Vesti / Utakmice / Boba Novaković za rekord i prvo mesto

Boba Novaković za rekord i prvo mesto04.10.2014. 22:01

Autor: Helm(5)
U

okviru 8. kola Jelen Super Lige, Voša je savladala Novi Pazar rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Novaković u 52. minutu.

Potpuno zasluženo crveno-beli su stigli do novog najboljeg starta u klupskoj istoriji sa čak sedam pobeda iz osam utakmica uz gol razliku 18:6. Gosti su u Novi Sad došli sa idejom da se brane, ali u toj nameri ih je sprečio povratnik u redove Vojvodine, Boba Novaković, izuzetno lepim golom. Nakon tog momenta igra je postala otvorenija i pravo je čudo kako još neka lopta nije završila u mreži Novog Pazara.

Nakon remija Crvene zvezde sa "fenjerašom" Voždovcem, Voša je izbila na prvu poziciju makar na jedan dan.

Vojvodina: Milinković-Savić, Nastić, Babić, Pekarić, Puškarić, Tumbasević, Poletanović, Gaćinović (Makarić od 90. minuta), Novaković (Grgić od 93. minuta), Alivodić, Stojanović (Sekulić od 72. minuta).

Novi Pazar: Živković, Udovičić, Vuković, Tintor, Đorđević, Mijić, Rusmir (Obrovac od 83. minuta), Radivojević (Pavlović od 61. minuta), Bruno (Vidaković od 61. minuta), Jevtović, Kecap.