Vesti / Utakmice / Remi na brdu, plej-aut sve bliži

Remi na brdu, plej-aut sve bliži01.11.2015. 22:05

Autor: budababa(0)
U

prvom kolu drugog dela prvenstva crveno-beli su gostovali na Banovom Brdu i teškom mukom izborili nerešen rezultat – 1:1. Domaćin je bio bolji, pored gola pogodio je stativu i prečku Perićevog gola, pa je u finišu meča kažnjen za promašaje gubitkom dva boda. Domaći su poveli golom Bojića u 20. minutu, a bod Novosađanima je doneo Ožegović pogotkom u 82. minutu meča. Isti igrač je malo kasnije imao šansu da donese ceo plen svojoj ekipi, ali je promašio 100%-tnu šansu, pa su obe ekipe osvojile po bod. Na osnovu svega prikazanog, pobeda gostiju bila bi u neku ruku fudbalska nepravda. Ovim remijem, Vojvodina je zadržala sedmu poziciju na tabeli, ali sada samo dva boda iznad mesta koje vodi u plej-aut na kraju drugog dela šampionata. U narednom kolu crveno-beli dočekuju Radnik iz Surdulice na „Karađorđu“.