Vesti / Utakmice / Voša u polufinalu, pala „stara mušterija“

Voša u polufinalu, pala „stara mušterija“05.12.2013. 13:03

Autor: budababa(7)
F

udbaleri Vojvodine pobedom na Marakani protiv Crvene zvezde izborili su plasman u polufinale domaćeg kupa. Crveno-beli su slavili sa 1:3 (0:1), čime su postali prvi klub u istoriji koji je Beograđane pobedio pet puta uzastopce. Domaćine je načeo bivši zvezdaš, Andrija Kaluđerović, u 10. Minutu meča, prednost je duplirao Alivodić u 58. Minutu, dok je sve nade domaćina „zakopao“ Škuletić golom u 71. Minutu. Do kraja meča, Zvezda je uspela samo da ublaži poraz preko Mrđe. Vojvodina će utakmice polufinala Kupa igrati 26. Marta i 9. Aprila naredne godine, a potencijalni protivnici su Spartak, Jagodina i OFK Beograd.

Press
Turska ipak najbolja opcija, Stanisavljević u Asterasu

U svetlu aktuelnih geopolitičkih zbivanja, a posebno posle obaranja ruskog vojnog aviona od strane turske armije, bilo je neizvesno gde će fudbaleri Vojvodine odraditi zimske pripreme. Već godinama unazad Novosađani su kraj januara i početak februara provodili na obalama...

Intervju
Goran Smiljanić

Želim da se na kraju ove sezone radujem trofeju, mojoj pozitivnoj promeni i Voši o kojoj priča Evropa!

dr Kosta Hadži

Nacionalni revolucionar, sportista i sportski radnik, kulturni poslenik, politički prvak, socijalni radnik i uglednik advokatskih organizacija. Začuđujuće je da se toliko energije našlo u venama ovog čoveka...