O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:Biće to sve uredu.
Greota je nepotrebno rasipati energiju i ljude, reagujući burno na malo prejaču reč.Omakne se svakom, pa sad možda se posle i kaje zbog toga, ali napisana je i mora se dalje raditi s tim.Bude malo neugodno, ali ne treba večno (zlo)pamtiti
I opet potpis!!!
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

S obzirom da nam se bliži pauza u prvenstvu, predložio bih otvaranje jednog topika ili podforuma u kojem bi smo pisali o nekim stvarima nevezanim toliko za fudbal. Znaćete sigurno na šta mislim. Na većini foruma se taj topik zove "svaštara, zanimljivosti, klipovi...", ili podforum "opušteno". Neka administracija porazmisli o ovoj ideji kojom bi smo malo prekratili vreme, a samim tim i održali aktivnost dragog nam foruma u narednih par meseci...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Milan wrote:S obzirom da nam se bliži pauza u prvenstvu, predložio bih otvaranje jednog topika ili podforuma u kojem bi smo pisali o nekim stvarima nevezanim toliko za fudbal. Znaćete sigurno na šta mislim. Na većini foruma se taj topik zove "svaštara, zanimljivosti, klipovi...", ili podforum "opušteno". Neka administracija porazmisli o ovoj ideji kojom bi smo malo prekratili vreme, a samim tim i održali aktivnost dragog nam foruma u narednih par meseci...
Moj glas je protiv toga! Sacuvajmo autenticnost i neku harizmu koja prati ovaj forum od onog jos starog klupskog! Necemo valjda da budemo jeftine kopije vecine :?: Kome je stalo do tih svastara zna adresu za to, glupo je sa ostalih mesta vrsiti ovde copy/paste :!: Takodje bi zamolio podbaru,dejana,budu ili koga vec da se otvori negde tema o avatrima, nadam se da ce se vecina sloziti da je i to nepotrebno! Navijati za Vosu je privilegija, takodje biti clan ovog (za mene najkvalitetnijeg Vosinog foruma) takodje! Mi smo razliciti,drugaciji i osobeniji od mnogih ustaljenih,jednakih,vestackih i mislim da bismo puno izgubili na prepoznatljivosti i tom nasem smeku brzopletim kopiranjem ostalih LOSIJIH foruma :!:
Mislite o tome :idea:
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Nemam nista protiv tvog stava. Predlozi nesto drugo cime bi smo prekratili pauzu u prvenstvu (neka i drugi daju svoje), pa cemo valjda doci do svima prihvatljivog resenja...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ne sekiraj se Milane, naci ce vec nasa vajna uprava nesto cime ce da nas iznervira pa da imamo o cemu pisati tokom pauze.

Ne rade oni naopako zato sto ne umeju bolje, vec zbog nas da nam ne bude dosadno :lol: :lol: :lol:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

I ja sam misljenja da je besmisleno otvarati podforum "svastara"! Izgubili bismo na prepoznatljivosti koju smo sa puno truda gradili!
Cak mislim da bi forum izgubio i na kvalitetu, a dobio na nevrednom kvantitetu...Ima dovoljno sajtova sa takvim sadrzajima i mislim da bi se zaista sve pretvorilo u samo kopiranje sa istih... Budimo originalni, jednostavni i drugaciji...kao i do sada!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

budababa wrote: Sto se sadrzaja tice, akcenat ce biti stavljen na fudbalsku stranu price, ali ce forum biti osvezen i nekim sekcijama gde ce se odvijati neki laganiji divani.
Na osnovu ovog sto je budababa napisao,ja zakljucujem da ce ipak biti otvoren ili neki topik ili podforum gde cemo "ubijati" vreme preko zimske pauze!S obzirom na podeljena misljenja mozda bi najbolje bilo napraviti neko glasanje,pa nek svako glasa kako mu je volja,to je u svakom slucaju najpostenije ili tu odluku prepustiti nadleznima!
Sto se mene licno tice ja nemam nista protiv toga da se otvori podforum za neke laganije(nefudbalske)teme jer smo i sami svesni koliko fudbal nekad moze da bude stetan po zdravlje svih nas pa je mozda i korisno da tako nesto postoji,da covek moze malo da predahne!
A sto se tice prepoznatljivosti,ako tako gledamo,onda ajde da obustavimo i ovu varijantu sa sajtom jer cemo i u tom slucaju izgubiti tu nasu prapoznatljivost,zar ne?!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

