O fudbalskoj igri, taktici... Iz ugla navijača

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:A sta mislite na organizaciju utakmice izmedju Vojvodine i njenih bivsih igraca koji su vani!?

Pogledajte ovaj sastav:

Zilic
Avramov
Todic
Suskavcevic
Nastic
Neziri
Batak
Tanasijevic
Belada
Stepanov
Pavicevic
Habi
Sreten Vasic
Cilinsek
Franciskovic
Krasic
Kacar
Dobric
Jovanovic
Despotovic
Vukelja
Igor Bogdanovic
Branko Jelic

8)
Uh, Vojo i ova (ideja) Ti je dobra :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ko ce ti to organizovati, pa ovaj tim bi ubio sadasnje "nedodirljive" i to sa 'ladnih 5-6 komada razlike. Kome ce onda nasa vajna uprava da prodaje price o evropskoj Vosi, duploj kruni, ligi UEFA... posle jedne takve ocigledne demonstracije nemoci i nekompetencije? Ko ce onda jos da im veruje u napise po novinama da je Lazetic fudbalski genije???
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Radoye wrote:Ko ce ti to organizovati, pa ovaj tim bi ubio sadasnje "nedodirljive" i to sa 'ladnih 5-6 komada razlike. Kome ce onda nasa vajna uprava da prodaje price o evropskoj Vosi, duploj kruni, ligi UEFA... posle jedne takve ocigledne demonstracije nemoci i nekompetencije? Ko ce onda jos da im veruje u napise po novinama da je Lazetic fudbalski genije???
Potpisujem.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Grba_NS wrote:...........................Brka........................

..Nastic.......Pekara......Stepanov.....Kiza..


..Krasic......Kacar.......Davidov......Lane..


...........Despot...........Dani...................

Morao sam da napisem ovo, od kako igramo ovaj sjajni fudbal, samo razmisljam o nasim bivsim igracima, i tome kako bi to sad izgledalo da su svi ovde(sa nekim drugim ljudima u upravi)
Kakav bi fudbal igrali ovi momci...
А шта мислите да неко узме дигитрон у руке сабере колика би била цена овог тима? Што се тиче голмана, мислим да ће Брка бити много бољи од Тодића. Брка би морао да буде наш први голман за Светско првенство 2010.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Nema nikakve sumnje da Brkić zaslužuje br 1 u reprezentaciji!Pa pogledajte mu konkurenciju-čovek koji je od kad je napustio našu ligu i krenuo u pečalbu više klubova promenio nego što je utakmica odigrao za sve njih zajedno (Stojković)!Ali dok ide reprezentaciji,niko ništa i ne pita!Upravo je za golmana najvažnije da brani redovno,pa ne vidim,od kud gore pomenuti dobije toliku priliku u reprezentaciji!Sad FSS iskopao iz mrtvih i Dišljenkovića a treći golman je Isailović (ex golman Čukaričkog),pa kad odemo (a verujem da hoćemo) u Afriku na prvenstvo,to su trojica koji će putovati!Za ostale golmane naše lige i za one koji ponegde brane u Evropi-Željko Brkić je već KLASA!!!
Brkiću je,verovatno,jedina mana što redovno i dobro brani za VOJVODINU,a ja mu želim da tako nastavi i kad ode preko grane,pa makar i ne dobio poziv selektora!On može i treba da bude prvi izbor istoga narednih 10-12 godina!Već u junu na utakmici protiv Austrije,treba da počne da teče taj period...ali i mi i on ćemo još,na žalost,čekati taj trenutak!!!
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Meni nikada neće biti jasno kako prvi golman reprezentacije može biti neko ko u svojim klubovima za prethodne 3 godine nema ni 10 utakmica!!??
Pa pre ću staviti golmana poslednje plasiranog Banata, koji bar konstantno brani, nego ovog cigana sa očigledno sjajnim menadžerom. Nadam se da nam se ovakvo razmišljanje Antića neće obiti o glavu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Milan wrote:Meni nikada neće biti jasno kako prvi golman reprezentacije može biti neko ko u svojim klubovima za prethodne 3 godine nema ni 10 utakmica!!??
Pa pre ću staviti golmana poslednje plasiranog Banata, koji bar konstantno brani, nego ovog cigana sa očigledno sjajnim menadžerom. Nadam se da nam se ovakvo razmišljanje Antića neće obiti o glavu...
"Dobar menadzer" ti sve moze "srediti"!Kako i Milijas igra pre Kacara?A i ne zaboravite iz kog su grada dosla ova dvojica u zvezdu.Ima nesto i u tome,setimo se Insider-a...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Stojkovicev menadzer je njegov rodjeni brat
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

max wrote:Stojkovicev menadzer je njegov rodjeni brat
Pa?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Stojkovicev menadzer je Stojadinovic koliko ja znam!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

van der iV a.k.a Totti wrote:
max wrote:Stojkovicev menadzer je njegov rodjeni brat
Pa?
Pa nista

@Grba

Bice da si u pravu,moja greska,procitao sam negde da je rekao da mu je brat menadzer ali ipak nije,moja greska
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Jel to opet u pitanju neka zavera protiv Vojvodine!??? :lol:
Nenadmasni ste!!!

Licno,moj stav je da se reprezentacija mora praviti od igraca kojima IDE od ruke tj. noge dok igraju za nju.Sta meni vredi sto igrac razbija u svojoj ekipi (kao Kezman nekada),a u reprezentaciji ne moze ubosti ni prazan go.
Za sada apsolutno nemam nijednu primedbu na status Stojkovica u reprezentaciji,jer iako nije "nas",posao radi odlicno.Pa cak ni taj Milijas mi ne smeta,ljudi moji igramo najlepsi fudbal u poslednjih 30 godina i vama sad tu kao smeta ko je na golu.
Ma kad mi njima stavimo 3 komada vec u prvom poluvremenu,zar je bitno ko je na golu!?
I jos nesto,moje licno misljenje,koliko god ja voleo Kacara,pokusavam biti i realan,za ovakvu igru reprezentacije,brzu,leprsavu,mislim da je Milijas povoljnije resenje od Kacara.
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Voja wrote:Jel to opet u pitanju neka zavera protiv Vojvodine!??? :lol:
Nenadmasni ste!!!

Licno,moj stav je da se reprezentacija mora praviti od igraca kojima IDE od ruke tj. noge dok igraju za nju.Sta meni vredi sto igrac razbija u svojoj ekipi (kao Kezman nekada),a u reprezentaciji ne moze ubosti ni prazan go.
Za sada apsolutno nemam nijednu primedbu na status Stojkovica u reprezentaciji,jer iako nije "nas",posao radi odlicno.Pa cak ni taj Milijas mi ne smeta,ljudi moji igramo najlepsi fudbal u poslednjih 30 godina i vama sad tu kao smeta ko je na golu.
Ma kad mi njima stavimo 3 komada vec u prvom poluvremenu,zar je bitno ko je na golu!?
I jos nesto,moje licno misljenje,koliko god ja voleo Kacara,pokusavam biti i realan,za ovakvu igru reprezentacije,brzu,leprsavu,mislim da je Milijas povoljnije resenje od Kacara.
Slazem se sa svime osim sa misljenjem da nema mesta za Kacara u prvih 11
Napred Voso!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Celsi-Liverpul 4-4...kakva utakmica,skoro kao Cukaricki-Vojvodina :roll: :roll:
Napred Voso!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ne gledam ligu sampiona,ali poznavajuci engleze,verovatno je bio fudbal za svaciji ukus!!!
Image
Post Reply