestoku muziku su mu sjebali fasadu od 3 soma evra da bi duh ziveo...
Ne, ako imaš bar mrvu sposobnosti za imaginaciju i ne shvatiš stvari bukvalno, onda je lako shvatiti da je, između ostalog, reč o buntu. S razlogom. :wink:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Marketing kluba

Post by severozapad »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=xeO-ZvILEEI[/video]

"Vojvodina pobedila, rek`o aj baš da počastim.."
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Marketing kluba

Post by Drina »

severozapad wrote:[video]http://www.youtube.com/watch?v=xeO-ZvILEEI[/video]

"Vojvodina pobedila, rek`o aj baš da počastim.."
Kraljevi! :cheers:
Post Reply