O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by Deep Purple »



Izgleda da mi igramo ovaj relationizam :mrgreen:
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Sun Jul 23, 2023 4:49 pm

Izgleda da mi igramo ovaj relationizam :mrgreen:
Али српску варијанту, без откривања играча.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by Deep Purple »

Mene zanima samo da li Batak ima ideju da proba 4-4-2 i upari Vukića i Bolingija. Ne znam zašto ali mislim da u varijanti gde jurimo rezultat oni mogli biti dobra kombinacija. Konačno bi bili opasni u skoku.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Sat Jul 29, 2023 6:43 pm Mene zanima samo da li Batak ima ideju da proba 4-4-2 i upari Vukića i Bolingija. Ne znam zašto ali mislim da u varijanti gde jurimo rezultat oni mogli biti dobra kombinacija. Konačno bi bili opasni u skoku.
Ako uspemo da dodjemo do njihovih 16m? Vise nam njih dvojica trebaju u odbranu.Vidis kakvu igru Obama forsira (onih Klopovih 5 sekundi), kad se izgubi lopta u napadu, a puni su snage i borbe za svako mesto u ekipi. Ko ne moze da odgovori zahtevu, precrta ga. Zvao se on Katai, Borjan ili Sanogo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by MiSmoFKV! »


Zamišljam Jeličića kako ulazi u sredinu :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by Milan »

:D


Pa nasi treneri nisu u stanju da razmisljaju kao igraci preko…
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by ssnigd »

Uvesti kodeks u prvim timu.
Ko stavi Jelicica na beka jos jednom, zabraniti mu prilazak Vujadin Boskovu i Karadjordju narednih 20 godina.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by Krle »

ssnigd wrote: Sun Aug 06, 2023 10:51 am Uvesti kodeks u prvim timu.
Ko stavi Jelicica na beka jos jednom, zabraniti mu prilazak Vujadin Boskovu i Karadjordju narednih 20 godina.
Dodao bih i Lazarevića na levog beka, a i veznjake na štoperska mesta. To jest, sve finese taktike našeg stručnog štaba...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by Djisa »

Krle wrote: Sun Aug 06, 2023 11:21 am
ssnigd wrote: Sun Aug 06, 2023 10:51 am Uvesti kodeks u prvim timu.
Ko stavi Jelicica na beka jos jednom, zabraniti mu prilazak Vujadin Boskovu i Karadjordju narednih 20 godina.
Dodao bih i Lazarevića na levog beka, a i veznjake na štoperska mesta. To jest, sve finese taktike našeg stručnog štaba...
Meni ne ide u glavu da jedan strucnjak (pa cak i Batak), ne vidi da je Jelicic rupa i na stoperu, a ne na desnom beku. Imamo Bukinca, pa daj mu sansu da igra, nece postati igrac na klupi!
Pa da se ne ljubimo!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by ssnigd »

Djisa wrote: Sun Aug 06, 2023 12:03 pm
Krle wrote: Sun Aug 06, 2023 11:21 am
ssnigd wrote: Sun Aug 06, 2023 10:51 am Uvesti kodeks u prvim timu.
Ko stavi Jelicica na beka jos jednom, zabraniti mu prilazak Vujadin Boskovu i Karadjordju narednih 20 godina.
Dodao bih i Lazarevića na levog beka, a i veznjake na štoperska mesta. To jest, sve finese taktike našeg stručnog štaba...
Meni ne ide u glavu da jedan strucnjak (pa cak i Batak), ne vidi da je Jelicic rupa i na stoperu, a ne na desnom beku. Imamo Bukinca, pa daj mu sansu da igra, nece postati igrac na klupi!
Upravo to. Jelicic odavno nije igrac za Vosu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Post by Rabba »

Jeličić nije igrač za desnog beka. Kao štoper i dalje ima prostor da napreduje i ne deluje mi ništa nepouzdanije od bulumente koja je prozujala kroz klub na toj poziciji u poslednjih 5 godina. Neke smo i plaćali.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply