Vesti / Utakmice / Remi Voše u Temišvaru

Remi Voše u Temišvaru06.09.2009. 19:45

Autor: budababa(2)
violamania.ro
F

udbaleri Vojvodine imali su rezultatski uspešnu proveru u Rumuniji, protiv temišvarske Politehnike. Susret rumunskog i srpskog vicešampiona odigran je pred oko 2000 gledalaca i završen je nerešenim rezultatom – 1:1. Domaći su poveli golom češkog internacionalca Lukaša Magere u 74. minutu, dok je gol za Vojvodinu postigao Slaven Stjepanović u trećem minutu sudijske nadoknade. Crveno-beli su meč započeli u sledećem sastavu: Kesić - Lakić, Karan, Lovrić, Gvozdenović - Tumbasević, Stojka, Medojević, Maksimović, Smiljanić – Hucišvili. Ovaj rezultat može da raduje Novosađane i da im ulije samopouzdanje pred nastavak takmičenja, uzimajući u obzir činjenicu da je Politehnika poslednjih godina imala vrlo zapažene rezultate u domaćim takmičenjima, a ove godine je izborila i učešće u Ligi Evrope. Narednu proveru Vojvodina ima u utorak u Vrdniku protiv Rudara, a za vikend će u utakmici četvrtog kola Jelen Superlige ugostiti Smederevo.