O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: O Forumu i Sajtu

Post by gospodinFKV »

Vojvodina 1 - 23 Vozdovac
Prijateljska
Veternik, 06.09.2020.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Radoye »

Ups! :oops:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: O Forumu i Sajtu

Post by naseljekolumbija »

Исправите овај резултат Раднички Ниш Војводина није 0-2 , већ 0-1
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Radoye »

naseljekolumbija wrote:Исправите овај резултат Раднички Ниш Војводина није 0-2 , већ 0-1
Ispravljeno, hvala! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Voja »

Deep Purple wrote: EDIT: Da li je mogu da se premesti ova tema u "aktuelnosti" mislim da bi odziv glasova bio veci.
Ja po automatizmu ulazim samo na aktuelnosti pa mi se desi nekad da propustim glasanje.
Primetio sam da velika vecina forumasa ne koristi opciju View new posts koja je u gornjem desnom uglu i uvek vam izbacuje sve nove postove od vase poslednje posete forumu.Nema potrebe ici rucno u Aktuelnosti pa gledati gde ima novih postova
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Turija »

Voja wrote:
Deep Purple wrote: EDIT: Da li je mogu da se premesti ova tema u "aktuelnosti" mislim da bi odziv glasova bio veci.
Ja po automatizmu ulazim samo na aktuelnosti pa mi se desi nekad da propustim glasanje.
Primetio sam da velika vecina forumasa ne koristi opciju View new posts koja je u gornjem desnom uglu i uvek vam izbacuje sve nove postove od vase poslednje posete forumu.Nema potrebe ici rucno u Aktuelnosti pa gledati gde ima novih postova
Tako je Vojo, ali i meni se cini da bi bilo bolje da je topik u Aktuelnostima.
I ja, a mislim i vecina forumasa, ulazi na Aktuelnosti, a ponekad primetim da ima postova na drugom mestu. To mi nije u prvom prioritetu, pa cesto ne gledam ili sa velikim zakasnjenjem pogledam ( kad postovi izgube aktuelnost).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Turija »

PS
Da, i ako nisi ulogovan (kao i gost foruma) nemas tu opciju novog posta.
Verujem da se mnogi ne loguju, sve dok ne zele nesto da napisu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: O Forumu i Sajtu

Post by gospodinFKV »

Je l' nam se desilo ranije da imamo utakmicu i da na dan utakmice jos uvek nemamo otvorenu temu? Kao da se secam da je bilo jednom u doba pumpadzije, ali pre toga mislim da ne...

Ne znam da li je apatija, ili nesto trece, ali mislim da je ovaj forum jedno od poslednjih uporista slaninarstva i moramo se truditi da ga odrzimo u zivotu, dokle god je i ovaj napaceni klub ziv. :cheers:
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: O Forumu i Sajtu

Post by ssnigd »

FK Vojvodina i njeno pracenje izgleda, kada kada te mrzi da igras football manager, pa samo klikces continue do move utakmice.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Radoye »

To znaci da je sezona godisnjih odmora i da je sve spalo na mene jednog. A ja sam 6 sati iza vas, i treba nekad i da spavam :)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: O Forumu i Sajtu

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:To znaci da je sezona godisnjih odmora i da je sve spalo na mene jednog. A ja sam 6 sati iza vas, i treba nekad i da spavam :)
Spavanje je precenjeno. :mrgreen:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by MiSmoFKV! »

Radoye wrote:To znaci da je sezona godisnjih odmora i da je sve spalo na mene jednog. A ja sam 6 sati iza vas, i treba nekad i da spavam :)
Ko je zapravo od vas obojenih aktivan na forumu?
Ti, Minja i Grof.
Malo tužno
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Radoye »

Jbg mnogo toga je danas malo tuzno u i oko kluba. Ne moze ni forum da bude bolji. :(
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Forza Voša »

Pretpostavljam da neko od ljudi koji uređuju zvanicni sajt prati ovaj forum pa samo da skrenem pažnju da naš golman na pozajmici nije Pavle Dražić nego Stefan.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Voja »

Pozdrav za najnovijeg clana foruma :cheers:
Image
Post Reply