Pitajte Đumija

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Locked
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

I sta sad, cekacete da jednu utakmicu brani lose i onda vratiti todica? Mislim da je to jos nepravednije...
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Hvala na informacijama,docicemo u sto vecem broju u subotu!
SVI NA CIGANE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Necu cekati da bilo ko pogresi da bi ga sklonio.Jednostavno Canovic ce braniti dok bude branio dobro :!: Todic je propustio 70% pripremnog perioda.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Da li je arsin isti za sve koji su propustili deo ili cele pripreme ili ce pojedini igrati iako nisu prosli pripreme?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Moram da kazem da veoma cenim gospodina Djuricica ako zbog niceg drugog,onda bar zbog toga sto nam svima ovde redovno odgovara na pitanja.
A cenim ga i zbog drugih stvari.
Poznajem ga uglavnom kao trenera Dinama iz Panceva i moze se reci da u slucaju Dinama i Vose ima neke slicnosti.Dinamo je bio u teskoj situaciji,ali je gospodin Djuricic uspevao sa njim da ostvari odlicne rezultate,medjutim kada je on otisao iz Dinama ovaj se raspao i sada je u cetvrtoj ligi.
Samo se nadam da se slicno nece desiti i sa Vosom.
Uopste ne mislim da je minus za Djumija sto je radio samo u drugoj ligi,kada se zna da pola nasih "prvoligaskih" trenera veoma lose vodi svoje ekipe i dobija otkaze posle cetiri ili pet kola i onda odmah uskace na klupu drugog kluba koji je takodje smenio trenera.
Djumi je bar imao dobre rezultate sa jakim drugoligaskim ekipama.
E sad,moram da kazem da je i Prijatelj donekle u pravu jer smo mi u veoma teskoj situaciji i NIKAKO nam se nije smeo dogoditi poraz od Obilica.
Ali mislim da Djuricic nije kriv zbog toga i takodje mislim da Vosi ne bi pomogli ni Kapelo,Murinjo i Ferguson zajedno.
Ljudi,mi stalno menjamo trenere i sa izuzetkom Djoincevica uglavnom dovodimo i dobre trenera,ali to nista ne vredi.I sta onda?Dobro igramo recimo od treceg pa do 10 kola drugog dela prvenstva i to je sve.Opet sledi losa zavrsnica i los pocetak sledeceg prvenstva i tako se vrtimo u krug.Nije vise kriva ni uprava.Klub je vec upropasten i sada samo zivotari.
Postavljam pitanje:kada ce da odgovara onaj kriminalac koji je kriv za sve to,a to je Kostic?
Zasto se mi kao navijaci ne okupimo i ne podnesemo krivicnu prijavu protiv njega?
Navijaci Valensije su tuzili sudiju koji je protiv Valensije svirao sraman penal za Real.E to nek nam bude uzor.
Sto se tice prica o Evropi-ako pocetkom sledeceg prvenstva ne pobedimo na prvom Gostovanju odmah mozemo da se oprostimo od nje.Mi nismo pobedili na tom gostovanju jos od Kragujevca kada smo igrali finale inter-toto kupa.
Ipak mislim da necemo ispasti iz lige,nece nam dati.Ako to bude ipak moralo da se desi,bice na taj nacin sto cemo se ugasiti kao klub.
Ne dao Bog i svi sveci da se to desi,ali nije dobro.Prica raznih ima,ali PARA nema.
Pitanje za Djumija-zasto je Djurovic zapostavljen u odnosu na Pavlovica i Kacara?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Djurovic nije zapostavljen samo mora da neke stvari iskoriguje i udje u takmicenje pripremljen.Nije bitno kad ce poceti da igra,vec kako ce poceti da igra.
Ako bi se 100% drzao tog principa onda nebi bio trener.Naravno ako bi Canovic slabo branio da bi bez dvoumljenja stavio Todica(koga inace izuzetno cenim kao golmana).
Milutinovic i Kizito nisu bili na pripremama ali ce verovatno sutra poceti utakmicu.Neke stvari odredjuje i protivnik s kojim igramo.Lazarevic je dosta solidno odigrao protiv Obilica ali Kizito ce dobiti prednost zato sto je ofanzivniji a nama sutra treba pobeda.
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

