Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by gospodinFKV »

Jedini covek zasluzan van terena za osvajanje tog Kupa je Sosa Babic.
Taj Pavlovic je bio hodajuci sukob interesa. Kako niko nije lezao na robiji zbog tog perioda, meni nikada nece biti jasno. Zapravo, jasno mi je, jer se takmicimo u Superligi Srbije.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Cane »

https://www.021.rs/story/Info/Srbija/36 ... vezdu.html

Evo odgovora zašto je stanje u našem fudbalu i generalno sportu ovako kriminalno. Strašno!
Jedino se nadam da jednog dana kad dođe na red uspostavljanje reda i dozvoli se privatizacija, neće ništa ostati od ova dva tzv kluba, a u stvari kriminalna udruženja, što bi se moglo privatizovati.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by gospodinFKV »

:rolll: :rolll: :rolll:


Jako mi ga je zao. Siroma' on bi bas hteo da ne kontrolise navijace i kriminalne strukture, ali oni vape za njim i on sta ce...mora! Je**na je to funkcija. A samo da su ga pustili na sipku, ne bi nikad morao da sedne u fotelju. Siguran sam da evo sad ni Zbilja ne spava zato sto je predsedniku lose...
Savcic Luka
Posts: 330
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Savcic Luka »

@gospodinFKV
Nisi jedini koji se potresao. Pročitah i odo otvoriti bolovanje…
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Red Marquis »

Od prvog dana njihove vladavine je bilo to jasno. Nego, mogao bi da spomene i ove druge, nevažne klubove. Kaži, državi je u interesu da kontroliše SVE, pa neće ni ostali putem privatizacije nikad.
Mislim, nije kao da će zbog ovoga da mu zameri javnost. Većina ljudi i želi ovo. Tako je smešno kad se srbi busaju da su neki buntovan i neposlušan narod, a ono narod klimavaca glavom i čekanja da Vrhovni baci koju mrvu.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by gospodinFKV »

Red Marquis wrote: Tue Feb 06, 2024 2:25 pm Tako je smešno kad se srbi busaju da su neki buntovan i neposlušan narod, a ono narod klimavaca glavom
To mi je uvek presmesno.
Puna drzava buntovnika, koji su 40 godina dali Titu, 10 Slobi i 12 ovom nesretniku kojeg jako boli sto su ga poslednjeg birali za fucu na fizickom.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Grbavica.021* »

А на западу ништа ново. :roll:
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by slanobarac »

Voleo bih da vidite i podatke koliko je dato našem fk i kk. Mislim da i mi jedemo iz istog tanjira.Naravno oni grabe kutlačom a mi malom kašičicom za kafu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Red Marquis »

Izjava čisto da svi znaju ubuduće "Bez države, a država sam ja, propašćete". Tako da svi pripaze i ne laju. Evropska Severna Koreja.
Io odio Belgrado
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Cane »

Tipičan način blizanačkog poslovanja. Funkcionisaće to još neko vreme, ali pre ili kasnije mora uslediti kraj.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Grbavica.021* »

CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by CRD FCV »

Да ли је ово распродаја бодова од стране офк, узели један од 12 ове године.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Cane »

Kad smo već kod rasprodaje bodova, treba pratiti Spartak, oni to redovno rade čim naprave kakvu takvu zalihu. Simović u tome vidi smisao upravljanja fudbalskim klubom i tako ovaj Terzićev ortak "posluje" iz sezone u sezonu. Retko odvratan i pokvaren tip.
Ovaj poraz kući od Pazara je upravo slučaj ovoga o čemu govorim. Lik je bio za hapšenje odavno ali ga politika čuva.
Post Reply