U neku ruku se slazem sa Milanom,u zimskoj pauzi se retko pise i potrebne su neke nove teme.
Ipak,ovo je forum gde je glavna tema jeste fudbal i ako bi se otvarale teme koje imaju cilj da prekrate vreme neka budu u skladu sa osnovnom temom.Radoye i Voja su vec pisali o trenerskim taktikama i Evropskom prvestvu i mislim da bi slicne rasprave i misljenja doprineli boljoj posecenosti foruma.Englezi igraju bez prestanka,a i u ostalim jakim ligama pauza kratko traje,tako da uz aktuelnosti iz Vose imamo jos dosta stvari o kojima bismo mogli diskutovati.Ne bi bilo lose da jos ljudi iznese predloge i da ih zajedno razmotrimo :wink:
Nisam bas za "svastare",to nije u duhu najozbiljnijeg foruma naseg kluba i grada.
Napred Voso!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Nisam za svastaru, zbog kojekakvih "svastara" sam i prestao da citam druge forume. Drzimo nivo, obozavam da citam Turiju, 021, Podbaru i ostale koji pisu o nasoj Vosi i fudbalu uopste. Ostanimo takvi i dalje, bez politike i svastara.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

vladans wrote:
A sto se tice prepoznatljivosti,ako tako gledamo,onda ajde da obustavimo i ovu varijantu sa sajtom jer cemo i u tom slucaju izgubiti tu nasu prapoznatljivost,zar ne?!
Ako ti sajt uporedjujes sa podforumom "svastara" onda ti je poredjenje na mestu!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Dejan wrote:
vladans wrote:
A sto se tice prepoznatljivosti,ako tako gledamo,onda ajde da obustavimo i ovu varijantu sa sajtom jer cemo i u tom slucaju izgubiti tu nasu prapoznatljivost,zar ne?!
Ako ti sajt uporedjujes sa podforumom "svastara" onda ti je poredjenje na mestu!
Ako ti inovacije na forumu poistovecujes sa gubljenjem prepoznatljivosti istog,tvoj stav je potpuno na mestu!
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Ljudi stanite malo na loptu, što bi se reklo, nemojte tako đonom jedni na druge.

U ovoj pauzi prvenstva forum će da zamre, to je činjenica. Možda će i dolaziti dosta ljudi, ali će se slabo pisati, pa sam ja za to da se ubaci neki podforum ali ne tipa svaštara, gde će da se kače slike i klipovi viđeni već 1000 puta po drugim raznoraznim forumima, nego recimo neka fudbalska svaštara.

Eto meni lično bi bilo interesantno da pročitam istoriju klubova i neke zanimljive stvari ( i lepe i ružne) koje su se dešavale u istoriji klubova , biografije igrača (problematičnih pijanica naročito :) ), opis i vaši utisci sa stadiona na kojima ste bili ( od domaće beton lige pa do najjačih liga sveta)...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

KDA wrote:Ljudi stanite malo na loptu, što bi se reklo, nemojte tako đonom jedni na druge.

U ovoj pauzi prvenstva forum će da zamre, to je činjenica. Možda će i dolaziti dosta ljudi, ali će se slabo pisati, pa sam ja za to da se ubaci neki podforum ali ne tipa svaštara, gde će da se kače slike i klipovi viđeni već 1000 puta po drugim raznoraznim forumima, nego recimo neka fudbalska svaštara.

Eto meni lično bi bilo interesantno da pročitam istoriju klubova i neke zanimljive stvari ( i lepe i ružne) koje su se dešavale u istoriji klubova , biografije igrača (problematičnih pijanica naročito :) ), opis i vaši utisci sa stadiona na kojima ste bili ( od domaće beton lige pa do najjačih liga sveta)...
Компромис је темељ сваког доброг договора а мислим да би ово било добро решење. Радује ме интересовање за ову питање јер је очигледно да све више и више људи ову страницу сматра својим домом. Да ставимо предлоге на гласање или да сачекамо још који предлог?
п.с. Ово је форум посвећен искључиво навијачима Војводине и неразумем зашто тако лако ђоном крећемо једни на друге?
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

KDA wrote:Ljudi stanite malo na loptu, što bi se reklo, nemojte tako ðonom jedni na druge.

U ovoj pauzi prvenstva forum æe da zamre, to je èinjenica. Možda æe i dolaziti dosta ljudi, ali æe se slabo pisati, pa sam ja za to da se ubaci neki podforum ali ne tipa svaštara, gde æe da se kaèe slike i klipovi viðeni veæ 1000 puta po drugim raznoraznim forumima, nego recimo neka fudbalska svaštara.

Eto meni lièno bi bilo interesantno da proèitam istoriju klubova i neke zanimljive stvari ( i lepe i ružne) koje su se dešavale u istoriji klubova , biografije igraèa (problematiènih pijanica naroèito :) ), opis i vaši utisci sa stadiona na kojima ste bili ( od domaæe beton lige pa do najjaèih liga sveta)...
Za ovaj predlog ja dizem ruku!Iskreno se nadam da ce i zaziveti
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Odlican predlog!
Post Reply