Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Svaka čast :cheers: Ja pre koji dan prolazim pored igraonice u kojoj je dečiji rođendan u punom jeku, i čujem da klinčadija pišti nešto u glas. Kako sam se približio ulaznim vratima čujem gromko "Voša, Voša" i tek jedan-dva usamljena glasića kako viču ime crvenog blizanca. Verovatno je "voditeljka" pitala za koga ko navija. Par metara dalje stoji matorac sa kojim se mimoilazim i nije mu jasno što se kezim kao lud na brašno... Uglavnom, proći će vremena dok ovaj grad ne bude ubedljivo naš, ali sam ubeđen da će se to kad-tad desiti. A puno toga zavisi od nas samih i svaki pojedinac igra znatno važniju ulogu nego što misli. Borba se nastavlja.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Upravo zbog tih mladjih generacija, mi koji smo vec dugo tu, ne smemo dici ruke od Vojvodine. Ma koliko nam u poslednje vreme tesko padalo bilo kakvo cimanje u tom pravcu. Svedoci smo da u poslednje vreme i najtvrdokorniji Slaninari ne vide vise smisao, a neki cak ni svoju decu ne zele da zaraze crveno belim sindromom, kako ne bi prozivljavala nase patnje. Tinejdzeri i momci u ranim dvadesetim, osim nekih izuzetaka, nisu nikada ni bile zarazene Vojvodinom, vec navijackom pricom, te ih nakon nekog vremena covek ne moze ni videti na stadionu, dok nas ostale drzi ta ljubav prema Voši za ceo zivot. Zato je na nama (a prvenstveno na samom klubu) zadatak da ukorenimo tu ljubav kod njih i "kupimo" ih za sva vremena.


p.s. Kakva je profesorica? :devil:
POŠTO OBRAZ ???!!!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Marketing kluba

Post by pedjans »

Baš lepa poslednja dva posta... Nekako vraćaju veru da još postoji neko ko razmišlja, a i oseća... :) Ima nas još, neće nas ipak tako lako zatrti.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by мализека »

Укратко: на фб је постављена вест о новим "Sparco" столицама, а жена је поставила питање...

Vera Matijasevic Da li bi neko bio zainteresovan da napravi jednu seriju decijih sedista za kola sa Vosinim oznakama??? Kupila bih za mog sina.

То је то, на Управи је да одреагује. :mrgreen:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Marketing kluba

Post by borrissey »

salefkv wrote:...
Jbt!!! :cheers: :cheers: :cheers:
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

budababa wrote:Svaka čast :cheers: ... ali sam ubeđen da će se to kad-tad desiti. A puno toga zavisi od nas samih i svaki pojedinac igra znatno važniju ulogu nego što misli. Borba se nastavlja.
Hvala, i ja sam ubedjen!
borrissey wrote: Jbt!!! :cheers: :cheers: :cheers:
:cheers: :cheers: :cheers:
Milan wrote: Tinejdzeri i momci u ranim dvadesetim, osim nekih izuzetaka, nisu nikada ni bile zarazene Vojvodinom, vec navijackom pricom, te ih nakon nekog vremena covek ne moze ni videti na stadionu, dok nas ostale drzi ta ljubav prema Voši za ceo zivot.
Ovo i jeste sustinski problem, u periodu osnovne/prelazka iz osnovne u srednju, kao da je bilo u modi da se ide na utakmice, evo proslo je par godina od tad i ne znam ni jednog vise druga sa kojim mogu otici na stadion. Ja nikad nisam bio ni u jednoj navijackoj prici a na stadionu sam 7 godina, ne secam se kad sam poslednju domacu utakmicu propustio, a neretko iz gore navedenog razloga nemam ni sa kime da odem na stadion pa blejim sam na zapadu ili istoku.

p.s I nije neka... :mrgreen:

Usput, da nema neko mozda viska nekih nalepnica a da nisu one sto su se prodavale u sopu?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Pitanje,za bolje upucene,ustvari ako neko zna onako na prvu da mi kaze,ako ne,potrazicu sam. Koji font se koristi za ovaj broj 9 na dresu? I da li je i ime igraca (u ovom slucaju Kaludjerovic) pisano istim fontom!?

Image
Image
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Najviše podseća na Cooper Std, italic, i to nekako izduženo.

Image

Imena igrača nisu taj font.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Hvala....pokusavam da stvorim novog,savremenog centarfora za Vosu :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

Vest za dresove u kojoj se nalazi po meni lepa retrospektiva dresova od 2007. na ovamo :)

http://mondo.rs/a805071/Sport/Fudbal/Vo ... esove.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Samo da to ne ispadne kao i za dres reprezentacije. Mada dres, sedište za rezervne igrače i slične gluposti treba da su nam zadnje na umu trenutno...
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by FREAKS1994 »

Честитајте на клупском сајту светским првацима, између осталих има тамо и играча ФК Војводина.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Image

Spreman poklon za buduceg paklenog centarfora :cheers:
Image
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Marketing kluba

Post by Daljac »

Na pripremama na Zlatiboru, naši momci već nastupaju u novoj umbro opremi.

Kako izgledaju naši novi dresovi, možemo da vidimo na ovoj uvećanoj fotki Šalete Kordića

Image

Ja lično sam prezadovoljan, i mislim da je naš novi dres lepši i od reprezentativnog.

Edit: postavismo izgleda baš u isto vreme istu stvar, ali nema veze :)
Post Reply