Pitajte Đumija

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Prijatelju!
Nije uredu da konstantno vrsis pritisak na naseg trenera!Mesto da postujemo to sto od njega mozemo ovde da cujemo sve sto nas interesuje te si non stop u nekoj raspravci sa njim!
Svi znaju ko je Milan Djuricic a niko ovde nezna ko si ti!?
Voleo bi da nam kazes koje su konkretno tvoje zamerke na njegov rad?

Da li smo trazili da se igra napadacki?Imali smo par dobrih prilika protiv Obilica ali smo zaista mnogo osteceni od strane sudija(neznam da i si gledao tekmu)?

Trazili smo da igraci igraju borbeno do kraja i tako je i bilo na Vracaru!(nismo dzabe dobili cak 7 zutih kartona)

Trazili smo da se da prilika mladim igracima!(Pavlovic ce biti proglasen za Vosinog igraca kola u Vojinoj akciji i to glasovima navijaca)

Cak je i vecina igraca javno rekla da su zadovoljni njegovim radom i da je uneo pozitivne novine u igri!

pa i na zvanicnom sajtu navijaca Vose na pitanje da li podrzavate ostanak Djumija rezultat je 21 za da i 2 za ne!
Problem u ovom trenutku nije trener nego nedostatak novca!Pa u ovom trenutku nista ne bi uradili ni Arsen Venger i Kapelo zajedno!

I neznam stvarno ko si ti da Djuricicu uskoro kazes "putuj igumane" :?:

Nemam nista licno protiv nikog odavde,ali ovako ja shvatam ovu situaciju!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

hmmm

Post by van der iV a.k.a Totti »

E moj prijatelju,da si ti neciji prijatelj ne bi mu pretio i ne bi ga vredjao.Meni nije jasno,ALO LJUDI Ceda Djoincevic-pa to je covek koji nam je upropastio igru i tim!!!Pa najbolje da vratimo i Bekvalca pa da se ugasimo sto brze.Mislim da ni jedan trener ne bi napravio neki rezultat.Ljudi shvatite mi imamo 2 ili 3 boda na gostovanjima za celu polusezonu,a kuci igramo skoro sve 3 za 3.Djuricic je bar posten i otvoren prema nama navijacima i po meni je jedan od boljih trenera u zadnjih pet godina.Dajte coveku samo postenu sansu,raznima ste davali i vise nego sto je trebalo-ja kazem 8 kola pa suma sumarum predhodnog!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Dejane,u stalnoj raspravi sam sa trenerom,jer ne mogu da slusam filozofiranja i praznu pricu a da gledam borbu za opstanak i ne daj boze ispadanje iz lige.I ja sam za to da igramo napadacki ali nisam za to da izgubimo 80% utakmica.Sto se tice zadovoljstva igraca trenerom,kazi mi da li si ikada otkad pratis fudbal i citas o trenerima cuo ili procitao da je neki igrac ne zadovoljan pripremama ili trenerom.Nikada.Stalno slusamo fraze tipa:nikad,bolji rad,nikad bolje pripreme.Sto se tice misljenja van der iv a.k.a.Totija u potpunosti se slazem sa njim.Ceda nije moj predlog vec samo prenosim razmisljanja kod pojedinih ljudi u vodjstvu kluba.A sto se tice davanja sanse on je sam sebi daje.Neka obezbedi opstanak u prvih pet-sest kola i onda ce na miru moci da gura svoju igru i svi ce mo mu aplaudirati.Ali njegova igra je do sad dala sami znate kakve rezultate.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Moram da ti kazem da pratim fudbal i da je bilo jako puno slucaja da igraci nisu zadovoljni pripremama ili radom trenera!Da sad ne nabrajam sve ali evo neki:Pandijani,Panuci,Casano,Gavrancic(inac moj dalji rod) to je sve u poslednje vreme...A i po nasoj ligi ima brojnih slucajeva ali se ovde to uvek nekako zataskava.Imas nekih primera i u danasnjem Zurnalu manjih klubova...

