Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Dragojlo »

Греота што је ова лепа фудбалска прича из Паланке ипак морала да заврши у овој теми о криминалу... :evil:Упс,о теми о близанцима... :argue:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

angua wrote:Reflektori? Ozbiljno? Pošto sve štima i svi tereni su ko tepisi, samo još reflekotri fale. I koliko se uopšte utakmica igra u noćnom terminu? Smradovi, najobičniji smrdljivi.
Naravno da nisu važni tereni, važni su reflektori, pogotovo u oktobru, novembru, decembru, februaru, martu i aprilu (u 70% domaćeg fudbalskog prvenstva).JSL se odlično igra na livadama, džombištima i u kaljugama, pod svetlima reflektora.
Kvalifikacije za LE mogu bez reflektora, ali JSL ne može - smeta sunce.
Kako igraju isto na livadi i na zelenom tepihu, važno je samo da se ne oznoje jako, igrači i gospoda funkcioneri.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by salefkv »

SPFN wrote:Na pitanje novinara upućeno bivšem predsedniku Partizana, Draganu Đuriću, optužuju vas da ste prevarili jednog menadzera za pola miliona evra, Đurić odgovara: Jeste, ja ću svakoga da prevarim ako je u interesu Partizana...
Kakva smo mi banana država kada Dragan Đurić javno izjavi da se bavio prevarama kada je to bilo u interesu Partizana i to prođe bez reakcije nadležnih organa...
I onda se svi pitaju zašto naša liga nema sponzora!!!
Nemam komentar na ovo, al cisto da ne prodje nezapazeno :pegla:
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Del_Boske »

11.20 Ne mogu da sprovedem privatizaciju sportskih klubova

- Ne mogu da rešim pitanje privatizacije sportskih klubova. Eto priznajem, jači su od mene, mali sam i nedovoljno snažan da to izguram. A što vi niste dok ste bili na vlasti to izgurali - rekao je mandatar Vučić.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

"Potrebna nam je privatizacija u sportu", rekao je Vučić i kao primer naveo aktuelno funkcionisanje beogradskih fudbalskih klubova Crvena zvezda i Partizan.

On je rekao da ne misli da Partizan i Zvezda ne mogu da nađu sponzore, dodavši da je tim klubovima lakše da uzimaju novac od države.

"Kao država plaćamo reket, plaćamo pare da nam ne bi vikali 'pederu", rekao je Vučić i dodao da gotovo svi u državi navijaju za ta dva kluba, ali da je problem što vlada u tom slučaju nije fer prema ostalim fudbalskim klubovima.

On je naveo da je namera vlade da od fudbalskih klubova uzima pare a ne da im daje.
Koji transfer blama sam imao dok sam citao ovo! :pegla:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by recni galeb »

poljubis svaki dan tablu Toronto, ja ti kazem :lala: , ja sam malo hvatao i skupstinu i muka me hvata sve mi se manta... gde ja zivim u pm... :cry:
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Del_Boske »

18:30 - "Greška je što dajemo novac za Zvezdu i Partizan"

- Greška je što dajemo novac za Crvenu zvezdu i Partizan, ali nemam snage da to odbijem, rekao je mandatar Vučić, odgovarajući lideru SRS na kritike na izdvajanje države za javna preduzeća i trošenje njihovog novca i napomenuo da su ta davanja desetostruko smanjena.

Vučić je rekao da je tačno da država, kroz javna preduzeća, daje novac sportskim klubovima i reprezentaciji, ali i da je greška što taj novac odlazi i u Crvenu zvezdu i Partizan.

- “Ja sam kriv za to. Nemam snage da to odbijem, jer će mi svako reći da su uspešno postojali 70 godina i da smo ih mi ugasili. Jednostavno za to nemam snage - rekao je Vučić.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by kafe bagdad »

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... ra/nwexx9d" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

Majo i Moraca - dve moralne gromade :toilet:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Marcello »

Pa, da li je realno da su ovo gospodinu Morači tek prve batine u životu??? :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by ragazzi di Neoplanta »

vala baš, dugo je izdržao.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Red Marquis »

Nije baš kriminal...ali ustvari jeste :evil:
http://www.blic.rs/vesti/vojvodina/skan ... ref=fbblic" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by playmaker »

Da li uopste postoje reci kojim mozemo opisati doticnog gospodina?

Da li je moguce da njega jos uvek neko drzi u klubu i da ga nismo odavno najaurili !?!? :evil:
Last edited by playmaker on Tue Aug 23, 2016 1:16 pm, edited 1 time in total.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by gospodinFKV »

Jednom seljacina, uvek seljacina.

Treba cura da ga tuzi za sve pare.
Post Reply