Traka i poštovanje - KAPITEN

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
dominik
Posts: 24
Joined: Tue Nov 12, 2013 6:07 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by dominik »

kapitenska traka ide detetu vojvodine radoja zamenik poletanovic
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by salefkv »

Danas je odlučeno da kapitensku traku Voše u nastavku sezone ponese štoper Igor Đurić, dok će njegovi zamenici biti Marko Poletanović i Nemanja Radoja.
http://novinenovosadske.rs/igor-duric-n ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Salvador »

salefkv wrote:
Danas je odlučeno da kapitensku traku Voše u nastavku sezone ponese štoper Igor Đurić, dok će njegovi zamenici biti Marko Poletanović i Nemanja Radoja.
http://novinenovosadske.rs/igor-duric-n ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mislim da je ovo dobra odluka.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Turija »

Salvador wrote:
salefkv wrote:
Danas je odlučeno da kapitensku traku Voše u nastavku sezone ponese štoper Igor Đurić, dok će njegovi zamenici biti Marko Poletanović i Nemanja Radoja.
http://novinenovosadske.rs/igor-duric-n ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mislim da je ovo dobra odluka.
Slažem se.
Đurić zbog godina i staža, a i sigurno ostaje u Voši, dok za dvojicu naših mladih igrača, ostanak je pod velikim upitnikom (do poslednjeg dana predstojećeg prelaznog roka).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Voja »

Djuric je jedan od retkih igraca kod kojeg sam omasio u proceni.Bio sam ubedjen da ce biti eventualno za klasu slabiji od Vidica :) ,al eto priznajem... pogresio sam. E sad,sto se kapitenske trake tice,mislim da kapiten treba da ispuni vise uslova,da ima kvalitet na svim poljima,autoritet,imidz,pojavu,da je respektovan od strane saigraca,da ima manire,da je odan klubu.... realno mislim da trenutno nemamo igraca u timu koji ispunjava sve uslove.Igor je medju igracima koji ispunjavaju vecinu uslova,ali ne i sve.

Smatram da kapiten Vose mora i vizuelno biti poznat javnosti,da se zna koga predstavlja... a vi sada pokusajte zamisliti nase fudbalere u civilnoj opremi i pokusajte se zapitati koliko bi povrsnih ljubitelja naseg fudbala prepoznalo te iste igrace kao igrace Vojvodine? U ovom trenutku smatram da bi Djuric odneo ubedljivu pobedu i iz tog razloga se slazem sa izborom kapitena.

I po meni mozda i najbitniji detalj... nadam se da ce kapitenska traka uliti Djuricu dodatnu dozu samopouzdanja i napokon da prebaciti u visu klasu igraca. Mozda je bas to detalj koji mu nedostaje :cheers:
Image
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by gardista »

Voja wrote:Djuric je jedan od retkih igraca kod kojeg sam omasio u proceni.Bio sam ubedjen da ce biti eventualno za klasu slabiji od Vidica :) ,al eto priznajem... pogresio sam. E sad,sto se kapitenske trake tice,mislim da kapiten treba da ispuni vise uslova,da ima kvalitet na svim poljima,autoritet,imidz,pojavu,da je respektovan od strane saigraca,da ima manire,da je odan klubu.... realno mislim da trenutno nemamo igraca u timu koji ispunjava sve uslove.Igor je medju igracima koji ispunjavaju vecinu uslova,ali ne i sve.

Smatram da kapiten Vose mora i vizuelno biti poznat javnosti,da se zna koga predstavlja... a vi sada pokusajte zamisliti nase fudbalere u civilnoj opremi i pokusajte se zapitati koliko bi povrsnih ljubitelja naseg fudbala prepoznalo te iste igrace kao igrace Vojvodine? U ovom trenutku smatram da bi Djuric odneo ubedljivu pobedu i iz tog razloga se slazem sa izborom kapitena.

I po meni mozda i najbitniji detalj... nadam se da ce kapitenska traka uliti Djuricu dodatnu dozu samopouzdanja i napokon da prebaciti u visu klasu igraca. Mozda je bas to detalj koji mu nedostaje :cheers:
Читам ових дана све што се напише, не стижем да се огласим. Наравно да имам свој став.Ево, ово је тема која ме је мало више провоцирала. Не улазим у расправу да ли је Игор добар или није (за мене јесте), да ли је за класу иза Видића( мени Видић није ништа посебно), али морам да се осврнем на визуелну препознатљивост нашег капитена. Ко је препознавао Вулићевића, какав је то он играч био, какве су га људске врлине красиле??? Зар се заборавља да четири године није знао да центрира, да је био бескористан у нападу, зар се заборавља како је пљувао по навијачима листом када се огласио саопштењем у медијима и рекао шта мисли о нама? Он ће Војводини недостајати само толико јер у овом тренутку немамо спремну алтернативу по десној страни. И још нешто, не треба кукати ни за ким ко је отишао. Овде није прича о љубави него о новцу, а и да јесте - за љубав се не моли! Верујем у клинце, не морају да освоје Куп, и претходне генерације нису па ником ништа. Не морају да изађу ни на ино сцену, ништа не морају.Само морају да воле тај дрес макар толико колико и ми овде на форуму, на трибинама...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by gospodinFKV »

Voja wrote: E sad,sto se kapitenske trake tice,mislim da kapiten treba da ispuni vise uslova,da ima kvalitet na svim poljima,autoritet,imidz,pojavu,da je respektovan od strane saigraca,da ima manire,da je odan klubu.... realno mislim da trenutno nemamo igraca u timu koji ispunjava sve uslove.Igor je medju igracima koji ispunjavaju vecinu uslova,ali ne i sve.
Enver :!:

Lider, motivator, 101% sebe da na utakmicama, medju najiskusnijima je, paljevina, ali ne i mentol kao npr. trajkovic...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:
Voja wrote: E sad,sto se kapitenske trake tice,mislim da kapiten treba da ispuni vise uslova,da ima kvalitet na svim poljima,autoritet,imidz,pojavu,da je respektovan od strane saigraca,da ima manire,da je odan klubu.... realno mislim da trenutno nemamo igraca u timu koji ispunjava sve uslove.Igor je medju igracima koji ispunjavaju vecinu uslova,ali ne i sve.
Enver :!:

Lider, motivator, 101% sebe da na utakmicama, medju najiskusnijima je, paljevina, ali ne i mentol kao npr. trajkovic...
Iskreno.... meni jos uvek kada neko kaze Enver Alivodic nekako mi prva asocijacija Novi Pazar!!! Mislim da bi trebalo da prodje jos koja godina pa da Enverovi nastupi iz Novog Pazara izblede. Da se razumemo,nista lose (posto je sada hit pogresno shvatati tekst koji citamo,pohvalno ga je i desifrovati :mrgreen: ) o Enveru,nego je jednostavno njegov trag tamo jos uvek veci nego kod nas. Kao kad bi npr.neko sada rekao Kizito... 90% ljudi bi prvo pomislilo na Vosu iako znamo gde je Kizito igrao jos.Tako i sa Enverom,jos uvek ga nekako ne dozivljavam u fulu :)
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Stexman »

gardista wrote:...Само морају да воле тај дрес макар толико колико и ми овде на форуму, на трибинама...
Ovo je poenta celog topika o kapitenu! Kao i uvek gardista pogadja sustinu.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Chana »

gardista wrote:...И још нешто, не треба кукати ни за ким ко је отишао.
Овде није прича о љубави него о новцу, а и да јесте - за љубав се не моли!
Верујем у клинце, не морају да освоје Куп, и претходне генерације нису па ником ништа.
Не морају да изађу ни на ино сцену, ништа не морају.

Само морају да воле тај дрес макар толико колико и ми овде на форуму, на трибинама...
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Koja si Ti legenda, druže moj...
101% moje mišljenje - posebno ovo gore...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Stefke »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4477/ ... cackog-sna" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Turija »

Izvor Dnevnik:
Офсајд је, чини ми се, постојао, али тиме више не желим да се бавим. Утакмица је одиграна, изгубили смо и није мој посао да се бавим коментарисањем суђења, нити то желим да радим. Иако је постојала недозвољена позиција Матића у тој акцији, мислим да није било ничије намере да нас оштети, а грешке су саставни део спорта и морамо да ставимо тачку на ту утакмицу. Чека нас нови дуел с Чукаричким и за нас је најважније да му се максимално посветимо – рекао је Пекарић.
Bravo, Nino.Kapitenski.
Mislim da je krajnje vreme da se traka skine sa ruke nedoraslog Poletanovića i preda istinskom Kapitenu ovog tima Vojvodine.Poletanović je zreo za klupu, a ne za traku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Izvor Dnevnik:
Офсајд је, чини ми се, постојао, али тиме више не желим да се бавим. Утакмица је одиграна, изгубили смо и није мој посао да се бавим коментарисањем суђења, нити то желим да радим. Иако је постојала недозвољена позиција Матића у тој акцији, мислим да није било ничије намере да нас оштети, а грешке су саставни део спорта и морамо да ставимо тачку на ту утакмицу. Чека нас нови дуел с Чукаричким и за нас је најважније да му се максимално посветимо – рекао је Пекарић.
Bravo, Nino.Kapitenski.
Mislim da je krajnje vreme da se traka skine sa ruke nedoraslog Poletanovića i preda istinskom Kapitenu ovog tima Vojvodine.Poletanović je zreo za klupu, a ne za traku.
Od kako je otisao Radoja, pa i vule pre njega, lajem kako traku treba staviti na ruku Aliju ili Pekaricu. To su lideri na terenu, rodjeni lideri...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by the Gari »

Od kako se vratio, Nino je kapiten i vođa ove ekipe. Sa trakom ili bez nje. To se vidi u svakom momentu na terenu.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Traka i poštovanje - KAPITEN

Post by Toto Riina »

the Gari wrote:Od kako se vratio, Nino je kapiten i vođa ove ekipe. Sa trakom ili bez nje. To se vidi u svakom momentu na terenu.
Ako Mare ode traka mora na Pekarinu ruku.
Post Reply