podbara i 1000 postova

User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

podbara i 1000 postova

Post by Milan »

Želeo bih da mom prijatelju i jednom od naj dragocenijih ljudi ovog foruma čestitam 1000. post! Nadam se da nas više nećeš napuštati i da ćeš sledećih 1000 dostići još brže!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Pridruzujem se cestitkama :!:
Na ovom forumu postoje ljudi koji zaista imaju kvalitetnu pisanu rec.podbara je covek ciji postovi ostaju jer imaju "tezinu".
Dobrro Nam se vratio :!: :D
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: podbara i 1000 postova

Post by Turija »

Milan wrote:Želeo bih da mom prijatelju i jednom od naj dragocenijih ljudi ovog foruma čestitam 1000. post! Nadam se da nas više nećeš napuštati i da ćeš sledećih 1000 dostići još brže!
Iskrene čestitke i sa moje strane, kao i da što pre stigne do kote 2000 - uz nove čestitke.
Podbara je možda i najstariji (po stažu) član ovog foruma i njegov moderator, još iz doba kada je Minja uređivao oficijelni sajt FK Vojvodine.Trošio je ogromnu energiju, svoje znanje i umeće oblikujući fizionomiju današnjeg foruma.Onda se malo zamorio i pauzirao jedno vreme (kao što se sada desilo Voji i svakome od nas u nekim trenucima).
Želim mu da nastavi rad sa istim žarom i da uđe u fotofiniš prolaza na 2000 sa Dejanom, Djumijem, Vojom, Ogijem, Starom Gardom, Red Firmom, Radoyom i svim ostalim aktivnim članovima našeg foruma koji drže kvalitet rasprave na njemu.
Njegovi edukativni postovi o Voši, pa onda Vojini, pravi su magnet za svakog navijača Vojvodine i sigurno su privukli velik broj ljudi na ovo mesto.Potom se, kao šlag na tortu, desio pravi bum: Djumijev izlazak na net.I, mnogima je ova adresa (p)ostala home page u brauzeru.
Puno sreće i uspeha u daljem radu. I, ubedi Voju da nam se što pre vrati :D


PS
Ovom prilikom, posebno bih pozdravio i naše Administratore Minju i Ogija, jer bez njih ovaj forum ne bi postojao i odisao ovakvim dahom slobode i demokratije :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Ocekujem cestitku i od budababe :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Cestitka i od mene.Pozdrav
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Bravo, bravo :!:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Pre same činjenice da je zabeležio i 1000-ti post, više me raduje to što nije napustio forum.
Druže, sve čestitke, i da nas ne ostavljaš više toliko dugo same.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Firm wrote:...i da nas ne ostavljaš više toliko dugo same.
To, i ne samo za Podbaru vec za sve nase drugare sto su uretkili sa pisanjem na forumu...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Hvala Milane!!!
Baš ste me iznenadili a i obradovali. Puno su me puta ljudi pitali zašto to sve radiš? Teško je ljudima da shvate da u ovo vreme sebičnosti i otimačine neko hoće da uradi nešto a da zauzvrat ne dobije ništa. Zajedno smo otrgnuli jedan mali deo istorije od zaborava i predali to u nasleđe budućim generacijama navijača Vojvodine!
Naravno ovih 1000 postova ne bi bilo da nije bilo vas mojih drugara!!!!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

I od mene sve čestitke.
Više sam čitač na forumu nego pisač, ali stvarno podbarini komentari a i još nekolicine su stvarno uvek na mestu i uvek u pravo vreme.
Šta reći ... nego idemo dalje, zajedno !

BORN TO LOOSE, LIVE TO WIN !!!
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Djumi wrote:Ocekujem cestitku i od budababe :!:
Cestitace i budababa, naravno, uz par piva veceras :wink:

P.S. Djumi, sram te bilo, isprovocirao si me da posle dugo vremena ostavim post (tj. prekinem post) na ovom forumu :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

budababa wrote:P.S. Djumi, sram te bilo, isprovocirao si me da posle dugo vremena ostavim post (tj. prekinem post) na ovom forumu :lol:
Bravo za Djumija! Dobro nam se vratio Budababo! :lol:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Vojo pa valjda je podbara zasluzio cestitku :D :lol: :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

budababa wrote:
Djumi wrote:Ocekujem cestitku i od budababe :!:
Cestitace i budababa, naravno, uz par piva veceras :wink:

P.S. Djumi, sram te bilo, isprovocirao si me da posle dugo vremena ostavim post (tj. prekinem post) na ovom forumu :lol:
Pa falis covece,zar nevidis :D :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Voja je cestitao ali na svoj nacin! Ocekujemo i njega uskoro u starom jatu pa da nastavimo gde smo stali!
Locked