Vesti / Utakmice / Vaduz - Vojvodina 0:2

Vaduz - Vojvodina 0:214.07.2011. 20:24

Autor: Nboya(31)
U

prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, Vojvodina je u gostima savladala predstavnika Lihtenštajna Vaduz sa 2:0. Meču je prisustvovalo 2000 gledalaca, među njima oko 200 navijača novosadskog tima.

U 4. minutu Merenda šutira na gol gostiju, Supić brani.

U 21. minutu prvi šut u gol domaćina. Jehle brani šut Pavlovića.

Prvi korner na utakmici izvodi Merebašvili u 30. minutu.

U 31. minutu Medojević dobija žuti karton.

Nova uspešna intervencija Supića koji u 32. minutu zaustavlja šut Rafinja.

Novi žuti karton za igrače Vojvodine. Pavlović je ovog puta upisan u sudijsku beležnicu u 36. minutu.

U prvih 45 minuta Vaduz je imao tri šuta, od toga dva u okvir gola. Vojvodina je imala jedan šut u gol i tri pored gola. Oba tima su izvela po dva kornera. Vojvodina je napravila jedan faul više od domaćina (8:7).

Borba je počela da se rasplamsava u drugom poluvremenu. Zabeležena su tri pokušaja domaćih kao i jedan neuspešan šut Mojsova. Supić je u 54. minutu ponovo bio na iskušenju, uspešno je zaustavio šut Burgmeiera.

U 59. minutu novajlija Čović menja Merebašvilija.

GOL!!! U 60. minutu Oumaru postiže prvi gol u sezoni za Vojvodinu.

U 63. minutu Oumaru ponovo šutira u gol ali Jehle brani.

Prva izmena kod domaćina Zanni menja Rechsteinera u 65. minutu.

GOL!!! U 70. minutu Brana Ilić postiže novi gol za Vojvodinu!

U 71. minutu prvi žuti karton za domaćina. Burgmeier ga je zaradio posle prekršaja nad Pavlovićem.

I Čović se upisao u sudijsku beležnicu. Žuti karton u 73. minutu.

Kao što su se početkom poluvremena ređale šanse, tako se sredinom poluvremena ređaju kartoni. I Cerrone je "požuteo" u 73. minutu.

Dvostruka izmena kod domaćih. Rafinha i Braon napuštaju igru, menjaju ih Cecchini i Tripodi.

Strelac drugog gola Ilić napušta igru u 82. minutu, menja ga još jedan novajlija, Branković.

U 88. minutu i treća izmena Vojvodine. Antwi menja Stevanovića.

U nadoknadi vremena, igrač Vaduza Sara dobija novi žuti karton posle prekršaja nad Pavlovićem.

U petoj minuti nadoknade Oumaru propušta priliku da poveća prednost.

Sudija svira kraj.

Vojvodina je u meču imala jedan šut u gol više od rivala (4:3), dok su u šutevima van okvira izjednačeni (6:6). Rivali su bili izjednačeni i u žutim kartonima (3:3). Domaći su izveli 4 kornera, Vojvodina jedan više.

Vaduz: Jehle, Rechsteiner (Zanni 65'), Denicolà, Sara, Rafinha (Tripodi 76'), Burgmeie, Merenda, Kienzl, Cerrone, Cvetinović, Baron (Cecchini 76'). Trener: Eric Orie.

Vojvodina: Supić, Medojević, Mojsov, Trajković, Ilić (Branković 82'), Mitošević, Oumarou, Stevanović (Antwi 88'), Merebashvili (Čović 59'), Vulićević, Pavlović. Trener: Ljubomir Ristovski

Sudile su sudije iz Grčke. Glavni sudija je bio Stavros Tritsonis, pomagali su mu Christos Baltas i Nikolaos Fantopoulos. Četvrti sudija je bio Andreas Pappas.

Revanš meč se igra 21. jula u 17 sati na Karađorđu.

Jovo Bosančić

Najdraži momenat mi je bio kada smo izbacili Mančester Junajted iz kupa. Igranje u Premijer ligi je bilo ostvarenje mog sna!