Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

Dobru ljudi,samo da pohvalim brata Stexmena,koji se pokazao pravi profesionalac u izradu solja!!!
Tako ako vam treba neka vrsta stampanja solja ili majica samo se javite Stexmenu i nema brige!
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Voja wrote:Vosino cose... reportaza o legendi kluba koji prica kako je kao veliki zvezdas (kao i svi iz njegovog mesta) odbio Partizan i presao u Zvezdu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheers:

Sjajno! A i u duhu je ovog vremena...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Pera Centar »

Luka je dementan i svasta prica, brka mnoge stvari.
Ali onaj idiot koji nije isekao deo gde prica o zvezdici ne zasluzuje da radi emisije za Vojvodinu.
Najgore od svega je da su mnogi u upravi zagrizeni zvezdasi i partizanovci i po ranijim izjava su se zgrazavali Vojvodine.
Nikad necu razumeti ljude koje je jedan klub napravio i nahranio, a oni uzdizu neku laznu velicinu, bez obzira na poremecene ondose koji mozda vladaju u klubu...
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Milan wrote:
Voja wrote:Vosino cose... reportaza o legendi kluba koji prica kako je kao veliki zvezdas (kao i svi iz njegovog mesta) odbio Partizan i presao u Zvezdu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheers:

Sjajno! A i u duhu je ovog vremena...
Legenda :?: Po cemu - po onome sto je ispricao :?: :pegla:
Pa, nije bio veran Vosi od dolaska u nju.Otisao odmah u Buducnost zbog para, u zvezdicu zbog ljubavi...a vratio se posle svega u Novi Sad i Vojvodinu.Onda su mu Grad i Klub postali dobri.Sto nije ostao tamo, gde ga srce vuce? Da, tamo bi bio samo prolazna i beznacajna pojava.

Dobro je sto smo sve ovo culi.
Sasvim se lepo uklapa u danasnje okolnosti.Pljuju po Klubu, njegovoj tradiciji i istinskim Legendama.
Istinskim Legendama jedan plato, koji ce narod i dalje zvati ,,Ispred SPENSa,, drugima ni toliko.
Da im Vujke nije napravio od one veternicke njive zlatni raj, ne bi danas bilo Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Marketing kluba

Post by slanina »

Koji je to fudbaler,nisam razumeo voditelja?
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Luka Malesev.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

To nije cak ni reportaza sadasnje emisije, evo ga video od pre par godina, to je neka emisija Novosadske televizije...

https://www.youtube.com/watch?v=5tw7Uqu4g7M" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Marketing kluba

Post by slanina »

Turija wrote:Luka Malesev.
Au jake li legende,nikad čuo za njega.Mogli su raditi intervju sa mnogo poznatijim fudbalerima ali ne eto neki anonimus(još se busa da je zvezdaš),strava.
Još se eto vidi da je to neki intervju pre par godina. Tako se kod nas rade emisije da bi dopunili termin,kakva televizija takve i legende. :frown:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Vosino cose,najbolje do sada...
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Voja wrote:Vosino cose,najbolje do sada...
Kad se zakuva i delom otvore karte bude i emisija bude dobra.Cak je i vodilj bio mnogo bolji nego do sada :mrgreen:
Mada je zamerka voditelju sto ne koristi odgovore sagovornika za nova potpitanja, nego mi se cini kao da pitanja idu po nekom pripremljenom spisku.Nije aktivan ucesnik dijaloga i ne nadovezuje se na date odgovore sagovornika, tako da emisija nema dinamiku.

