Sastanak u klubu

Locked
PRIJATELJ_

Sastanak u klubu

Post by PRIJATELJ_ »

Danas je odrzan sastanak novog predsednika Jeftica i igraca sa strucnim stabom.Da li je moguce da nema niko da nam prenese sta se pricalo.Treneru posto se lepo druzimo zar ne mislis da bi bilo lepo da cujemo sta ce biti sa klinickim mrtvacem i kakav je utisak ostavio sastanak na tebe i fudbalere.Pozdrav.P.S.moderatoru da li je ovaj post po vasoj volji pa cete ga ostaviti ili ce te ga obrisati.Niste mi odgovorili zasto mi je jedan post obrisan.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Prijatelju svako mora da prodje te decije bolesti tipa da mu se obrise po neki post...PRVI obrisani post na novom forumu je bio MOJ,a posle toga niti sam koga prozivao,niti dramio,jednostavno nekom od moderatora se nije svidelo sta je napisano,i ok....idemo dalje...Ipak je ovo ZVANICNI FORUM FK(klinickog mrtvaca-kako ga ti zoves),a licno meni je to jako ruzno,verujem i jos po nekom...
A sto se tice sastanka igraci predsednik UO,pa jel moze nesto da ostane u tajnosti,pa necemo sad svima zavirivati u dzep koliko ko ima,nek se oni dogovaraju,a mi cemo pricati o predstojecem putu u BG.

Verujem da si ti licno upoznat sa detaljima sastanka
Last edited by Stara Garda on Thu Feb 24, 2005 2:20 am, edited 1 time in total.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Sto se tice klinickog mrtvaca moras pitati novog predsednika zasto je tako nazvao Vosu a informacije sa sastanka necete cuti od mene da ne bi ispalo da ja kvarim atmosferu pred stvarno vaznu utakmicu u subotu.Sto se tice brisanja,i ja sam za brisanje uvreda,lazi i samo trazim da mi se objasni pod cega taj moj post potpada.Pozdrav.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Mogu da je nazivaju kako hoce-ONI,i vise smo nego svesni u kakvom je stanju,ALI to je NASA VOJVODINA i za bolju trenutno ne znamo niti je imamo-a BOLJU cemo imati,ali ne preko noci...mnogo su je "pokvarili" ONI,ali cemo je popraviti,"jer sve na ovom svetu se da popraviti"!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

PRIJATELJ wrote: a informacije sa sastanka necete cuti od mene da ne bi ispalo da ja kvarim atmosferu pred stvarno vaznu utakmicu u subotu.

Dakle sve sto se uradi je kvarenje atmosfere.Sigurno je i novi predsednik kvario danas atmosferu,kako ti prijatelju kazes,samo ne znam ciju?
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Neee,bas ju je podizao.Pitajte trenera i igrace kako su zadovoljni izasli sa sastanka.Jesi li ti zadovoljan sa informacijama Red firm i da li je podignuta atmosfera.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Da imam takve informacije "sigurno" bih ih proturao ovde preko foruma.Ako bas zelis da nas obavestavas o ovakvim stvarima kojima ne treba pridodavati toliki znacaj na ovakvom mestu,evo ja sam za to da se svi nadjemo jednom nedeljno na jednom mestu i da nam ispricas sve sto si u medjuvremenu saznao.Ali posto ti radis to svesno jasno je sta zelis time da postignes.Ti me sad opovrgni.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Prijatelju pali kola u subotu i na Vracar,pa da zajedno otpratimo dugo ocekivani nastavak sezone...a posle da analiziramo tekmu ovde na forumu!!!

P.S. Mada,dobrodosao si i u navijacki autobus,cisto da vidis kako je sa nama i koliko i kako se voli klub!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Uopste ne razumem o cemu pricas.Kakve informacije ja ,,proturam"po netu.Lepo,posto si i ti dobro upucen ,daj nam svoje informacije i ponudi da ih proverimo.Ja sam lepo rekao da treba pitati trenera i igrace kako su primili izlaganje novog predsednika.Mozda ti privatno ne odgovara da se ovde pise o stanju u klubu,jer si emotivno vezan za novo rukovodstvo.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Stara garda,nazalost ne mogu u subotu na Vracar ali bicu na mnogo sledecih.Pozdrav.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Naravno.Nisi pogresio.Sve ih volim,jer i oni predstavljaju deo kluba kome i ja pripadam.Nadam se da si i ti deo tog kluba,pa makar i jedan od onih navijaca sa zapadne tribine,jer u suprotnom sve sto pises ima samo jedan jasno razradjeni smisao.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Red firm,ne zelim da ulazim u polemike sa bilo kime pa ni sa tobom.Jedno sam siguran,da ne volis Vosu nista vise od mene.Jedina razlika izmedju nas je sto sam ja malo stariji i iskusniji i ne palim se na nicije price,sve dok se ne uverim da ce od njih nesto biti.Medjutim,danas sam cuo indenticnu pricu odbeglog Djakovica.Mozda sam ja kriv,jer sam ocekivao pozitivne tonove a cuo sam pesimisticke i bez neke velike nade.Ne razumem zasto je problem uvek traziti vise i bolje.Ja radim danas,laku noc.
Locked