Peticija za uklanjanje Vukelje iz prvih 11

User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

vladans wrote:ali isto tako u vojvodini koja puca na vrh nema mesta za mnoge igrace iz trenutnog igrackog pogona pa su oni ipak tu,nije vukelja jedini!mnogo igraca sumnjivog kvaliteta su nam potureni pod parolom top pojacanja,ali to je vec neka druga tema!
Slažem se sa tobom, ali koliko je od tih igrače u prošlosti već dobijalo šanse kao Vukelja. Retko koji igrač je imao toliko kredita za dokazivanje. O novajlije se još nismo opekli. Slažem se i da nije on krivac što igra, već ljudi koji o tome odlučuju. On, njega boli uvo. Igra u trećeplasiranoj ekipi, igraće Evropu, ako ga usere da da par golova možda se opet proda na neki Kipar... Jednom smo nekoga prevarili sa njegovom prodajom, ne verujem da bi nam to ponovo pošlo za rukom.
Imam još jednu bojazan. Marko Maradona je primećen na nedeljnoj utakmici. Ako je bez angažmana, strepim da bi ga, u nedostatku napadača, mogli angažovati... :lol:
Podržavam i Turiju u vezi sa (ne)zasluženim tapšanjem igračima prilikom izlaska.
POŠTO OBRAZ ???!!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

[/quote]
Imam još jednu bojazan. Marko Maradona je primećen na nedeljnoj utakmici. Ako je bez angažmana, strepim da bi ga, u nedostatku napadača, mogli angažovati... :lol:
Podržavam i Turiju u vezi sa (ne)zasluženim tapšanjem igračima prilikom izlaska.[/quote]
sto se tice novosadskog maradone koji cesto visi po novosadskim kaficima i teretanama nemoj da brines,on je pod ugovorom sa banatom i od ove sezone uveseljava malobrojnu zrenjaninsku publiku-bago tim srecnicima!
a sto se tice publike nemoj te se cuditi ipak je to daleko poznata objektivna novosadska publika koja je tapsala i pozdravljala i mnogo veci sljam od igraca beogradskog dvojca!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Gledao sam na SOS-u izjavu Ronalda posle utakmice sa Hajdukom...Veli covek da je imao 2-3 100% sanse, ali da nije imao srece...jos je rekao nesto u fazonu da Vosa ima lepu bodovnu zalihu i da ce zadrzati trece mesto :oops:
Bas ambiciozan "golgeter" :idea:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Nazalost,mi nemamo moci da mozemo da uklonimo Ronalda iz tima...Ipak je on igrac koji se gura :wink:
Napred Voso!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Dejan wrote:Gledao sam na SOS-u izjavu Ronalda posle utakmice sa Hajdukom...Veli covek da je imao 2-3 100% sanse, ali da nije imao srece...jos je rekao nesto u fazonu da Vosa ima lepu bodovnu zalihu i da ce zadrzati trece mesto :oops:
Bas ambiciozan "golgeter" :idea:
Ipak je to vukelja.Ne znam ni sto ga komenarisete,njega treba oterati iz Kluba po kratkom postupku sa sve njegovim mentorima...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

van der iV a.k.a Totti wrote:Ipak je to vukelja.Ne znam ni sto ga komenarisete,njega treba oterati iz Kluba po kratkom postupku sa sve njegovim mentorima...
Pa zato ga i komentarisemo, jer bas on i njegovi mentori su nedodirljivi u klubu a svi se slazemo da ih treba oterati samo ne znamo kako...
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Evo da se i ja priključim ovoj akciji uklanjanja dotičnog iz tima.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

KDA wrote:Evo da se i ja priključim ovoj akciji uklanjanja dotičnog iz tima.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

KDA wrote:Evo da se i ja priključim ovoj akciji uklanjanja dotičnog iz tima.
:!: :!: :!:
STOP MAFIJI!!!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Mislim da ova tema treba da menja naziv-treba da glasi PETICIJA ZA UKLANJANJE vUKELJE IZ VOJVODINE!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Znate koja je najporaznija cinjenica za rasnog golgetra sa jucerasnjeg meca? Babalj je uradio vise u napadu nego on!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

podbara wrote:Znate koja je najporaznija cinjenica za rasnog golgetra sa jucerasnjeg meca? Babalj je uradio vise u napadu nego on!
Da, dobro si podsetio na taj detalj.
Stvarno je šteta što Babalj nije dao gol glavom, ali se i sa tribina videlo da njegovo prisustvo u 16m Čačana predstavlja ozbiljnu pretnju za njihovu naizgled snažnu odbranu.Golman im je totalno šupalj, međutim mi smo u napadu bili bezoopasni kao mala deca.Tako da su Dmitrović i Rendulić, od šale skidali svaku visoku loptu.
Napadači su nam bili preniski (a Đalović, iako je jedan od juče retkih naših viših, a jedan od mnoštva naših sporih igrača, ostajao je i u prekidima na našoj polovini. Što stvarno ne razumem :oops: ).Bruka nečija.Ne znam čija.
Drakula, šta uradi sebi i nama :?: Proleće bi bilo tvoje. I to da biraš:kao centarhalf ili kao centarfor :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Mislim da bi svako od nas bio u stanju da pruzi identicnu partiju kao Vukelja. Po meni, on je tu samo da popuni broj fudbalera na terenu do broja 11. Bez kretnje (osim kada bezi od lopte), bez trunke agresivnosti... Usao je u igru pred kraj utakmice i umesto da grize i kida, on trckara i ne zna sta ce sa sobom. Mada, ruku na srce, bilo je jos slicnih kandidata na jucerasnjoj tekmi.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked