Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Radi se o 320 minuta snimljenog VHS materijala , koje sam stavio na 3 DVD i samo jos da se uradi omot pa ce uslediti distribucija . Inace materijal je sve ove godine cuvao jedan od clanova STARE GARDE kojem smo zahvalni do neba . Cak je tu i snimak iz 1964. povodom 50 god.kluba koji je napravio legendarni Radivoje Markovic .
Takodje skraceni snimci meceva sa HAJDUKOM / oba i u Splitu i u NS/ PARTIZANOM /po snegu/ NAPRETKOM , DINAMOM , SLOBODOM , ZVEZDOM , OSIJEKOM . Svi golovi i penali i naravno proslava titule .
Snimci su odlicnog kvaliteta .
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

SIVA EMINENCIJO, jesi li dobio "autorsko pravo" od vlasnika originala? :)
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

SIVU EMINENCIJU za predsednika kluba :!: :!: :!: :!: :!: :!:
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Svaka cast na ideji i entuzijazmu! Ali i na brzini realizacije, jer si nekima ustedeo puno vremena :wink:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

SIVA EMINENCIJA wrote:Radi se o 320 minuta snimljenog VHS materijala , koje sam stavio na 3 DVD i samo jos da se uradi omot pa ce uslediti distribucija . Inace materijal je sve ove godine cuvao jedan od clanova STARE GARDE kojem smo zahvalni do neba . Cak je tu i snimak iz 1964. povodom 50 god.kluba koji je napravio legendarni Radivoje Markovic .
Takodje skraceni snimci meceva sa HAJDUKOM / oba i u Splitu i u NS/ PARTIZANOM /po snegu/ NAPRETKOM , DINAMOM , SLOBODOM , ZVEZDOM , OSIJEKOM . Svi golovi i penali i naravno proslava titule .
Snimci su odlicnog kvaliteta .
Велико хвала за труд!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

SIVA EMINENCIJA wrote:Radi se o 320 minuta snimljenog VHS materijala , koje sam stavio na 3 DVD i samo jos da se uradi omot pa ce uslediti distribucija . .
Da li se zna gde će se sve prodavati DVD (gradovi i adrese)? Orijentaciono, od kog datuma i po kojoj ceni?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

u jeee, ocemo uspeti da docekamo te diskove.....

svaka cast!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Auu, kakav je tremaros Djura, jako se pogubio davajuci intervju Petrovicu sa SOS-a!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Pa, zar niko ne moze da snimi reportaze SOS-a i ovde okaci :?:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Знан да је оф топик али ко може да пронађе играча који још увек активно игра фудбал?Наравно година је 1989!
Image
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

Bogdanović, Lerinc, a ima i nekoliko aktivnih igrača malog fudbala.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Alexandar wrote:Bogdanović, Lerinc, a ima i nekoliko aktivnih igrača malog fudbala.
Управу си! Мада ја нисам био довољно прецизан, мислио сам на играча који данас игра у првом тиму Ф.К. Војводина?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

podbara wrote:
Alexandar wrote:Bogdanović, Lerinc, a ima i nekoliko aktivnih igrača malog fudbala.
Управу си! Мада ја нисам био довољно прецизан, мислио сам на играча који данас игра у првом тиму Ф.К. Војводина?
Panta?!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Verovatno Panta, trebalo je da je u to vreme imao 14-15...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Radoye wrote:Verovatno Panta, trebalo je da je u to vreme imao 14-15...
Image
Post Reply