Pitajte Đumija

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sta je sa Todicem i Cilinsekom?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Todic i Cilinsek su licencirani za takmicenje.Todic trenira desetak dana i nije bilo rezona uvrstiti ga u tim.Cilinsek ceka odgovor iz inostranstva i neznam sta se desava ali redovno trenira.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Za trenera

Post by van der iV a.k.a Totti »

Hvala na brzom i detaljnom odgovoru,samo vas molim:Ne uvodite nikad Marka,ako hocete da damo gol!!Ozbiljan sam. 8)
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Re: Milan Djuricic

Post by Stoik »

Djumi wrote:Cilinsek ceka odgovor iz inostranstva i neznam sta se desava ali redovno trenira.

Zar Cilinsek nije jos nista dogovorio sa poljskim Groclinom(mislim da se tako zove ekipa koja je 3. u poljskom sampionatu)?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Nazalost po svemu sudeci Dejanu Govedarici je dosta svega!Kako pise u zurnalu bolestan je i narednih par dana nece trenirati a posle toga ce doneti odluku sta dalje!Kaze i od nove uprave dobijaju samo prazna obecanja tipa:strpite se jos malo,bice para...Deki jos kaze da mu je zao mladih momaka koji bukvalno nemaju para za zivot i pita se onda kako neko pored takvih problema da se skoncentrise na treninge i utakmice?Rekao je jos da ako ovako stanje ostane u klubu da ce dici ruke i od Vojvodine i od fudbala.Jer kako kaze "neznam,ovo vise nema nikakvog smisla"!

Zaista mislim da bi bilo jako lose kada bismo izgubili naseg vodju na terenu!

Da li trener moze nesto vise oko ovog da nam kaze?Ovo ce sigurno negativno na psiholoskom planu uticati pred vazan mec sa Zeleznikom,ali sta mozemo kada nemamo para...
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Dejan Govedarica je stvarni vodja ovog tima. Mislim da je dao izjavu revoltiran rezultatom utakmice na Vracaru. Vojvodina ne sme da dozvoli da jedan takav as zavrsi karijeru na ovakav nacin.
Mislim da ovo nije smelo da izadje u novinama a da prethodno to nije rekao ljudima koji su preuzeli vodstvo kluba (ako nije rekao).
Naravno da bi se to odrazilo negativno na nas tim i iskreno mislim da ce Dejo dobro razmisliti i uraditi ono sta je najbolje za Vosu.
Jos u Antaliji sam pisao o novcu kao vrlo vaznom faktoru za stvaranje atmosfere u Timu. Ali novac ne sme biti presudni faktor. Da li nam je mozda neko branio da uzmemo premije protiv Obilica?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Djumi,moze li ova ekipa Vose kakva je trenutno na okupu da do kraja prvenstva napravi seriju od 5 (PET) pobeda za redom,bez obzira od kog do kog kola i bez obzira na raspored???
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Ova ekipa ima kvalitet da napravi seriju od 5 pobeda.Dali ce napraviti ne zavisi samo od tima.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Treneru,evo mene opet.Citam sta pises i neverujem ocima.Pa koga mi da pobedimo sa ovim timom pet puta uzastopno?Izaberi pet vezanih utakmica,od kad hoces i kazi mi da necemo biti porazeni nijednu i skidam ti kapu.Moras da mi objasnis sta znaci ono da nam pobede ne zavise od tima.Pa od cega pobede zavise Barseloni,Realu,Celziju? Prestani da se bavis teorijama zavere vec ako mozes nateraj i naredi igracima da igraju fudbal i pobedjuju.Ako ne mozes,znas sta te ceka.Ionako se Ceda Dzoincevic zagrejava.Nemoj misliti da te plasim,samo ti prenosim razmisljanja iz rukovodstva.Sto se tice Dejana Govedarice da li si siguran da je revoltiran rezultatom na Vracaru.Bojim se da je revoltiran vodjenjem ekipe,podcenjivanjem igraca i mesanjem ne kompetentnih,tamo gde im nije mesto.On je jedan od retkih koji ne mora da polaze racun za svoje misljenje prolaznicima kroz klub(koji samo odlaze i dolaze i nista bolje ne donose),a on placa termine u balonu da bi klub mogao trenirati.Ne sumnjam da je i ovaj potez napravio u interesu kluba.Mozda nesto i pokrene sa mrtve tacke.E da nam je vise Dejana ne bi klub bio na ovako niskim granama.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ja sam drugi :D :!:
Malo sale nije na odmet :wink:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Prijatelju neznam stvarno o cemu pricas.Dali bi mogao da budes jasniji.I jos nesto da te pitam:Dali si Ti potparol Dejana Govedarice?
On je izrazio svoje nezadovoljstvo u dnevnoj stampi.Nemoguce je da se ne boji da napadne novu upravu a trenera nesme.Cedi Djoincevicu zelim sve najbolje u zivotu i radu!Nesto sada ne spominjes da je ekipa fizicki nespremna a to ti je bio glavni argument u izvestajima sa priprema u Antaliji.Zato prijatelju neka si ti meni ziv i zdrav i pucaj Igumane!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

U ovaj tim verujem (mozda je to moja greska).Ako jeste onda mi i nije zao da odem.Pa pricao si da deca iz podmladtka nemogu da igraju.Dali si gledao Pavlovica?
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

PRIJATELJ wrote:Moras da mi objasnis sta znaci ono da nam pobede ne zavise od tima
Ja imam primer:"gospoda" sa Cetinja koja su sudila utakmicu Obilic - Vojvodina.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

limanfkv wrote:
PRIJATELJ wrote:Moras da mi objasnis sta znaci ono da nam pobede ne zavise od tima
Ja imam primer:"gospoda" sa Cetinja koja su sudila utakmicu Obilic - Vojvodina.
I ja imam primer:Rajo Bozovic u lozi sa Cecom
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Treneru,nisam niciji potparol,pogotovo legendi Deji Govedarici.On je sam dovoljno,VELIK i pametan da mu ne treba moja malenkost da kaze sta misli.Molim te nemoj da pricas nebuloze da sam ja rekao da igraci iz naseg podmlatka ne mogu da igraju.Bas naprotiv,rekao sam da ne treba dovoditi boraniju od pojacanja da bi njima zauzimali mesta zbog privatnih interesa.Posto si danas bio u klubu,cuo si da ostajes do daljnjeg jer su bile price da odletis jos ove nedelje,ali niko nece da uzme krompir koji si ti usijao.Ali isto znam,da ne pobedis li Zeleznik, u nedelju si bivsi trener.Ali sta tebe briga za to, tebi je bitno da ti u kartonu pise da si bio trener Vojvodine a to sto ce mo mi cviliti zbog toga,koga briga.A za ono tvoje pucaj igumane,kod nas se kaze putuj igumane i nadam se da cu ti to uskoro reci.
Locked