Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Nije. Otključani su.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1884
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Koji put više ovi linkovi sa instagrama? Nemaju ga svi. Mislim na inst :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Fri Apr 05, 2024 3:16 pm Koji put više ovi linkovi sa instagrama? Nemaju ga svi. Mislim na inst :mrgreen:
Story je u pitanju ne mogu drugačije da podelim…

Zuka odneo u školu poklon za nekog dečaka kome je rođendan. Mislim da je dres bio u pitanju.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri Apr 05, 2024 3:23 pm
slanobarac wrote: Fri Apr 05, 2024 3:16 pm Koji put više ovi linkovi sa instagrama? Nemaju ga svi. Mislim na inst :mrgreen:
Story je u pitanju ne mogu drugačije da podelim…

Zuka odneo u školu poklon za nekog dečaka kome je rođendan. Mislim da je dres bio u pitanju.
Lepo. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

Deep Purple wrote: Fri Apr 05, 2024 3:23 pm
slanobarac wrote: Fri Apr 05, 2024 3:16 pm Koji put više ovi linkovi sa instagrama? Nemaju ga svi. Mislim na inst :mrgreen:
Story je u pitanju ne mogu drugačije da podelim…

Zuka odneo u školu poklon za nekog dečaka kome je rođendan. Mislim da je dres bio u pitanju.
Mali je kapiten svoje selekcije u mladjim kategorijama.
Jako lep gest,svaka cast na samoj ideji.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

Коначно и слике са гостовања... Фалило је...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Komentar sa mozzarta ako je istina ovo što je napisano, (ako se ne varam ovo je drugi ili treći komentar ovog momka) mislim da bi klub ili sam Zukić morali nešto da prirede ovom momku, naravno ako je sve što je napisano istina.


Ovo je komentar posle meča sa Železničarom:

@sveštoželim

“Ne mogu da vam opišem koliko vas sve volim i koliko mi znači kada ostvarite pobedu, nije me briga da li je to Železničar ili neki jači klub. To ne može da umanji moj hormon sreće, tih sat i po kada moja Vojvodina igra, jači su od svih depresivnih i monotonih radnih dana kada je neopisivo dosadno u bolnici i kada jedva čekam vašu sledeću utakmicu. Danas sam posebno srećan jer je Dejan dao gol, srce mi je puno, to ne može da se opiše. Zuka, voleo bih da ako posećuješ ovaj portal, taman u autobusu dok se budete vraćali, da pročitas komentare i shvatiš koliku podršku imate od svih nas. E da, svrati nekad u posetu, ne moraš ništa da donosiš, samo da te zagrlim bratski. Ako ne, nadam se da ću izaći do Nove godine i da ću najzad ponovo da kročim na moj Karadjordje i da te upoznam konačno. Momci, hvala vam, još jedna pobeda za još jači podstrek da grabim napred. Pozdrav za sve sa ovog portala, koji god klub da volite. Živi bili i čuvajte zdravlje!“

A ovo je posle meča sa Čukaričkim:

@sveštoželim

“Ovo nije ništa loše, 14 od 18 bodova u 6 utakmica. Ovo je sjajno, odlična poseta radnim danom, da je bila subota bilo bi 7 hiljada ljudi sigurno. Da imamo jedanaest Dejana Zukića koji toliko vole Vojvodinu, bili bi treći. Bez obzira na sve, pored Zuke sve vas volim. Momci, hvala vam što mi svojim igrama dajete podstrek da se jos jače borim sa bolešću. Mi smo jedno to je naša snaga!”
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1884
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »



Što se tiče našeg marketinga kada vidim ovo… Zaboravite, ne bih ja ništa dirao, dobro je nama i ovako. Po koja slika, rezultat i zadovoljan sam.
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Marketing kluba

Post by Mark Renton »

Deep Purple wrote: Sun Apr 14, 2024 10:39 pm

Što se tiče našeg marketinga kada vidim ovo… Zaboravite, ne bih ja ništa dirao, dobro je nama i ovako. Po koja slika, rezultat i zadovoljan sam.
Realno gledano ovako ljigave i telece glave i idu uz ovaj plasticni klub
Saki
Posts: 44
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Saki »

Deep Purple wrote: Sun Apr 14, 2024 10:39 pm

Što se tiče našeg marketinga kada vidim ovo… Zaboravite, ne bih ja ništa dirao, dobro je nama i ovako. Po koja slika, rezultat i zadovoljan sam.
Najgore što je rekao da je utakmica izmedju TSC-a i Novog Sada... Posle je govorio Vojvodina.
Post Reply