Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Stexman »

Treba uletiti malom sa lovom u sumi koju potrazuje od zvezde, pa jos malo dodati, i dogovoriti sa ciganima da ga puste ako mali odustane od tuzbe... Na njemu ce se lepe pare uzeti 100%.
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by hvylarn »

Podržavao i ranije da treba reagovati u njegovom slučaju, ali mislim da je to nemoguća misija. Posle iskustva sa našim fudbalom, da će probati bilo gde drugde samo ne ovde da nastavi karijeru.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

@ Stexman
,,...spavajmo, sanjajmo...i dovidjenje" secamo se tog stiha iz decije pesmice.
Nema od toga nista. Ide on u Lozanu, pa posle dalje.
Predlog je dobar, ali...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Voja »

Stexman wrote: Fri Jan 05, 2024 1:21 pm Treba uletiti malom sa lovom u sumi koju potrazuje od zvezde, pa jos malo dodati, i dogovoriti sa ciganima da ga puste ako mali odustane od tuzbe... Na njemu ce se lepe pare uzeti 100%.
Ko da uleti? :mrgreen:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Stexman »

Pa klub, ja trenutno nemam :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Voja »

Stexman wrote: Fri Jan 05, 2024 4:57 pm Pa klub, ja trenutno nemam :)
Jel nisi primetio da je zmija u dzepu kad je u pitanju davanje?
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by gospodinFKV »

Ne radi se ovde o lovi, da mu zvezda u tom segmentu kao nesto duguje, vec se radi o maltretiranju, tako da nam je dzaba sve. Stavise, ne bi me iznenadilo da mali vise kopackom ne kroci na ove pasnjake.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by MiSmoFKV! »

Ne znam da li je za ovu temu ili upravu ili gde su šta, rade? :mrgreen:
https://www.zurnal.rs/scc/clanak/175106 ... i-trenutak

Je l on beše bio sportski direktor?
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Cane »

MiSmoFKV! wrote: Fri Feb 02, 2024 7:14 pm Ne znam da li je za ovu temu ili upravu ili gde su šta, rade? :mrgreen:
https://www.zurnal.rs/scc/clanak/175106 ... i-trenutak

Je l on beše bio sportski direktor.?
Jedan iz plejade štetočina i mračnih tipova koji su svojski dali doprnos dugogodišnjem urušavanju FKV. Svako ko ima primedbe (opravdane ili neopravdane) na sadašnje stanje u klubu bi trebao prvo da se seti ovakvih likova. Ne ponovili se nikada.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by 021 »

Da li zaslugom tog Pavlovića ili njemu uprkos, mi smo za vreme dok je on bio u klubu, u polusezoni kada nas je trenirao Sosa Babić, imali verovatno i najbolji tim u poslednjih 10 godina. Pogledajte samo sastav iz finala Kupa: Žakula, Živković, Puškarić, Babić, Pekarić, Radoja, Poletanović, Milinković-Savić, Ivanić, Alivodić, Veselinović. Na klupi Gaćinović, Nastić i Igor Đurić. Po meni je ovo model kako bi trebalo da bude selektiran tim Vojvodine. Nažalost, sve je kratko trajalo, jer su Sergej i Mijat brže-bolje prodati, a vrlo brzo posle toga i Radoja. No, ne može se osporiti da je tim bio odlično selektiran, a igrali smo tada i dopadljiv fudbal.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by N13 »

021 wrote: Fri Feb 02, 2024 8:30 pm Da li zaslugom tog Pavlovića ili njemu uprkos, mi smo za vreme dok je on bio u klubu, u polusezoni kada nas je trenirao Sosa Babić, imali verovatno i najbolji tim u poslednjih 10 godina. Pogledajte samo sastav iz finala Kupa: Žakula, Živković, Puškarić, Babić, Pekarić, Radoja, Poletanović, Milinković-Savić, Ivanić, Alivodić, Veselinović. Na klupi Gaćinović, Nastić i Igor Đurić. Po meni je ovo model kako bi trebalo da bude selektiran tim Vojvodine. Nažalost, sve je kratko trajalo, jer su Sergej i Mijat brže-bolje prodati, a vrlo brzo posle toga i Radoja. No, ne može se osporiti da je tim bio odlično selektiran, a igrali smo tada i dopadljiv fudbal.
Taj tim je Kan Kan napravio, a ovi posle njega prodali za tepsiju ribe i svoje dzepove (bez namere da velicam ovde Batu, ovo je cinjenica).
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by MiSmoFKV! »

021 wrote: Fri Feb 02, 2024 8:30 pm Da li zaslugom tog Pavlovića ili njemu uprkos, mi smo za vreme dok je on bio u klubu, u polusezoni kada nas je trenirao Sosa Babić, imali verovatno i najbolji tim u poslednjih 10 godina. Pogledajte samo sastav iz finala Kupa: Žakula, Živković, Puškarić, Babić, Pekarić, Radoja, Poletanović, Milinković-Savić, Ivanić, Alivodić, Veselinović. Na klupi Gaćinović, Nastić i Igor Đurić. Po meni je ovo model kako bi trebalo da bude selektiran tim Vojvodine. Nažalost, sve je kratko trajalo, jer su Sergej i Mijat brže-bolje prodati, a vrlo brzo posle toga i Radoja. No, ne može se osporiti da je tim bio odlično selektiran, a igrali smo tada i dopadljiv fudbal.
Odlično selektiran tim, ali većina igrača je ostalo kad su Kežmanovi i čmarko nikolić napustili klub
Od tih igrača, jedino je Pekarića i Veselinovića doveo on.
A doveo je i Poparu, Stojanovića, Nenadovića, Rogača. Više sreće nego pameti.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by 021 »

Ne bih baš rekao da je bilo tako. Kežmanove vedete su bili igrači poput Simona Vukčevića, Jagoša Vukovića i Kaluđerovića - otpaci i menadžerke varijante kojima je Vojvodina poslužila kao odskočna daska i usputna stanica. Na polusezoni je napravljen veliki rez, svi ti igrači su rasterani, a Škuletić, Trajković i Vulićević pušteni u partizan. Navijači su to dočekali na nož, a zapravo je bio vrhunski potez, jer se napravio prostor za mlade igrače, pre svih Sergeja, Mijata, Ivanića i Babića, koji su uz par iskusnijih lidera poput Žakule, Pekarića i Alivodića, i trenera Sosu Babića, dobili priliku da budu okosnica ekipe. To se desilo spletom okolnosti, jer su Kežman i ekipa opustošili budžet i nije bilo druge opcije. Kod Marka Nikolića, recimo, Sergej je odigrao ukupno 5 minuta, Ivanić nije bio ni na klupi. Ono što hoću da kažem je da ovaj tim iz 2014. predstavlja putokaz kako Vojvodina treba da izgleda, a onaj Kežmanov model (koji, nažalost, i danas prevlađuje) je put u propast.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by MiSmoFKV! »

Slažem se sa tobom 021, da je to put kako treba selektovati, samo mislim da se ta selekcija slučajno dogodila, odnosno, kad su otišli iskusniji, morali su da popune klincima.

Gledam sad poslednja utakmica pred tu polusezonu:
Žakula, Radoja, Đurić, Vuković, Vulićević, Nastić, Alivodić, Poletanović, Vranješ, Škuletić, Kaluđerović.
Rezerve: Delač, Trajković, Kosović, Gaćinović, Tumbasević, Milinković-Savić, Vukčević.
10 igrača odavde je napustilo klub na polusezoni. Čak i Kosović koji je mlad igrač. To mi više govori da je selekcija bila, prodaj sve koga možeš.
Post Reply