Tko je zapravo g. Dubroja?

Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Tko je zapravo g. Dubroja?

Post by Brane »

Pitanje iz naslova je pre svega odraz moga nepoznavanja materije. Cini mi se da se doticni gospodin eksponira taman onoliko da se moze svatiti da ili ima "velike makaze" ili blefira najstrasnije. Posto ne znam ama bas nista o coveku (a voleo bih da znam) bilo bi mi drago da neko kaze nesto vise. Evo, ja cu poceti od onoga sto znam da g. Dubroja NIJE:
- nije navijac Vojvodine. Covek je na novogodisnjem koktelu ladno rekao da je veliki zvezdas i ostao ziv. Niko ga nije opalio po onoj seljackoj celendri a verovatno su se mnogi kiselo nasmejali.
- nije ni gospodin covek. Preslusao sam vise puta onaj njegov govor sa pomenute svecanosti i sve nisam mogao da verujem da ne moze da sastavi par prosto-prosirenih recenica.
- nije ni prijatelj lokalnom doajenu sportskog novinarstva te ga je ovaj zesce opljuvao jednom prilikom u svom clanku u Dnevniku

Dakle, ko je g. Dubroja?
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Dodjos iz Hrvatske i vlasnik karin komerca !
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

vadi pesak iz Dunava (izmedju ostalog) na kraju doline lopova
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Eto sad dileme!
Dal ga vratiti u 'rvacku il u Dunav???
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Vratiti ga u Hrvatsku i to kroz Dunav :lol: !
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

To je ciganstina koju po kratkom postupku treba oterati kao i onu dvojicu!
Napred Voso!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

A odakle se on stvorio u klubu? Bata ga doveo, neko drugi ili sam dos'o?
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Gosn,Dubroju je doveo Bata kao i sve koji su sa necim pomogli izgradnju Veternika.On je iz Benkovca i jedan je od retkih muskaraca iz tog kraja koji sme da ode tamo.Znaci nije bio u borbama vec je odmah zapalio u nas N.Sad.Prica se da ima veze u sluzbama DB obe drzave.Pozdrav
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Tko je zapravo g. Dubroja?

Post by Djumi »

Brane wrote:- nije navijac Vojvodine. Covek je na novogodisnjem koktelu ladno rekao da je veliki zvezdas i ostao ziv. Niko ga nije opalio po onoj seljackoj celendri a verovatno su se mnogi kiselo nasmejali.
A sto bi ga udarali kad tamo ima jos onih koji su veliki zvezdasi :oops:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Jer gosn Dubroja onaj cika sto ima u svom posedu bagere i buldozere koji mogu da ruse zidove?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Srbenda,i to ne obicne zidove,vec zidine i bedeme.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Re: Tko je zapravo g. Dubroja?

Post by van der iV a.k.a Totti »

Djumi wrote:
Brane wrote:- nije navijac Vojvodine. Covek je na novogodisnjem koktelu ladno rekao da je veliki zvezdas i ostao ziv. Niko ga nije opalio po onoj seljackoj celendri a verovatno su se mnogi kiselo nasmejali.
A sto bi ga udarali kad tamo ima jos onih koji su veliki zvezdasi :oops:
Mudro zbori Djumi!!!Samo je velika sramota sto je to tako!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Tko je zapravo g. Dubroja?

Post by Brane »

van der iV a.k.a Totti wrote:
Djumi wrote:
Brane wrote:- nije navijac Vojvodine. Covek je na novogodisnjem koktelu ladno rekao da je veliki zvezdas i ostao ziv. Niko ga nije opalio po onoj seljackoj celendri a verovatno su se mnogi kiselo nasmejali.
A sto bi ga udarali kad tamo ima jos onih koji su veliki zvezdasi :oops:
Mudro zbori Djumi!!!Samo je velika sramota sto je to tako!
To je svakako velika sramota ali ne smeta meni to sto ovaj balvan navija za cigane nego sto to javno prica. Ipak, posto klub nije amatersko drustvo (ili jeste) ljudi moraju da paze sta pricaju. Niko ne moze da se natera da navija za Vosu, bio on igrac ili funkcioner, ali ako je iole normalan covek nece reci da navija za nekog drugog a radi ovde. I to ne bilo koga drugog.
Kako ce od igraca da se zahteva profesionalizam kad clan upravnog odbora pisa po klubu na novogodisnjem koktelu. Taj ili nema mozak ili misli da je toliko zaduzio klub da moze da sere kol'ko hoce.
Ne mogu da zamislim situaciju gde neki menadzer u npr. Mercedesu izjavi da on licno ipak preferira Audija :!: Ili neko iz Lacija kaze da je od malih nogu sentimentalno vezan za Romu :-) Njega bi sutra zakopali pravo na centru terena.
Jebi ga, valjda ce se i to vremenom promeniti. Vidljivo je da se stvari krecu na bolje pa se nadam da je to samo pitanje vremena.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Tko je zapravo g. Dubroja?

Post by Radoye »

Brane wrote:Ili neko iz Lacija kaze da je od malih nogu sentimentalno vezan za Romu :-) Njega bi sutra zakopali pravo na centru terena.
Vidis, ti u Laciju znaju s kim imaju posle i da im se tako nesto stvarno moze i desiti (ne da moze nego bi se sigurno i desilo u organizaciji navijaca) pa ako mozda i gotive neki drugi klub vrlo dobro paze da im se ne omakne to i da kazu. A i ovi nasi kanda dobro znaju s kim imaju posla i da im se tako nesto od Vosinih navijaca ne moze nikad desiti, zato se i ponasaju tako bahato, rade sta hoce i pricaju svasta...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

kuzma liman wrote:Dodjos iz Hrvatske i vlasnik karin komerca !

E pa nije dodjos iz Hrvatske nego izBosne primitivac kakvog u zivotu nisam video a tek sin mu njegov....
I Bog je Slaninar...
Locked