O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Radoye »

Neko je spominjao da bi pisao na temu zenskih selekcija ZFK, ZKK itd, mozemo otvoriti teme na SD podforumu ali onda da ne stoje prazne :deal:

Javite se ko je zainteresovan da pise o tome :)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by zime89 »

Ja pratim na fb ZKK I ZRK , ZFK ne znam ni da li imaju stranicu,ali ih pratim na srbijasport sajtu. Mogu pisati sto sto nadjem na netu.
ZIME89
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Grbavica.021* »

zime89 wrote: Fri Aug 18, 2023 11:01 am Ja pratim na fb ZKK I ZRK , ZFK ne znam ni da li imaju stranicu,ali ih pratim na srbijasport sajtu. Mogu pisati sto sto nadjem na netu.
Имају колико знам инстаграм страницу, сезона Суперлига Србије за жене креће 19.августа ја мислим а први противник им је црвени близанац а утакмица се игра у Београду :D
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by zime89 »

Jeste , sa njima igraju prvu. Prošle sezone su bile 5, naravno protiv Spartaka ne može niko, ona :shit: su isto jake, a i TSC ulaže žensku sekciju, Ja sam jedno vreme išao da gledam kad sam znao neke ljude tamo,a i kad su se krljale sa cigankama sa drugo mesto. Može da se napravi topic, sa ja nemam instagram,ali pratim rezultate.
ZIME89
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Radoye »

Otvoriću teme za ŽKK, ŽRK i ŽFK onda. Javite ako ima zainteresovanih i za neke druge klubove iz SD pa ćemo i za njih otvoriti. Ali nemojte da teme stoje prazne! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: O Forumu i Sajtu

Post by slanobarac »

Radoye wrote: Fri Aug 18, 2023 2:38 pm Otvoriću teme za ŽKK, ŽRK i ŽFK onda. Javite ako ima zainteresovanih i za neke druge klubove iz SD pa ćemo i za njih otvoriti. Ali nemojte da teme stoje prazne! :cheers:
Prvo da vidimo fotke pa ćemo videti da li ćemo pratiti. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Grbavica.021* »

slanobarac wrote: Fri Aug 18, 2023 7:02 pm
Radoye wrote: Fri Aug 18, 2023 2:38 pm Otvoriću teme za ŽKK, ŽRK i ŽFK onda. Javite ako ima zainteresovanih i za neke druge klubove iz SD pa ćemo i za njih otvoriti. Ali nemojte da teme stoje prazne! :cheers:
Prvo da vidimo fotke pa ćemo videti da li ćemo pratiti. :mrgreen:
биће специјални извештаји са терена :D
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Deep Purple »

Još dva forumaša do brojke od 1400 članova :cheers:

U poslednje dve sezone se digao i forum, dosta se ljudi registrovalo. I ima sigurno bar 15tak ljudi koji su stalno aktivni. Nema više dana da zvrji prazno.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Minja »

Форум има свој скромни живот превазиђени у модерним временима :)

А, додао бих још само да...

треба оставити бесплатан улаз на Исток са клупским обележјем. То је добра акција. Некада давно омладина је улазила бесплатно на стадион: са клупским заставама, шаловима, капама... (Ја лично, имао сам заставу Пољске. Мама се није најбоље разумела у клупске боје, а ни они на улази ха ха ха) Није то ништа ново, само у времену када се све гледа кроз новац - заборављено. Наравно, многи су имали сезонске јер су биле баш приступачне, али утакмицу си, као клинац, могао да гледаш и да немаш новац. У моје време, око мене је било 10-15 момака из комшилука. Осмех на лицу када се сетим. Каква црна звезда или какав црни партизан. То тада није била тема.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Turija »

Forum ima istoriju od Stare Grcke i Rima, samo mu se menja oblik.
Ovaj nas Forum ce opstati, doklegod je Vose, bez obzira na fejzbuk, tviter, instagram... Sve je do ljudi i njihove volje.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Sep 01, 2023 6:11 pm Forum ima istoriju od Stare Grcke i Rima, samo mu se menja oblik.
Samo smo negde u tranziciji izgubili gladijatore :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Deep Purple »

1400 :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: O Forumu i Sajtu

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sun Sep 03, 2023 10:14 am 1400 :cheers:
A većina bez ijednog posta. :frown:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Sun Sep 03, 2023 10:50 am
Deep Purple wrote: Sun Sep 03, 2023 10:14 am 1400 :cheers:
A većina bez ijednog posta. :frown:
Nema veze, najvažnije je registrovati se a kasnije će doći i do upisa. Ja sam godinama čitao i nisam pisao i evo sad kao da sam navučen pišem i kad treba i kad ne treba. :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Sun Sep 03, 2023 11:43 am
slanobarac wrote: Sun Sep 03, 2023 10:50 am
Deep Purple wrote: Sun Sep 03, 2023 10:14 am 1400 :cheers:
A većina bez ijednog posta. :frown:
Nema veze, najvažnije je registrovati se a kasnije će doći i do upisa. Ja sam godinama čitao i nisam pisao i evo sad kao da sam navučen pišem i kad treba i kad ne treba. :mrgreen:
+1.
Nisi jedini.
Kad vidim post sa nepoznatim nikom, pomislim da je novi forumas, a kad pogledam registraciju, ona je bila odavno i proslo mnogo vremena do prvog posta ili nekog jednocifrenog.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply