Pitajte Đumija

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Citam i ne verujem!!!
Ajd Prijatelja i razumem,takva je licnost.... u pocetku mi je bio zanimljiv i drag,ali se postepeno pretvara u osobu profila Karasija,Kosa i Nikole Simica... najzescih kriticara naseg fudbala... i oni su mi u pocetku bili zanimljivi,ali umerenost je velika vrlina,svega cega ima previse ne valja... pa samim tim mozete zakljuciti i moje misljenje o Prijatelju u zadnje vreme.U pocetku sam mislio da on svoje postove pise samo zbog ljubavi prema nasem klubu,ali me je kasnije u nekoliko navrata demantovao.Gospodin ima JASAN CILJ!!!

Druga stvar,koja me vise brine od Prijatelja i njegovih postova jeste VI dragi clanovi ovog foruma,koji ste zestoko "zapenili" i dajete nekakav nazovi uslov gospodinu Djuricicu,koji se ogleda u uspesnim rezultatima u narednih 5-6 kola!?Zasto tako?
Zasto takav uslov niste postavljali npr. Smiljanicu ili bilo kom drugom treneru?
Bio sam zestok protivnik dovodjenja pizona u nasu ekipu,a na ovom i navijackim forumuma sam video dosta postova u kojima odobravate njegov dolazak... gde ste sada?
A sada,kada nam je dosao covek koji ovde javno nastupa i kaze ZA VOSU DO GROBA,vi hocete da ga srusite... zaista ne razumem....
Mozda nas folira,mozda nam prodaje maglu,ali gde su ostali "navijaci" Vose iz kluba i uprave,sto se ne jave... pa neka nas i slazu,ali ce nam bar srce biti puno.
Koji je to trener u svetu fudbala dobio uslov "pozitivnih rezultata u narednih 5 kola",a da mu pri tom nije data sansa od bar jedne polusezone da vodi klub i pokaze sta zna?Samo onaj kome je "radjeno iza ledja".
Svi znate,da sam bio zestok protivnik losih rezultata na pripremama,ali u samo desetominutnom izvestaju sam prepoznao napredak makar u fudbalskoj osnovi,kada je nasa ekipa u pitanju.Iako je izvestaj bio "osakacen" i nije bio "bogat" kao izvestaji (nekih posetilaca ovog foruma) iz Antalije,i uspesno zamaskirani momenti koji bi isli Vosi u prilog,ubedjen sam da smo na dobrom putu.I zato vas molim da pustimo NASEG TRENERA,neka radi ono za sta je (ili nije) placen.... I ja cu ga kritikovati,to je sigurno,ali tek kada u nasem klubu odradi bar polovinu svog ugovora kojim je vezan i pokaze sta zna....
A suditi nekome posle 5-6 kola je besmisleno.Zato,ne dirajte NASEG TRENERA,jer ako sada s njim nismo dovoljno blizu klubu koga volimo,nikada necemo ni biti!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zaista se slazem sa Vojinim misljenjem!
Pa setite se kada je Frank Rajhard dosao na klupu Barce svi su bili protiv njega od navijaca pa do izjava igraca kako Rajhard kao da igra igricu Menadzer se ponasa a sada Barca sve gazi!

Znam da je razlika izmedju Barce i Vose velika ali koliko je jednom Rajhardu trebalo da se prilagodi i ukompanuje ekipu a mi nasim treneru postavljamo limit 5-6 utakmica!Pa neka se isplate svi igraci i trener pa neka se onda zacrtavaju ciljevi!Nerazumem te ljudi koji su za trenerovu smenu!Najlakse je smeniti trenera ali time se problem ne resava vec samo produbljuje!

Ostavimo se vise polemike vec treba svi da se okrenemo utakmici protiv Zeleznika!Da se skupimo svi na tribini i pomognemo nasoj Vosi!!!
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Vojvo,sve je to ok sto si napisao,ali COVECE NAMA GORI POD NOGAMA!!!!
NEMAMO MI VREMENA DA DAJEMO SANSU NEKOME DA NAS VODI U DRUGU LIGU!!! ALOOOO!!! 19 bodova imamo!!! AKo izgubimo protiv Zeleznika,protiv Cigana je vec izvesno,blizu nam je kraj!!!!!! ALOOOO IDEMO ONDA ISPOD CRTE I VEC MOZEMO DA MASTAMO KOJI CEMO BITI U DRUGOJ LIGI!!!! Ama nemojte ljudi!!! Vojo,ja licno cu ga podrzavati svom snagom do 7 -og kola sampionata!!! Ako tu ne uzme makar od 7-9 bodova sto je ionako jadno,nemamo onda sta da pricamo!!
Prvo da se dobije Zeleznik!!! Nemojte da se salimo...Uzmi fino ti Vojo pa ako ispadnemo daj mu ti sansu i njemu i ovima iz uprave da ti sade bastu!!! Ajde molim vas!!! STojim iza svojih reci...I dalje dajem punu podrsku Djumiju ,ali ako prekipi ne treba imati respekta prema nijednom od njih (Igraci i trener) a tek prema rukovodstvu!!!!
Onda treba primeniti i pesmice za Predsednika i razne direktore !!!!
100% sam ozbiljan!!! Ovako veliki klub da se razori!!! Pa onda otici kod Koleta pa mu j**ati sve po spisku...i tako redom!!! Prvi cu biti u toj akciji!!! Dolazim iz CG zbog toga!!! Ne verujete?? VErujte!!! VOsa je klub koji volim i za koga navijam od pelena! Otac mi je igrao u Vojvodini, Ujak je bio u mladjima kategorijama!! Ja sam odrastao na tribinama naseg stasiona!!!
Pozdrav i morao sam ovo da napisem!! Nema zezanja...
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