Inace, licni utisak mi je da bi se svi slozili sa onim sto je rekao gsn Zbiljic za sportski deo price.
Medjutim, kada dodje do finansijskog dela, puno je nejasnoca.Nekako se ne slazu cifre Predsednika i gsn Zbiljica o ulozenim sredstvima u Vosu.Ipak je najveci deo zelenbaca dosao od UEFA.
Takodje, malo je nejasno zasto kredit za tekuce troskove, ako je Poslovni tim (kako gospodin Zbiljic vise voli da kaze, nego spozorski pul, sto je sustinski i opravdano) donirao tolike sume.Ako ima velikih donacija, onda kredit nije potreban.Nekako nije ni receno o kojem iznosu kredita je rec (tek pri kraju emisije je pomenuta cifra 2-3 miliona, sto malo zbunjuje, kao da se radi o milionu dinara razlike, a ne evra).
Cudno je sto se tako olako, navodno iz moralnih razloga, a poznato je kakav je dugo godina moral u nasem drustvu, sada to stavlja u prvi plan, iako Skupstina nije izglasala nepoverenje Poslovnom timu.
Shvatam da niko ne treba da ulozi pare u nesto, a da ne moze da upravlja njihovim tokovima (mada Skupstina tesko da ih moze osujetiti u poslovanju), ali ako neko poseduje toliki kapital, onda taj ulog nije od prevelikog rizika i znacaja, pogotovo sto se smese lepe pare od transfera igraca i sa takvim nepovoljnim procentima u ,,vlasnistva,, igraca.
Dakle, meni je gsn Zbiljic ostavio dobar utisak u sportskoj prici, ali dosta nejasan za ostavku.Stekao se utisak, kao da su cekali pravu priliku da ,,smugnu,, isto kao i Lalatovic, sa alibijem.Ko se vise izmarketirao, Vojvodina ili Poslovni tim ili Lalatovic, pitanje je sad?Meni se cini da je Vojvodina na trecem mestu.Tamo gde su najcitanija mesta, Vojvodine nije bilo u pozitivnom kontekstu.Po Novom Sadu mozda da, ali to nije mnogo bitno i znacajno.Cak ni RTV nije prenosila domace utakmice.
S druge strane, Davidov mi deluje iskreno i uzbudjeno.Mislim da mu je stalo do Vose u svakom pogledu.
Tako da u Vojvodini je uvek dinamicno i neizvesno raditi.Ono sto je uvek izvesno to su problemi i borba za pravdu.
O(p)stace Vojvodina i ovaj put na nogama.Spasice je neki novi klinci.
Last edited by Turija on Fri Dec 16, 2016 11:36 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Marketing kluba

Post by Djumi »

Gde mogu da odgledam emisiju ?
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Djumi wrote:Gde mogu da odgledam emisiju ?
https://www.youtube.com/watch?v=JPmTCISK0_0" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Kako su dosli tako su i otisli. Dosli su da daju legitimitet novoj zvezdinoj tituli, gurali su Vojvodinu da izgleda da eto cigani imaju konkurenta, e sad kad je postalo gusto
dobili su od istih ljudi nalog da pokupe prnje jer sad treba da se pravi razlika pred podelu bodova.

Meni je nejasno kako sponzori koji su valjda potpisali neki sponzorski ugovor mogu tek tako da se povuku, i da popustaju menice!
Kako je moguce da sve bilo super do te famozne skupstine, a sada se prica kako fudbaleri nisu primili plate 3 meseca a radna zajednica 5?
Tek cemo saznati sta se valja iza brda...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Stexman wrote:Kako je moguce da sve bilo super do te famozne skupstine, a sada se prica kako fudbaleri nisu primili plate 3 meseca a radna zajednica 5?
Kao sto vec napisah u drugoj temi, ako su glasine tacne (a ne bi me cudilo) - igraci posle tri neisplacene mogu da traze raskid, a to mi sve smrdi na plan pred skupstinu. Ako skupstina izglasa diktaturu, lako oni mogu da ih isplate. Ako skupstina odbije da se povinuje smradovima (kao sto jeste), ostaje bez para i s problemom tih zarada. Namazana je to ekipa.
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Postoji li bilo kakav Vošin kalendar za 2017?
Pa to izrađuju i mnogo manji klubovi... prošle godine je makar bilo parče kartona, a ove godine izgleda ni to? Ili ja nisam video.
Post Reply