A sta bi trebalo da trener govori,bice dobro ako ostanemo u ligi,ili slicno?
I da li je to tvoja jedina zamerka Djuricicu zato sto je ambicozan?Jos jednom ponavljam nije problem u treneru(cak imamo i zavidan igracki kadar)ali dzabe sve kada nema prokletog novca...
Pa i Belic je u izjavi pre prvenstva za trece poluvreme rekao da ipak oni svi igraju fudbal zbog para (ko nemisli tako ili laze ili je lud...)
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Pojava poluinteligencije na svim nivoima najteze je zlo koje moze da snadje jedan narod. Poluinteligencija nisu samo oni koji nisu bili sposobni da zavrse odredjenu skolu, vec i oni koji su je zavrsili, ali ostali bez kulturnog obrazovanja i moralnog vaspitanja.
Ti ne iznosis zakljucke, nego stalno zakljucujes!
Trazis od mene da obezbedim opstanak do 6 kola, to ne moze da garantuje ni Kapelo, jer do 6 kola opstanak ce obezbediti Partizan i Zvezda.Ponovo te pitam: Sta je sa fizickom pripremljenoscu Vose, sta je sa Pavlovicem, nemoj me terati da prelistavam po postovima. Da li su se igraci probudili posle Antalije? Posto sve znas zasto ne kazes sta je Dundjerski rekao gospodinu Ridjosicu o treneru?
JA FUDBAL VOLIM U SEBI A TI SEBE U FUDBALU.ZNAM KO SI I UBRZO CU TI TO I POKAZATI!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Dejane,mislio sam na nas klub i nase prvoligase.Treneru necu da ulazim u van fudbalske teme sa tobom jer im ovde nije mesto.Sto se tice prelistavanja postova nadji onaj gde si obecao ove godine napad na kup UEFa a dogodine na titulu.A sad mi pricas da nemozes da garantujes opstanak.Ti si samo jedan u nizu prodavaca magle a ko voli da je kupuje neka kupuje ja necu.Tvoji dosadasnji rezultati u klubu mi sve govore i sve mi je jasno.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Prijatelju, ne shvatam toliku nervozu i zurbu da se smeni trener, pre nego sto ga vidimo na delu u Novom Sadu?Takve namere mi ne izgledaju bas prijateljske.
Drugo, nisam siguran da si, bas dobro protumacio ..pucaj igumane,, ispravljajuci ga u original ,,putuj igumane,,.Nekad se napravi modifikacija poznatih izreka da bi se u nekoj situaciji ubedljivije odslikala misao.Nisam portparol Duricica da tumacim njegove izjave, vec sam ja to tako shvatio.

Ljudi , u subotu dolazi Zeleznik, a mi se bavimo grbom, stadionom, trenerom.Dajte neku akontaciju igracima, sto pre.Vec sutra.Pa u neciju kucu kad se ulazi donese se bar kafa, a ne u Upravni odbor.Ako nemate ni za kafu, nemojte ni ulaziti.Pozdravte domacina...,,izvinte zurim,,.Ja sam u tom pravcu shvatio i izjavu Deje Govedarice.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Malo pre sam ustao, citam PRIJATELJEVE postove pa sam se uplasio da nisam prespavao mesec dana. Ovakve price cemo moci da pricamo posle prvih 6 kola a ne sigurno posle prvog. Nek teren prica,najlaksa je stvar oterati Djumija ako kola krenu nizbrdo! Posle Obilica mogu slobodno da kazem da sam gledao 15 minuta igre kako Vojvodina treba da igra.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Neznam o kakvim dosadasnim rezultatima govoris,kada je odigrano tek jedno kolo :!: :?:
Ako racunas pripremni period to je nesto drugo,seti se malo i grobarski rezultata u Antaliji a evo gle dokle su dogurali u kup uefa!

SVAKO ZASLUZUJE SANSU!Mislim da bi trebali da je ukazemu i gospodinu Djuricicu pa cemo videti da li ce je iskoristiti i po tome dalje donositi odluke...
Sada je najvaznije da sve rasteretimo suvisnog pritiska i svom snagom napadnemo Lavove pa sta bude nek bude!
Vazno je da svi budemo uz klub i zajednickim snagama mu pomognemo u ovoj teskoj situaciji!

Nemojmo vise vrsiti pritisak ni na koga,Prijatelju tebi hvala za uvek tacne i brze informacije,ali odavno si rekao da si dao tvoj poslednji post o treneru,a vama gospodine Djuricicu zelim puno srece i uspeha protiv Zeleznika(nadam se da opet nece biti kradje od strane sudija) :!:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Opstanak garantujem ali ako bi ga obecao u prvih 5-6 kola onda bi bio stvarni prodavac magle.Bas me cudi da ne komentarises FIZICKU PRIPREMLJENOST VOJVODINE.
Stalno pricas da te je najvise iznerviralo to sto se ja hvalim.To znaci da se nisam pojavio na Forumu da bi bilo sve u redu.Pa PRIJATELJU i da odem iz Vojvodine ja cu ostati clan ovog Foruma.(Za Vosu do groba).
Na tvoju zalost Cvetko Ridjosic mi je dao danas podrsku kakvu nikada u zivotu nisam dobio.Pa i neka me posle smeni ali neka sam doziveo da cujem ovo od jednog Direktora.
Snaga jednog kluba je u tome da nema insajdere.Istinu mozes prenositi i preko privatnih poruka.Mislis da mozes da manipulises ovim ljudima koji su pametniji i od Tebe i od Mene.
P.S. Uhvati me jeza kad pomislim sta bi bilo da se nisam prijavio na Forum i pustio Tebe da me cerecis kako tebi odgovara.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

@Djumi
Ja Vas molim da vise ne odgovarate na Prijateljeve napade i da paznju vise usmerite paznju na predstojece utakmice.
Kao sto vidite on je usamljen u napadima na Vas, a razlozi za to su izgleda negde van terena.
Ali njegova igra je do sad dala sami znate kakve rezultate.
Ovako ni arkan nije govorio
UPRAVA NAPOLJE!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Podrska od direktora je podrska od Dundjerskog.To si sam rekao.A vencani kum Dundjerskog je Mudrinski.Da ga slucajno ne poznajes.Iskreno sretno protiv Zeleznika.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Opet zamenjujes teze namerno..Vise necu odgovarati na tvoje pisanije jer konstantno zakljucujes a ne iznosis zakljucke.
Zakljuci-zasnovanost na cinjenicama.
Zakljucivanje-oblik misljenja,sud.

P.S.Mudrinskog sam trenirao u Cementu i izuzetno ga cenim.Steta sto nije malo maldji!Nemogu da verujem da toliko lose misljenje imas o Dundjerskom(pa Ljube ima svoju glavu).Znam da ga veoma dobro poznajes.
[/i]
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

ALOOOOO LJUDIIIII!!!!!!!

Post by slavko »

Ja ne znam sta je sa vama svima !??? Prijatelju,batali sad...nek je prodavac magle....Dajte Djumiju 5 kola da pokaze sta zna...Ako budemo u zoni ispadanja,ispada i Djumi iz kluba,ako budemo 5-6 mesto,Djumi stisak ruke -SVaka CAST!!! Trenutna situacija u klubu je teska...Ajmo malo da se okrenemo tome....Ne prepirke,ko koga poznaje,kome je Mudrinski kum...Je*i ti to...Onda si i ti Prijatelju prodavac magle...Ajmo malo ozbiljno!!! Ne mozete se ni jedan ni drugi na zvanicnom forumu kluba napadati medjusobno i ubijati u pojam sve one koji se tu nadju. Uz duzno postovanje SVIM UCESNICIMA,ja sam ovo morao da napisem!!!
Licne 'obracune' ostavite za napolje,ovde treba da se pise u interesu VOjvodine!!! Ko je prodavac magle -videcemo za Mesec dana...DO tada ce sve biti mnogo,mnogo jasnije...
Pozdrav! :? :? :x :x :x :evil: :evil: :evil: :roll: :roll:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Evo ti zakljucak.Mudrinski ti je dobar prijatelj,sa kojim se cujes svaki dan i od koga si trazio da utice na Ljubeta da te podrzi.A kum nije dugme.I ja sad odustajem dok frka oko utakmice sa Zeleznikom ne prodje.
Locked