ice wrote:Navijaci Valensije su tuzili sudiju koji je protiv Valensije svirao sraman penal za Real. E to nek nam bude uzor.
U Spaniji je vladao diktatorski rezim do 1975. godine, ali su oni sada u EU. Kod nas je diktatura bila do 2000. godine, a ni do dan danas mnogi njeni mehanizmi nisu otklonjeni. Mislis da bi upalilo? Pa ovde se preprodaje bugarski secer zemljama EU, ubijaju se gardisti na strazi, kokne se premijer pred zgradom Vlade Srbije, ... Nama uzor moze da bude jedino kolumbijski FARC ili IRA.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Re: Milan Djuricic

Post by Bockanac »

Djumi wrote:Lazarevic je dosta solidno odigrao protiv Obilica ali Kizito ce dobiti prednost zato sto je ofanzivniji a nama sutra treba pobeda.

Djumi, vi ste juce 5.3 u 12:24 napisali da nam Sutra treba pobeda! Nadam se da se radi o slucajnoj gresci :roll:
SVI NA CIGANE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Naravno da je greska!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Zanima me sta gospodin Djuricic misli tome kolika je zaista prednost kada jedna ekipa ima igraca vise?
Da li je to mozda vise psiholoska prednost ili ipak sasvim realna?
Cesto su ekipe sa igracem manje umele cak bolje da odigraju nastavak utakmice nego do tada.
A eto i Vosa je jesenas vodila protiv Zeleznika sa 2:0,imala igraca vise,a na kraju je bilo 2:2.Nadam se da se nesto slicno nece ponoviti kada budemo opet igrali sa njima.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Prednost igraca vise je vecita tema kod svih ljudi koji su u fudbalu.Moj stav o tome je vrlo jednostavan i duboko mislim da je tacan.Ekipa koja ima organizaciju igre vrlo brzo materijalizuje prednost sa igracem vise.Ako ekipa nema organizovan napad onda je protivniku mnogo lakse da se odbrani jer koncentracija igraca ispred 16 metara sama po sebi pravi otezane uslove igre.Najbitnija stvar je zapoceti akciju na jednoj strani a zavrsiti je na drugoj.Krilna razmena mesta je takodje bitna.
Sinisa

Post by Sinisa »

Iako je situacija u Voshi jako losha, ipak pohvala za g. Djuricica! Zanima me da li je ijedan nas trener video kompjuter u zivotu, a ne da jos zna da se sluzi njime. I svaka cast na nivou komunikacije (s obzirom na 90% prostacina od nasih trenera). A sto se uprave tice jedna stvar mi nije jasna, a to je da svi pricaju kako je Vojvodina blizu bankrota, a opet se svi grabe da budu predsednici i drugi funkcioneri u klubu. Da nisu namirisali mozda neke skrivene pare?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Mnogi ljudi iz N.Sada su mi rekli da je moja najveca greska to sto sam se pojavio na Forumu.I pored svih nedaca koje su me snasle po dolasku u Vosu ja cu i dalje biti tu i odgovarati na sva Vasa pitanja.Rad u Fudbalu podrazumeva i dobar i los rezultat ali to nemoze da poremeti nasu komunikaciju.Koriscenje racunara nije nas plus nego minus onih koji ga se plase!
Guest

Post by Guest »

Sigurno nije greske vase pojavljivanje na forumu,a grese oni koji su vam to rekli.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Za trenera

Post by van der iV a.k.a Totti »

Svaka cast na odlicnoj postavci igre i zamisli na koji nacin treba Vojvodina da igra.Zaista mislim da ste vi rame uz rame sa Pavkovicem a da su ostali treneri koji su bili,bar 2 klase nize.
Medjutim jos uvek me kopka par stvari:1)Zasto toliko prostora dajete M.Jovanovicu a nimalo Djurovicu?Ako je bio dobar Ajax-u ne vidim zasto ne bi bio nama?2)Da li mozemo ocekivati vise od Maslica ili je ovo njegov maximum?3)Zasto svi igraci u tim kontrama vuku u 5 metara,a niko ne ostaje na povratnoj(na ivici 16erca)
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked