Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

N13 wrote:Postoji li bilo kakav Vošin kalendar za 2017?
Pa to izrađuju i mnogo manji klubovi... prošle godine je makar bilo parče kartona, a ove godine izgleda ni to? Ili ja nisam video.
Postoji, bice u sopu na prolece.

:rolll: :rolll: :rolll:

Image

Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Ja kupio kod Kineza, doduše nezvanični... :cheers: :dance2:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Šta je nema više emisije Vošino ćoše ? zadnju sam gledao 22.12 a 29 i sad od 5 nema ???? Ode Zbilja ode emisija :o .
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

Bila je 29.12. gostovao je novi trener
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

http://www.dnevnik.rs/sport/jaracani-bolji-od-drugara" onclick="window.open(this.href);return false;
Lepo videti. Onomad Ivanic poklonio sportsku opremu svojim Jaracanima, danas ova lepa slika sa decom u Vosinim dresovima. :hurray:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ultra komsa
Posts: 406
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Marketing kluba

Post by ultra komsa »

Image. Nisam siguran da je slika ubacena, al evo osvezenja za ovu godinu i podsecanje na prave vrednosti i na ono sto nas je krasilo i sto ce nas krasiti. Mozda nije prava tema, al pored danasnjih problema mi mozemo da vratimo veru i sve ljude na tribinu, uz svaciji rad. Mi smo bili jedno a i dalje smo i tako ce ostati do kraja nasih zivota! Ziveli :cheers:
User avatar
Параћински Сланинар
Posts: 21
Joined: Tue Sep 06, 2016 10:12 am

Re: Marketing kluba

Post by Параћински Сланинар »

ultra komsa wrote:Image. Nisam siguran da je slika ubacena, al evo osvezenja za ovu godinu i podsecanje na prave vrednosti i na ono sto nas je krasilo i sto ce nas krasiti. Mozda nije prava tema, al pored danasnjih problema mi mozemo da vratimo veru i sve ljude na tribinu, uz svaciji rad. Mi smo bili jedno a i dalje smo i tako ce ostati do kraja nasih zivota! Ziveli :cheers:
MOJ BRAT!!! :D
User avatar
Параћински Сланинар
Posts: 21
Joined: Tue Sep 06, 2016 10:12 am

Re: Marketing kluba

Post by Параћински Сланинар »

da li neko moze da mi nadje pevaca ili bilo kog clana grupe Heart & Soul, potrebni zbog saradnje za pesmu. Fb ili mejl, svejedno
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Marketing kluba

Post by ogi »

Параћински Сланинар wrote:Imam jos jednu novu pesmu za Vosu, nova rep stvar, treba mi par vokala za refren, i neko ko ce uraditi matru po narudzbini, dzabe, jer ja da imam para do sada bih snimio vise pesama. Dakle, bilo ko ko voli Vosu a razume se u muziku neka se javi. Ja jos uvek radim na onoj prvoj rok pesmi, za koju mi treba i vise vremena i vise ljudi, ali ovo je prostije i lakse za snimanje. Pored toga, ako neko poznaje nekog od clanova grupe Heart and Soul neka im kaze da zelim da mi njihov pevac bude gost za tu rok stvar. Ljudi, ne zelim nikog da cimam ko ne zeli, ali ja ne mogu iz Paracina da dolazim i jurim ljude koje ne poznajem i organizujem nesto. Imam jednu snimljenu pesmu, dve napisane koje cekaju na realizaciju, mislim da nije mnogo sto trazim da mi pomognete da nadjem neke ljude koji ce mi pomoci da odradimo nesto za Vosu.
Nekoliko ljudi mi je ponudilo i finansijsku pomoc, koja mi nije potrebna ako nemam ljude spremne za saradnju. takodje grupa zbogom brus li mi je izasla u susret za saradnju, kao gosti, ali to je samo deo slagalice. Ako neko moze da pomogne neka se javi, vidite koga znate i uputite ih na mene, hvala unapred.

Nije bitno gde sam rodjen, plavom zvezdom ja sam vodjen!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

Ljudi, javite šefovima da ćete u ponedeljak 13.02. biti mamurni na poslu :wink:
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

A šta se desava 12.02?
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

Stexman wrote:A šta se desava 12.02?
Промоција новог "Фирма 1989" ЦД-а, 12.02.2017
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Čestitke momcima koji su posle toliko godina priveli projekat kraju!!!

Ne žalost, tesko da nas više išta može probuditi iz ove letargije... :cry:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Marketing kluba

Post by borrissey »

Milan wrote:Čestitke momcima koji su posle toliko godina priveli projekat kraju!!!

Ne žalost, tesko da nas više išta može probuditi iz ove letargije... :cry:
Kad smo već kod projekata i letargije, neke gnjide su opet išarale mural u PK, onaj Mi smo FKV. Ako ima nekog odavde iz PK, nek mi se javi pm, hoću da pomognem da se obnovi. Ne znam da crtam, ali mogu dati pare za lakove, četke i šta treba već.
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

Post Reply