pitanje za PRIJATELJA
Da li si se pojavljivao na starom forumu (nikakva provokacija)?
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

prijatelju stvarno ga pretera vise...
a djumiju svaka cast sto je pustio malog pavlovica na vracaru-stvarno se dobro pokazao steta sto ne iskoristi sansu sto je imao u drugom poluvremenu...
imam i jedno pitanje za djumija da iskreno odgovori:dali si u toku trenerske karijere vodio namestene utakmice,u principu mozes odgovoriti i samo sa da ili ne ukoliko zelis?


hvala unapred ovo pitanje je bilo bez ikakve lose namere
srecno u subotu...
Come on you Reds!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Kad budete videli da me nema na utakmici da sedim na klupi znajte da je utakmica namestena. Namestene utakmice ne vodim a kao igrac sam igrao jednu namestenu utakmicu i osecao sam se kao poslednja bagra.Kad sam dosao u Vosu rekao sam da cemo biti rivali Zvezdi i Partizanu a ne partneri.
Vojvodina ne moze ispasti jer ima igracki kadar koji to garantuje!!!!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Pratim sve ovo i ne verujem dokle smo dosli. Slazem se da nam ne treba klasicno komunisticko jednoumlje, i zato cenim to sto PRIJATELJ ima svoj stav, ali nam treba sloga. Sta postizemo time sto napadamo trenera? Dize se tenzija, i to nepotrebno, sada kada nas ceka serija teskih utakmica. Odigrali smo jednu takmicarsku utakmicu, porazeni smo iako nismo bili losija ekipa na terenu. Pustimo coveka da radi svoj posao, on je potpisao ugovor na dve i po godine, pa neka izgura ovu sezonu i onda neka podvlacimo crtu, a ne posle 90 minuta! Neko je spomenuo da imamo 19 bodova – pa nije ih Djumi osvajao i gubio, vec ih je zatekao kad je dosao u Vosu. Hipoteticki gledano, cak i da u prvih 5-6 kola ne osvojimo sedam ili osam bodova, nece biti tragedija, jer nas u drugom delu nastavka ceka mnogo laksi raspored. I za sve one koji zive u oblacima: trgnite se, jer ovog leta necete gledati Kup UEFA u Novom Sadu. To je nasa realnost, i treba se sto pre pomiriti sa tim. A eventualno sledece sezone… O tom – potom…
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Za LIMANFKV da.Do aprila pasivno,posle aktivno.
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Alo bre ljudi,jel vi kontate o cemu pricate.O OPSTANKU U LIGI!!!Mislim stvarno pa mi treba da pricamo o EVROPI a ne da se izjedamo hocemo li pobediti zeleznik.Pa oni su igrali 3 ligu dok je Vosa igrala u Cetvrt-finalu KUPA SAMPIONA.


IMA DA IH RAZBIJEMO!!! :twisted:
SVI NA CIGANE!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Da ali u ovo trenutku i u ovim okolnostima realnost je drugacija teli to mi da priznamo ili ne!

Od stare slave se nezivi...iako je treba postovati i ceniti!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Za LIMANFKV da.Do aprila pasivno,posle aktivno.
Hvala. :wink:
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

G.Djuricicu zanima me koji cete tim izvesti u subotu protiv Zeleznika?
SVI NA CIGANE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Jos se nisam odlucio za tim ali ce 9 igraca koji su igrali protiv Obilica poceti utakmicu protiv Zeleznika.
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Koja dvojica nece igrati?Da li ce Todic braniti i da li ce Kiza poceti utakmicu? :?:
SVI NA CIGANE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Todic ce biti u takmicarskoj ekipi ali mislim da bi bio vrlo nepravedan prema Canovicu ako bi ga sada skinuo sa gola jer je branio zaista dobro protiv Obilica.
Kizito ce poceti utakmicu!
Locked