Navijaci cistili sneg sa terena!

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Navijaci cistili sneg sa terena!

Post by Владика »

Preuzeto sa Red-Firmovg foruma
Izgleda da u ovom klubu tesko ko ispunjava svoje obaveze.Danas sam se zatekao na Veterniku kada su bez ikakvog znanja poceli da se skupljaju navijaci.Pokrenula se akcija ciscenja jednog od terena na Veterniku.Od kako su se vratili sa priprema igraci Vojvodine nisu jos osetili loptu i ko god da je dosao na ovu ideju ona je sa moje strane bila oberucke prihvacen.Necu pogresiti ako kazem da je u akciji ucestvovalo 20 ljudi,koji su dva i po sata u prilicno dobroj atmosferi uklanjali marljivo sneg sa terena.Pomoc u vidu lopata pristigla je od novog predsednika Skupstine kluba Zorana Mihajlovica,koji je inace i predsednik Upravnog odbora JKP "Gradska cistoca".Iako nije bilo dovoljno vremena da se postigne glavni cilj - osposobljavanje terena za normalno funkcionisanje,pokazana je dobra volja novih clanova Skupstine.Siguran sam da bi se danas okupio veci broj ljudi na Veterniku da su svi na vreme bili informisani,pa molim organizatore ukoliko se ova akcija nastavi da se ta informacija na vreme dostavi preko jednog od foruma,kako bi svi bili obavesteni.
Svaka cast momci koji su zasukali rukave i pomogli fudbalerima(zasto se i oni nisu latili lopata?) da treniraju normalno.Sto bi rekli komunisti ko ima ovakvu omladinu ne treba da se brine za buducnost!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sa jedne strane,sasvim OK potez navijaca,ali sa druge... (hoce li navijaci i svece drzati,da bi igrali nocne utakmice) nadam se da ste ukapirali,sta sam hteo reci?

p.s.ajd se onda iskupimo i cistimo nemocnima i penzionerima...
Guest

Post by Guest »

'Ajde da vidimo bas koliko ce igraci to umeti da cene, taj gest navijaca. Nek se pokazu na Vracaru.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Lepo od navijaca, ali kako cujem sad treba neko da sushi teren, posto je sunce dobro istopilo sneg.

ps. ovo je 1000ti post, ziveli!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked