Vesti / Utakmice / Samo bod protiv Zvezde

Samo bod protiv Zvezde28.05.2014. 21:39

Autor: Helm(7)
U

okviru poslednjeg kola JSL za sezonu 2013/14 fudbaleri Vojvodine remizirali su protiv Crvene zvezde rezultatom 3:3. Strelci za domaće bili su Veselinović u 46. minutu, Puškarić u 53. i Popara u 64. Za goste golove su postigli Rakić u 45. i 62. minutu, i Jović u 76.

Slično kao i u Kruševcu, Novosađani su nastupili u izmenjenom sastavu jer su sa omladinskom reprezentacijom Vanja i Sergej Milinković-Savić, Babić, Pankov i Gaćinović, dok je Radoja sa mladom reprezentacijom. Čak i u tako izmenjenom sastavu, Vojvodina je nadigrala protivnika, ali sreća nam nije bila naklonjena jer su praktično sve šanse gostiju završile u mreži Žakule. Odnos snaga na terenu najbolje pokazuje čak 15 šuteva u okvir gola od strane naših fudbalera, dok je ekipi Zvezde to pošlo za rukom sedam puta.

Vojvodina: Žakula, Nastić, Novaković, Pekarić, Živković, Popara (od 87. minuta Stamenić), Poletanović, Ivanić, Puškarić (od 65. minuta Luković), Alivodić (od 90. minuta Asani) i Veselinović.

Zvezda: Rajković, Nenadić, Krneta, Kelhar, Pavićević, Gogić, Savićević (od 90. minuta Arauho), Ninković, Milijaš, Onjilo (od 71. minuta Jović) i Rakić (od 87. minuta Mijailović).

Jedini žuti karton dobio je igrač Zvezde Dejan Kelhar u 30. minutu.