Traka i poštovanje - KAPITEN

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by ssnigd »

U ovoj ekipi ne vidim nikoga sa liderskim sposobnostima. Nekoga kome kome veruju, da ce ih povuci dalje.
Ovo sa Zukicem deluje jako neozbiljno.
Jedino Lazarevic mi ima taj stav
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Stexman »

Ako se Meda vrati onda nema dileme! :lala:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by gospodinFKV »

Nema ovaj tim igraca za traku, nazalost.

Traka zahteva da budes lider, da budes glasan, da budes autoritet, da stitis ekipu, da budes alfa, ali i da znas kada da podviknes, a kada da poguras.
To je bio Drincic, ali ne i Rockov, da budem iskren, koliko god on bio sjajan momak. Drincic je enciklopedijski primer kapitena. Meda isto.

Nama je 90% tima zeleno i/ili flegmaticno. Sve same bete.

Ja bih je dao Veljku Simicu, posto nekome vec moramo. Iskusan je, prgav je, dobar je igrac. Nije glasan, ali mi deluje da jeste autoritet.
Lazarevic je jak kandidat zbog partija, ali nema to prisustvo na terenu koje traka zahteva. Potencijal postoji, i neretko traka da zavrsni pecat i stvori kapitena, tako da bih mozda prosirio moj izbor na Simica ili Lazarevica u trenutnom sastavu.
Nikolic je tek dosao, a i svi znamo da ga bije glas da je smrt za svlacionicu. Takvoj licnosti ne bi smela zapasti traka.
Stevanovica ne volim, jer ga ne cenim kao igraca i voleo bih da je na izlaznim vratima, ali kad pricamo o kvalitetima za kapitena, da mu se sutra stavi traka oko ruke, rekao bih da ima smisla donekle, u odsustvu prave licnosti. :cheers:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Krle »

To je to otprilike. Simić na terenu pošteno zarađuje platu, sad, kakav je van njega, ne znam.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Voja »

Za mene dilema ovde ne postoji,al opet to je samo moje misljenje,verovatno u klubu postoje parametri za izbor kapitena.
U sledecoj sezoni kapiten bi mi bio Veljko Simic.
U trubulentnoj sezoni i slabom timu uvek je dao svoj maksimum,imao vise nego korektan odnos prema nasem dresu,bio je IGRAC SEZONE po izboru navijaca,a valjda i ta titula daje neki kredibilitet,jedini je koji je vukao ekipu napred,a ubedjen sam da ima postovanja i od strane sudija.Kada se tome dodaju Zbiljiceve reci da ce Vosa biti sastavljena samo od onih kojima je Vosa u srcu,zelim da verujem da je tako i sa Veljkom (da nas je zavoleo kao sto nas je zavoleo Mario Djurovski,vidi se to u onom njegovom intervjuu sto sam kacio )i zaista bi mi bilo drago da ponese kapitensku traku. A zamenik da bude neko od mladjih,tipa Neskovic,Topic,Bjekovic... u zavisnosti ko je u tom momentu na terenu.
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by slanobarac »

Ja takođe nemam dilemu. Nemamo nekog mega igrača za tu čast ali izdvaja se Devetak. Čak je po meni i S. Đorđević zaslužio više od V. Simića.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Turija »

Izgleda da se isprofilisao novi kapiten Vose, po misljenju navijaca?

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/raz ... orav-20-06

OK je momak Veljko Simic.

Stefan Djordjevic, a mozda i Nikola Simic (igrac sa najduzim seniorskim stazom u Vosi) su u najuzoj konkurenciji za kapitensku traku po vecinskom misljenju forumasa.
E sad, sa Nikolom Simicem i kapitenskom trakom, moze biti problem ko je prvi golman Vojvodine u narednoj sezoni?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Milan »

vitasu pored trake skinuti i dres! Da ga nikada više ne obuče!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by rykerfcv »

Nazalost nama i kapiten postaje problem.
Nema niko od nasih momaka koje mogu da gledam kao kapitena.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by 021 »

Milan wrote: Fri May 19, 2023 8:24 pm vitasu pored trake skinuti i dres! Da ga nikada više ne obuče!
Njegov najveći doprinos Vojvodini je onaj promašeni penal u Nišu, u finalu Kupa, dok je igrao za crnog blizanca.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by slanobarac »

Baš će biti interesantno uporediti pisanja o pojedinim fudbalerima iz kola u kolo. Od sjaja do očaja i natrag. Ili ljudi ne mogu dobro da procene kvalitet ili igrači lutaju u formi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Milan »

Ili neko opsuje svoje navijače i sam sebi zatvori vrata…
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by ssnigd »

slanobarac wrote: Fri May 19, 2023 9:47 pm Baš će biti interesantno uporediti pisanja o pojedinim fudbalerima iz kola u kolo. Od sjaja do očaja i natrag. Ili ljudi ne mogu dobro da procene kvalitet ili igrači lutaju u formi.
Covek se posle crvenog kartona raspravlja sa navijacima na zapadu i trazi kavgu, nakon toga se i mali Vukcevic nadovezuje. Sut karta odmah.
Jesu li makar poslali izvinjenje navijacima, pa da pokazu barem malo osecaja odgovornosti? Nisu.
Zato, mrs iz kluba!!!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Duplof »

To je to jedinstvo o kojem Zbiljić toliko priča...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by čeda_maraš »

Zaista ne mogu da verujem na osnovu čega je Vitas dobio traku.Djordjevića rodjenog Novosadjanina nema u timu,zvanično mi ne znamo zašto.Ako fudbalerima treba pokazati kakav treba da im je odnos prema dresu koji nose,neka puste jučerašnji snimak rukometaša sa partizanom pa će im sve biti jasno.U njihovom grotlu sa sramnim navijanjem i vredjanjem,što su mediji preneli kao sportsko navijanje a utakmica je bila za prekid dok se ne isprazni tribina.Bez četvorice igrača i glavnog trenera momci su ostavili srce na parketu i treba im se duboko pokloniti.SVE ČESTITKE RUKOMETAŠIMA VOŠE ZA 10 UZASTOPNU TITULU i putokaz fudbalerima šta je zajedništvo,za mnogo manje para.
Post Reply